2:0 Artem Hnidenko #22 ( Andrij Michnow #8, Roman Błahy #24 ) 5/5 34:19
2:1 Andrew Sarauer #15 ( Frank Banham #8, Balázs Gőz #3 ) 5/5 36:44
2:2 Dániel Kóger #16 ( Andrew Sarauer #15, János Hári #22 ) (+1) 5/4 51:26
2:3 Andrew Sarauer #15 ( Dániel Kóger #16, István Sofron #20 ) 5/5 56:05
2:4 István Sofron #20 ( Dániel Kiss #17 ) (-1) 4/5 57:15
06:55 2 min. Roman Błahy #24 Atak kijem trzymanym oburącz
23:49 2 min. János Hári #22 Atak kijem trzymanym oburącz
48:13 2 min. Roman Błahy #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:41 2 min. Jurij Nawarenko #2 Uderzanie kijem
53:21 2 min. Dániel Kiss #17 Wysoko uniesiony kij
56:30 2 min. Frank Banham #8 Uderzanie kijem
60 min - 37 sekund przed końcem spotkania - Ukraina gra bez bramkarza.
60 min - Minuta do zakończenia spotkania. Chyba ciężko będzie podopiecznym Godynjuka odmienić losy tego spotkania.
58 min - GOOL 2:4! Co nie udało się gospodarzom zrobili goście. Grając w liczebnym osłabieniu Sofran zdołał pokonać Zacharczenkę.
57 min - Sędzia nie uznał bramki zdobytej przez zespół Ukrainy.
57 min - GOOL 2:3! Po weryfikacji sędzia uznaje bramkę dla gości. Sarauer strzałem między parkanami zmusza do kapitulacji Zacharczenkę.
57 min - Sędzia weryfikuje bramkę zdobytą przez ekipę węgierską w zamieszaniu pod bramką.
56 min - Gospodarze dzisiejszego spotkania nie zdołali zdobyć bramki. Obie ekipy w pełnym zestawieniu meldują się na lodzie na niewiele ponad 4 minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry.
55 min - Potężny strzał Aleksiuka z niebieskiej odbija Rajna, jednak Ukraińcy nadal utrzymują się przy krążku.
54 min - Wykluczenie w ekipie węgierskiej i gospodarze mają kolejną szansę, aby wyjść na prowadzenie w tym spotkaniu.
52 min - GOOL 2:2! Pięknym uderzeniem z wysokości bulika popisał się Koger, któremu świetnie krążek nagrał Sarauer.
51 min - Koniec pierwszej kary dla reprezentacji Ukrainy.
50 min - Kompletnie zasłonięty Zacharczenko zdołał obronić mocny strzał z niebieskiej Banhama.
50 min - Kolejne wykluczenie. Przez 32 sekundy Węgrzy będą grać z przewagą dwóch zawodników. Trener Madziarów wziął czas aby ustawić swoją drużynę na ta przewagę.
50 min - Świetna gra obronna gospodarzy, którzy przez pierwszą minutę gry w osłabieniu nie pozwolili Węgrom spowodować żadnej bramkowej sytuacji.
49 min - Reprezentacja Węgrów ma szansę na zdobycie wyrównującego trafienia. Na ławce kar Błahy.
47 min - Michnow bez większych problemów wjechał do tercji obronnej Węgrów, jednak mimo iż nie był atakowany oddał bardzo niecelny strzał.
45 min - Patrangowski odebrał krążek Obranowi, jednak nie zdołał go opanować na tyle, by oddać celny strzał na bramkę.
44 min - Znów groźnie pod bramką Zacharczenki. Tym razem sposoby na golkipera gospodarzy nie zdołał znaleźć Sarauer.
43 min - Strzał Benka ofiarnie broni jeden z obrońców ukraińskich.
42 min - Orban uderza z niebieskiej, prosto w bramkarza Ukrainy.
41 min - Pierwsze wznowienie dla Węgrów.

40 min - Błahy przejął źle zagrany krążek od Matcalfiego, w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Rajna.
