2015-04-25
13:00
5. dzień / 5 kolejka
0:1 Roman Błahy #24 ( Jurij Nawarenko #2 ) (+1) 5/4 28:13
1:1 Yushiroh Hirano #26 ( Shinya Yanadori #22, Daisuke Obara #16 ) (+1) 5/4 30:20
2:1 Hiroki Ueno #27 ( Daisuke Obara #16, Keigo Minoshima #4 ) 5/5 33:22
3:1 Daisuke Obara #16 ( Seiji Takahashi #8 ) (+1) 5/4 36:00
02:53 2 min. Shinya Yanadori #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:23 2 min. Witalij Lalka #18 Zahaczenie
10:23 2 min. Kenta Takagi #10 Zahaczenie
11:36 2 min. Daisuke Obara #16 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
58:29 2 min. Masahito Nishiwaki #11 Zahaczenie
58 min - Kolejne wykluczenie dla zawodnika Ukrainy, to bardzo skomplikowało ich nadzieje na korzystny rezultat

56 min - Ponownie Bondarew szybkim rajdem próbował porwać swoich kolegów do walki. Górą Fukufuji.

55 min - Ostatnie pięć minut Ukrainy w dywizji IA? Wszystko na to wskazuje. Japonia stara się kontrolować wynik spotkania

51 min - Bondarew próbował akcją zza bramki zaskoczyć rywala, ten ponownie na posterunku

49 min - Zacharow wyjechał przed bramkę i posłał krążek po lodzie. Japoński bramkarz zdołał przymknąć parkany. Wynik nadal bez zmian

46 min - Błahy wyjechał sam na sam, jednak strzelił wprost w łapaczkę Fukufuji

43 min - Japonia przed szansą podwyższenia wyniku, jednak grając w przewadze Azjaci nie potrafią założyć zamka

41 min - Ukraina od wygranego wznowienia rozpoczęła trzecią tercję

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 14:28

40 min - Koniec II, zdecydowanie lepszej odsłony

38 min - Kuhut po lodzie, bez problemu krążek odbił Fukufuji

36 min - GOOL! Kolejne trafienie Japonii. Obara dostał krążek przed bramkę i strzałem z obrotu pokonał Zacharczenke

35 min - GOOL! Ukraina rozpracowana. Kilka szybkich podań wymienili między sobą nasi wschodni sąsiedzi. Ueno strzałem z metra dopełnił formalności

32 min - Hirano mógł ponownie wpisać się na listę strzelców, jednak strzelił wprost w bramkarza z najazdu

30 min - GOOL! Szybka odpowiedź Japonii! Hirano huknął z niebieskiej obok łapaczki Zachraczenki

29 min - GOOL! Błahy wjechał do tercji Japonii i strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Fukufuji

28 min - Bondarew w przewadze przymierzył w okienko, lecz jego zamysł wyczuł bramkarz Japonii

27 min - Hnidenko po lodzie, krążek z trudem przykrył Fukufuji

25 min - Ałeksiuk w osłabieniu strzelił z wysokości bulika, krążek pewnie wyłapał bramkarz Japonii

23 min - Japonia nie potrafi założyć zamka grając w liczebnej przewadze

22 min - Minoshima huknął nad lodem, krążek parkanem do boku przekierował bramkarz Ukrainy

21 min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Ukrainy

Druga tercja rozpocznie się ok. 13:43

20 min - Koniec I tercji

19 min - Dwójkowa akcja Ukrainy, jednak bez strzału na bramkę

18 min - Zacharow upadając strzelił w stronę bramki, lecz zbyt lekko by pokonać Fukufuji

17 min - Widowisko nie powala. Widać, że na lodzie spotkały się dwie najsłabsze drużyny turnieju

14 min - Japonia nie pozwoliła jednak rywalowi na zbyt wiele. Obie drużyny w komplecie

11 min - Ukraina przed dużą szansą grając w podwójnej przewadze. Michnow dwukrotnie z prawej strony, krążek zdołał wybronić Fukufuji

9 min - Pobiedonoscew leżał na lodzie po starciu przy bandzie. Po chwili zjechał do boksu z grymasem bólu na twarzy

8 min - Okres niemrawej gry w wykonaniu obu drużyn

5 min - Hasiba próbował na raty pokonać Zacharczenke, lecz ten zdołał powstrzymać próby defensora Japonii

3 min - Okazja dla Ukrainy, która zagra z przewagą jednego zawodnika. Pobiedonscew dwukrotnie mocno z niebieskiej. Broni bramkarza Japonii

2 min - Zacharow z lewej strony nad lodem, guma odbiła się od bocznej siatki

1 min - Pierwsze sekundy spotkania należą do Ukrainy, która dwukrotnie zagroziła bramce Fukufuji.
#1 Jewhen Napnenko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Eduard Zacharczenko B 3 3.02 21 21 0 0 0 0 85.71 59:37 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0