05:27 2 min. Kenta Takagi #10 Trzymanie przeciwnika
08:33 2 min. Maksim Chudiakow #15 Wysoko uniesiony kij
21:04 2 min. Aleksiej Litwinienko #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:58 2 min. Mei Ushu #2 Uderzanie kijem
55:49 2 min. Go Tanaka #14 Rzucanie kija lub innych przedmiotów
56:05 2 min. Roman Sawczenko #2 Przeszkadzanie
60. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania.
59. min - Obydwa zespoły w pełnym zestawieniu.
57. min - Szybkie kary po obydwu stronach i gramy 4 na 4.
56. min - Zamieszanie pod bramką Japonii. Ito mrozi gumę.
54. min - GOL! 7:2! - Jest druga bramka dla Japonii! Gumę do siatki skierował Tanaka. Bramka uznana po analizie video.
53. min - GOL! 7:1! - Japonia rozbita. Kapitalna kontra Kazachów. Rudienko podał na dłuższy słupek do Poliszczuka, a ten pewnie pokonuje Ito.
52. min - Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na lodzie.
50. min - Japonia stara się zagrozić bramce Połujektowa, ale Samuraje nie mogą wypracować sobie pozycji strzeleckiej.
49. min - GOL! 6:1! - Kolejna bramka dla Kazachstanu. Guma ląduje w siatce po strzale Rymariewa spod niebieskiej.
48. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji Kazachstanu.
47. min - Dobra interwencja Ito po strzale Pańszina.
46. min - GOL! 5:1! - W chwili gry ławkę kar opuszczał Ushu Kazachowie rozklepali defensywę Japonii. Starczenko podał na środek do Riudenki, a ten pewnie pokonał Ito.
43. min - Ushu na ławce kar za uderzanie.
43. min - GOL! 4:1! - Błyskawiczna odpowiedź Kazachstanu! Składna akcja, uderzenie Starczenki i Kazachowie ponownie z trzema bramkami przewagi.
42. min - GOL! 3:1! - Jest pierwsza bramka dla Japonii! Kapitalne uderzenie z ostrego kąta w wykonaniu Kujiego i Połujektow po raz pierwszy musi wyjmować gumę z siatki.
42. min - Uwolnienie po stronie Japończyków.
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Kazachstanu.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
38. min - Kazachstan ponownie podkręca tempo spotkania.
37. min - Hirano przedostał się przed bramkę Połujektowa, ale nie zdołał oddać dobrego strzału.
36. min - Uwolnienie po stronie Japończyków. Przerwa w grze.
34. min - Sawczenko mocno spod niebieskiej, krążek przelatuje nad bramką Ito.
33. min - Dłuższy okres bez przerwy w grze. Gramy akcja za akcję.
32. min - Takagi próbował zagrywać na środek do Obary, ale w ostatniej chwili podanie zablokował jeden z Kazachów.
31. min - Kazachowie podkręcili teraz nieco tempo gry. Podopieczni trenera Nazarowa mają ochotę na zdobycie kolejnej bramki.
29. min - Kazachstan niemal już tradycyjnie - szybko strzelone kilka bramek i spokojna gra w dalszej części meczu.
28. min - Uwolnienie po stronie Kazachów. Wznowienie gry pod bramką Połujektowa.
27. min - Ładne uderzenie Ueno z nadgarstka. Pewnie interweniuje Połujektow.
25. min - Podopieczni trenera Nazarowa zamknęli Japończyków w ich własnej tercji obronnej.
24. min - Kazachstan w pełnym zestawieniu.
23. min - Świetnie z okolic niebieskiej uderzył Nishiwaki. Wyłapuje jednak gumę Połujektow.
22. min - Litwinienko z dwoma minutami kary za spowodowanie upadku przeciwnika. Japonia po raz drugi w przewadze.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Kazachstanu.

Druga tercja rozpocznie się ok. 13:45.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - GOL! 3:0! - Starczenko urwał się defensywie Japonii i w sytuacji sam na sam nie dał szans Fukufujiemu! 3:0!
20. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.
18. min - Kąśliwe uderzenie Lipina spod bandy, poradził sobie jednak z nim Fukufuji.
17. min - Spiridonow mocno z nadgarstka - guma przelatuje obok bramki Fukufujiego.
16. min - Lepszy okres gry ze strony Japonii. Niezły strzał oddał Hirano, ale Połujektow ponownie skutecznie.
15. min - Japonia z kolejną akcją, ale tym razem pozycja spalona. Przerwa w grze.
13. min - Ładny strzał Ueno z nadgarstka spod niebieskiej. Broni Połujektow.
11. min - Kazachowie na lodzie w pełnym zestawieniu.
10. min - Japonia nie może poradzić sobie nawet z Kazachami podczas gry w przewadze.
9. min - Chudiakow dwie karne minuty za wysoki kij. Japonia w przewadze.
9. min - Kazachowie niemal przez cały czas utrzymują gumę w posiadaniu.
7. min - GOL! 2:0! - Kazachstan wykorzystuje grę w przewadze! Poliszczuk huknął ze środka tercji i guma zatrzepotała w siatce Fukufujiego.
6. min - Dwie karne minuty dla Takakiego za trzymanie. Kazachstan w przewadze.
6. min - Kazachowie na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.
5. min - Jak na razie Japonia kompletnie bez pomysłu na grę.
3. min - GOL! 1:0! - Szybkie otwarcie Kazachstanu! Świetnie przeprowadzona akcja zawodników z kraju stepów! Rudienko podał do Dallmana, który ze stoickim spokojem wpakował gumę do bramki Fukufujiego.
1. min - Spotkanie rozpoczęte.