0:2 (0:0, 0:0, 0:2) Zakończony
2015-04-20
20:00
2. dzień / 2 kolejka
0:1 Tomasz Malasiński #16 ( Krzysztof Zapała #10, Marcin Kolusz #26 ) (+1) 5/4 42:42
0:2 Marcin Kolusz #26 ( Mateusz Rompkowski #28, Kamil Kalinowski #25 ) 5/5 50:32
10:04 2 min. Kamil Kalinowski #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:51 2 min. Krystian Dziubiński #19 Opóźnianie gry
42:16 2 min. Sho Sato #9 Ostrość
Koniec spotkania! Pierwsze zwycięstwo Polaków!
60. min - Ostatnia minuta!
59. min - Długo z lodu podnosił się teraz Malasiński.
59. min - Pusta bramka Japonii.
59. min - Czas dla Japonii.
59. min - Ostatnie dwie minuty spotkania.
58. min - Kalinowski strzela ze świetnej pozycji ale golkiper Samurajów broni.
58. min - Galant próbował strzelać z ostrego kąta, ale guma minęła bramkę Fukufujiego.
57. min - Dzisiejsze spotkanie śledzi 2662 widzów. Jest to liczba mniejsza niż na meczu Węgrów o 13:00...
56. min - Uwolnienie po stronie Polaków. Wznowienie gry pod bramką Odrobnego.
54. min - Japonia nie może wprowadzić gumy do tercji ataku. Polacy także dobrze spisują się w defensywie.
53. min - Polska ponownie rozgrywa gumę w tercji obronnej Japonii.
51. min - GOL! 0:2! - Kolejna bramka dla Polski! Rompkowski strzelał z okolic z niebieskiej, tor lotu gumy przeciął Kolusz i guma wylądowała w bramce Fukufujiego!
49. min - Mocny strzał Kujiego przelatuje na szczęście nad bramką Odrobnego.
49. min - Po raz kolejny pospieszyli się reprezentanci Japonii i spalili akcję. Wznowienie w tercji neutralnej.
48. min - Spalony podczas akcji Samurajów. Przerwa w grze.
47. min - Ładne uderzenie Dziubińskiego ze środka tercji ataku! Fukufuji broni!
46. min - Świetna interwencja Odrobnego po strzale Takagiego!
45. min - Ładny najazd Kolusza na bramkę Japonii. Świetne jednak rakiem gumę wyłapał Fukufuji.
44. min - Polacy na fali. Biało-Czerwoni szukają okazji do zdobycia kolejnej bramki.
43. min - GOL! 0:1! - W KOŃCU! Polacy obejmują prowadzenie! Malasiński otrzymał idealne podanie na środek od Zapały i pewnie pokonał Fukufujiego!
43. min - Sato na ławce kar za ostrość. Polska po raz pierwszy w przewadze!
42. min - Polacy szukają miejsca do przeprowadzenia pierwszej akcji w tej tercji.
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Japonii.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 21:30.

Koniec drugiej tercji spotkania.
40. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
38. min - Ciężko gra się Polakom. Japończycy świetnie grają w defensywie.
36. min - Tanaka na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.
35. min - Uwolnienie po stronie Japończyków. Wznowienie gry pod bramką Fukufujiego.
34. min - Kalinowski wstrzelił gumę pod bramkę, Fukufuji mrozi.
33. min - Biało-Czerwoni w pełnym zestawieniu.
33. min - Pasiut ruszył z akcją podczas gry w osłabieniu, oddał niezły strzał, ale ponownie górą Fukufuji.
32. min - Jak na razie dobrze bronią się Polacy.
31. min - Dziubiński na ławce kar za grę niedozwolonym sprzętem (Polak zagrał gumę dwoma kijami). Polska gra w przewadze.
31. min - Kotłuje się w polskiej tercji obronnej. Seria groźnych strzałów Japończyków. Tanaka bliski pokonania Odrobnego.
30. min - Guma poza obszarem lodowiska. Wznowienie w tercji neutralnej.
29. min - Bagiński nagrał gumę na kij Zapały, ten posyła krążek tuż obok bramki Fukufujiego.
28. min - Coraz groźniejsze ataki Japończyków. Polacy nie mogą odebrać gumy spod kijów Samurajów.
26. min - Uderzenie Kumagaiego spod niebieskiej zablokowane.
25. min - Malasiński próbował uderzać z ostrego kąta, ale trafił wprost w łyżwę jednego z zawodników Japonii.
24. min - Polska wybija gumę na uwolnienie. Przerwa w grze.
24. min - Polacy na razie bez celnego strzału w tej tercji.
23. min - Kolejna akcja japońskiej reprezentacji i kolejna dobra interwencja polskiego golkipera.
21. min - Kąśliwe uderzenie Takahashiego. Broni dobrze Odrobny.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Japończyków.

Druga tercja rozpocznie się ok. 20:47.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Świetne uderzenie Kujiego z nadgarstka. Broni Odrobny.
20. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.
19. min - Pociecha uderza, dobitka Kowalówki - broni wszystko Fukufuji!
18. min - Lepszy okres gry Polskiej reprezentacji. Malasiński o mało nie pokonał teraz bramkarza Japonii.
16. min - Kuji na szczęście minimalnie spalił świetnie zapowiadającą się akcję Japonii.
16. min - Kolejna akcja japońskiej reprezentacji przerwana przez Odrobnego. Wznowienie w tercji obronnej Polski.
14. min - Ładne uderzenie Zapały z nadgarstka. Fukufuji zmuszony do interwencji.
14. min - Kotłuje się w polskiej tercji obronnej. Ratuje teraz sytuację Odrobny.
13. min - Minoshima wrzuca krążek pod bramkę Odrobnego, krążek minął o kilka centymetrów lewy słupek bramki Odrobnego.
13. min - Polska na lodzie w pełnym zestawieniu.
13. min - Odrobny strzał Takahashiego do krótkiego rogu.
12. min - Guma wystrzelona daleko pod bramkę Fukufujiego.
11. min - Kalinowski na ławce kar za uderzanie. Japonia zagra w przewadze.
10. min - Do szatni zszedł Sasaki. Wygląda na to, że zawodnik Japonii, który ucierpiał w starciu z Chmielewskim nie jest w stanie kontynuować gry.
10. min - Małe zamieszanie przed polską bramką. Odrobny mrozi krążek.
9. min - Ueno wjechał do tercji ataku i oddał mocny strzał. Broni ponownie Odrobny.
8. min - Guma po strzale Kalinowskiego ląduje na siatce nad bramką Fukufujego.
7. min - Osawa mocno ze środka, strzał zablokowany przez defensywę Polski.
6. min - Jak na razie słaba gra Japonii. Polska prowadzi grę na lodzie.
5. min - Chmielewski staranował przy bandzie Sasakiego. Zawodnik Japonii nie podnosi się z lodu. Wejście Polaka w pełni czyste.
4. min - Biało-Czerwoni na pozycji spalonej.
4. min - Samuraje wycofały grę za własną bramkę. Chwila na zmianę formacji ofensywnych.
3. min - Polacy rozgrywają gumę w okolicach tercji neutralnej. Teraz uwolnienie podopiecznych Jacka Płachty.
2. min - Nasze stanowisko zaatakował krążek z lodowiska... Obyło się bez strat!
1. min - Uwolnienie po stronie reprezentacji Japonii. Wznowienie gry pod bramką Fukufujego.
1. min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie wygrane przez Japonię!

Zawodnicy na lodzie!

Rozgrzewka zakończona. Zaraz rozpocznie się spotkanie.
Polska
#30 Przemysław Odrobny B 0 0.00 26 26 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0