39 min - Sarauer dwukrotnie próbował rozpocząć akcję swojej drużyny i w oby przypadkach na linii niebieskiej został zatrzymany przez Aleksiuka.
37 min - GOOL 2:1! Pierwsze trafienie dla Węgrów. Po strzale Goza z lini niebieskiej, golkiper gospodarzy nie zdołał zamrozić krążka co skrzętnie wykorzystał Sarauer.
35 min - GOOL 2:0! Fatalny błąd Vasa. Przy wyprowadzaniu krążka z własnej tercji podał go prosto na kij Błahego. Napastnik gospodarzy odegrał go przed bramkę do Michnowa a ten do Hnidenki, ktory bez większych problemów umieścił go w bramce.
34 min - Patrangowsky mocno jednak uderza obok bramki.
32 min - Chwile szarpanej gry ze strony obu drużyn.
30 min - Sarauer mocno z wysokości bulika, aż zadźwięczał słupek bramki Zacharczenki. Kolejna akcja Madziarówn tym razem Matcalfe, który nie zdołał zmienić toru lotu krążka.
29 min - Sędzia sprawdza czy po strzale Hariego, krążek przekroczył linię bramkową.
28 min - Bancham wzdłuż bramki do Seboka, który nie zdołał umieścić krążka w praktycznie pustej bramce Zacharczenki.
27 min - Węgrzy podłamani straconą bramką, mają problem z wjechaniem do tercji obronnej Ukrainy.
25 min - GOOL 1:0! Błahy dość szczęśliwie wykorzystuje podanie od Michnowa i zmusza do kapitulacji bramkarza Węgier.
24 min - Wykluczenie w ekipie węgierskiej, kolejna szansa dla Ukrainy na otwarcie wyniku.
24 min - Navarenko z niebieskiej, do rogu odbija Rajna.
22 min - Mimo gry w liczebnej przewadze, pierwszy groźny strzał w II tercji oddał Sarauer.
21 min - Pierwsze wznowienie dla reprezentacji Ukrainy.

20 min - Na 12 sekund przed końcem pierwszej tercji reprezentacja Ukrainy gra z przewagą jednego zawodnika.
19 min - Po strzale Vasa z niebieskiej krążka nie zdołał zamrozić Zacharczenko, przez co doszło do przepychanek pod jego bramką.
18 min - Banham w indywidualnej akcji popisuje się precyzyjnym strzałem z nadgarstka.
16 min - Po strzale Pozsgai krążek mrozi Zacharczenko.
15 min - Zamieszanie pod bramkę Rajna. Po strzale Nimenki krążek próbował dobić jeszcze Hawryk. W obu sytuacjach lepszy okazał się bramkarz Madziarzy.
13 min - Magosi wycofuje krążek na niebieską do Benka a ten mocnym strzałem z niebieskiej próbował dać prowadzenie swojej ekipie.
12 min - Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Hawryk z najbliższej odległości bliski pokonania Rajny.
10 min - Pierwsze minuty spotkania zdominowane przez reprezentację Węgier, czego dowodem jest jak do tej pory brak strzałów na bramkę Rajny.
9 min - Mimo liczebnej przewagi gości dzisiejszego spotkania nie zdołali zmusić do kapitulacji Zacharczenki.
7 min - Wykluczenie w ekipie Ukrainy i przez 2 minuty Wegrzy będą mieć szansę na zdobycie pierwszego trafienia.
7 min - Groźna akcja Węgrów, jednak znów bez zdobyczy bramkowej.
4 min - Sofron mocno ale nad bramka. Węgrzy nadal przy krążku ostrzeliwują bramkę reprezentacji Ukrainy. Dużo pracy ma w tych pierwszych minutach Zacharczenko.
3 min - Kolejna akcja Węgrów zakończona strzałem prosto w Zacharczenkę.
2 min - Sebok wjechał bez większych problemów do tercji obronnej Ukrainy. Odegrał krążek do Vasa, który uderzył prosto w bramkarza.
1 min - Pierwsze wznowienie dla drużyny Ukrainy.
#1 Jewhen Napnenko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Eduard Zacharczenko B 4 4.04 32 32 0 0 0 0 87.50 59:23 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0