2:1 d. (0:0, 1:1, 0:0, d. 1:0) Zakończony
2015-04-20
16:30
2. dzień / 2 kolejka
1:0 Brian Ihnacak #10 ( Stefano Marchetti #25, Marco Insam #8 ) (+1) 5/4 24:26
1:1 Wiktor Zacharow #10 ( Artem Bondarew #25, Ołeksandr Pobiedonoscew #14 ) 5/5 26:25
Koniec spotkania.
61. min - GOL! 2:1! - Włochy wygrywają! Analiza video wykazała, że Insam zdobył bramkę!
61. min - Bramka dla Włoch? Analiza video! Guma minęła linię bramkową, ale zawodnik Ukrainy momentalnie ją wybił. Kwestia czy krążek przekroczył linię całym obwodem.
61. min - Dogrywka rozpoczęta.

Koniec regulaminowego czasu gry.
60. min - Czas dla drużyny Włoch.
59. min - Ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry.
58. min - Hofer mocno z okolic niebieskiej, parkanami broni Zacharczenko.
56. min - Hnidenko uderza ze środka. Pewnie broni Bernard.
55. min - Azzurri cały czas w tercji obronnej Ukrainy. Włosi nie mogą jednak oddać dobrego strzału.
54. min - Ukraina już w pełnym zestawieniu.
53. min - Insam huknął spod niebieskiej. Guma wylądowała poza obszarem lodowiska.
52. min - Skrypeć na ławce kar za zahaczanie. Włochy w przewadze.
51. min - Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Aktualnie w posiadaniu gumy Włosi.
49. min - Uderzenie Błahy, dobitka Michnowa - gorąco pod bramką Włoch!
49. min - Ponownie bardzo ładnie uderzał Ihnacak. Broni jednak Zacharczenko.
48. min - Azzurri na lodzie w pełnym zestawieniu.
47. min - Włosi wybijają gumę z własnej tercji obronnej.
46. min - Michnow zjechał z lewego skrzydła do środka i oddał świetny strzał z backhandu. Pewnie broni jednak Bernard.
46. min - Dwie karne minuty dla Felicettiego za przeszkadzanie.
45. min - Marchetti mocno spod niebieskiej, strzał dobijał jeszcze Gander - broni wszystko Zacharczenko.
43. min - Włosi od początku odsłony aktywni w tercji ataku.
42. min - Włochy na lodzie w pełnym zestawieniu.
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Ukrainy.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 18:03.

Koniec drugiej tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
39. min - Dwie karne minuty dla Sullivana za zahaczanie.
38. min - Uwolnienie po stronie Ukrainy. Wznowienie gry pod bramką Zacharczenki.
37. min - Ukraina w pełnym zestawieniu.
37. min - Gorąco pod bramką Ukrainy! Jak na razie świetnie spisuje się Zacharczenko.
36. min - Włosi na lodzie w piątkę.
35. min - Siły na lodzie ponownie wyrównane. Riabenko dwie karne minuty za trzymanie.
35. min - Ukraina w pełnym zestawieniu. Teraz nasi wschodni sąsiedzi grają w przewadze.
34. min - I kolejna kara dla Włoch. DiCasmirro dwie karne minuty za przeszkadzanie.
34. min - Włosi na lodzie w pełnym zestawieniu.
33. min - Błahy mocno strzela, ale guma przelatuje nad bramką Bernarda.
32. min - Siły na lodzie wyrównane. Marchetti na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika.
32. min - Jak na razie słabo w przewadze prezentują się Włosi.
31. min - Aż cztery karne minuty dla Warłamowa za niebezpieczną grę wysoko niesionym kijem.
31. min - Uwolnienie po stronie Ukrainy. Wznowienie gry pod bramką Zacharczenki.
30. min - Gra od dłuższej chwili toczy się w okolicach tercji neutralnej.
28. min - Dobra interwencja Zacharczenki po strzale Felicettiego.
27. min - GOL! 1:1! - Remis! Bondarew podał do Zacharowa, który kapitalnym strzałem w samo okienko włoskiej bramki pokonuje Bernarda.
26. min - Zacharow uderza nad bramką Bernarda.
25. min - GOL! 1:0! - Włosi otwierają wynik spotkania i wykorzystuje grę w przewadze! Ihnacak pięknym uderzeniem z nadgarstka pokonuje Zacharczenkę.
24. min - Kara techniczna dla reprezentacji Ukrainy za nadmierna ilość zawodników na lodzie.
24. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji Ukrainy. Wznowienie gry w tercji neutralnej.
23. min - Uderzenie Freia ze środka tercji. Dobrze interweniuje Zacharczenko.
22. min - Guma po strzale jednego z Ukraińców wylądowała na siatce nad bramką Bernarda.
21. min - Ah, świetna akcja Ihnacaka, który wjechał w defensywę Ukrainy jak w masło i oddał mocny strzał - niestety niecelny.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Ukrainy.

Druga tercja rozpocznie się ok. 17:15.

Koniec pierwszej tercji spotkania.
20. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta gry pierwszej tercji spotkania.
19. min - Pressing włoskiej reprezentacji. Azzurri nie mogą jednak oddać celnego strzału.
17. min - Gra wycofana za bramkę Zacharczenki. Chwila na zmianę formacji ofensywnych.
16. min - Teraz inicjatywę na lodzie przejmują Włosi. Guma rozgrywana pod bramką Zacharczenki.
16. min - Lepszy okres gry ze strony Ukrainy. Drużyna zza naszej wschodniej granicy raz po raz oddaje strzały na bramkę Włoch.
15. min - Zacharow znalazł się przed bramką Bernarda, ponownie pewnie boni włoski bramkarz.
14. min - Ładny indywidualny najazd Michnowa zakończony niezłym strzałem. Broni golkiper reprezentacji Włoch.
14. min - Dobra interwencja Zacharczenki po strzale Helfera.
13. min - Uderzenie Zacharowa, dobitka Lalki - wszystko broni Bernard.
12. min - Obydwa zespoły na lodzie już w pełnym zestawieniu.
11. min - Ałeksjuk mocno spod niebieskiej, Bernard z kolejną dobrą interwencją.
11. min - Bernard wyłapuje gumę po strzale Blagiego. Wznowienie w tercji obronnej Włochów.
10. min - Siły na lodzie wyrównane. Gander z dwoma minutami kary za opóźnianie gry.
9. min - Zacharow na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Włosi w przewadze.
9. min - Zamieszanie przez bramką Zacharczenki! Świetnie zachował się jednak golkiper ukraińskiego zespołu!
7. min - Akcja włoskiej reprezentacji przerwana - krążek poza obszarem lodowiska.
6 min. - Uderzenie Warłamowa! Broni Bernard.
6 min. - Teraz ekipa Aleksandra Hodyniuka wjechała do tercji.
5 min. - Na razie "Sbirna" ma spore problemy z założeniem zamka.
4 min. - Mamy pierwsze wykluczenie. Ramoser faulował Warłamowa. Ukraińcy w przewadze.
3 min. - Ładna akcja Włochów. Diego Kostner wjechał w tercję, pociągnął z nadgarstka, ale świetna obrona Zacharczenki!
2 min. - Włosi starają się narzucić rywalom swój styl gry.
1 min. - Krążek rzucony na lód. Zaczynamy.

Wkrótce rozpoczniemy spotkanie. Obie drużyny są już na tafli.
#30 Thomas Tragust B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Raphael Andergassen ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0