01:50 2 min. Michał Plaskiewicz #1 Rzucanie kija lub innych przedmiotów
03:52 2 min. Miłosz Lidtke #12 Trzymanie przeciwnika
06:03 2 min. Vladimír Lukáčik #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:33 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Atak kijem trzymanym oburącz
17:28 2 min. Mariusz Kuchnicki #66 Zahaczenie
19:38 2 min. Grzegorz Rostkowski #13 Przeszkadzanie
31:46 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:25 2 min. Tomáš Semrád #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:18 2 min. Miłosz Lidtke #12 Trzymanie przeciwnika
54:16 2 min. Mateusz Strużyk #40 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min. Semrad z wielkim trudem zjechał do szatni, a po chwili końcowa syrena i JKH pewnie pokonuje Nestę.
60 min. - Na 10 sekund przed końcem bardzo nieprzyjemnie wyglądające zderzenie w środku pola Semrada z jednym z torunian. Gracz JKH długo nie podnosi się z lodu.
58 min. - Dużo szczęścia mają przyjezdni, że nie tracą kolejnych bramek. Co chwile jest gorąco pod bramką Plaskiewicza, ale ten popisuje się dobrymi interwencjami.
54 min. - GOL! 4:0! Z dystansu uderza Pastryk, krążek przecina Ł. Nalewajka, a Plaskiewicz interweniuje w taki sposób, że parkanem wbija sobie krążek do bramki.
54 min. - Kolejna bardzo dobra sytuacja JKH, Rostkowski zza bramki do Jaworskiego, ale jego strzał z bliska bardzo ładnie łapie Plaskiewicz
52 min. - Laszkiewicz dobijał uderzenie do praktycznie pustej bramki, ale jakimś cudem Plaskiewicz zdołał odbić krążek łyżwą.
50 min. - GOL! 3:0! Kuriozalna bramka dla JKH. Spod bandy uderzał Ł. Nalewajka, Plaskiewicz odbił krążek w górę, a Podsiadło chciał go wybić ręką, ale zrobił to w taki sposób, że skrował go do własnej bramki.
48 min. - Groźna kontra gości, strzał jednego z graczy Nesty z problemami odbija Zabolotny.
45 min. - Plichta ze skrzydła, po jego uderzeniu krążek przechodzi między parkanami Plaskiewicza, i przelatuje obok słupka.
42 min. - Semrad fauluje Kalinowskiego w sytuacji sam na sam z Zabolotnym i rzut karny dla Nesty, jednak i tym razem nie ma bramki, Kalinowski uderza w słupek.
41 min. - Początek trzeciej tercji

Koniec drugiej tercji.
40 min. - W ostatnich minutach dużo niedokładności i chaosu w obu ekipach.
38 min. - Dwie dobre interwencje Zabolotnego po strzałach Kalinowskiego i Winiarskiego.
36 min. - Dwukrotnie przed bramką próbował Bordowski, jednak wynik bez zmian.
34 min. - Obraz gry nie zmienia się, JKH w ciągłym ataku, goście nieśmiało i nieumiejętnie próbują wychodzić z kontrami. Teraz jednak jastrzębianie nie wykorzystali gry w przewadze.
28 min. - Jedna z niewielu akcji Nesty w tercji JKH i po strzale Podsiadły Zabolotny broni parkanem.
28 min. - Gra toczy się praktycznie tylko w tercji Nesty. Bordowski zmarnował świetną sytuację, z bliska uderzając nad bramką.
25 min. - Z dystansu Schejbal, bez problemu Plaskiewicz.
24 min. - Z bliska Ł. Nalewajka, odbija Plaskiewicz.
22 min. - GOL! 2:0! Danieluk mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa wynik spotkania.
22 min. - Danieluk tuż obok bramki.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Uderzenie Dołęgi dobrze broni Zabolotny.
20 min. - Kulas uderza z bardzo ostrego kąta, Plaskiewicz odbija przed bramkę, a Danieluk nie trafia w bramkę z metra...
19 min. - Kolejna kara dla Nesty. JKH zakłada zamek, uderza Górny, ale prosto w Plaskiewicza.
16 min. - Mecz się trochę wyrównał, ale przed chwilą kolejna szansa przed JKH, jednak broni Plaskiewicz.
14 min. - Bardzo przytomnie Laszkiewicz zostawił krążek Łukaszowi Nalewajce, który znalazł się sam na sam z Plaskiewiczem, ale przegrał ten pojedynek.
13 min. - Dobra okazja Dołęgi, ale takim strzałem nie zaskoczy Zabolotnego.
12 min. - Przyjezdni jakimś cudem przetrwali tą grę w osłabieniu.
10 min. - Strzał Pastryka z dystansu strąca Bordowski, ale krążek przechodzi tuż obok bramki. Po chwili ponownie uderza Pastryk, lecz także obok słupka.
7 min. - Kara dla Lukacika, ale JKH dobrze się broni. Przed momentem Laszkiewicz w bardzo dobrej sytuacji, ale świetnie interweniował Plaskiewicz.
6 min. - Coraz wyraźniejsza przewaga JKH, Plaskiewicz co chwile odbija kolejne strzały jastrzębian.
5 min. - GOL! 1:0! Semrad płaskim strzałem spod niebieskiej otwiera wynik spotkania! Szybko wykorzystana przewaga przez JKH.
4 min. - Kara dla Miłosza Lidtke.
3 min. - Plichta ze skrzydła, ale minimalnie nad poprzeczką.
2 min. - Bordowski znalazł się sam przed Plaskiewiczem, położył go zwodem, jednak Plaskiewicz rzucił kija i sędzia podyktował karnego, jednak niewykorzystany przez Bordowskiego, który uderzył obok słupka.
1 min. - Gra wznowiona.
I od razu przerwa spowodowana serpentynami rzuconymi przez jastrzębskich kibiców.
1 min. - Początek meczu.

Przed meczem jeszcze minuta ciszy poświęcona niedawno zmarłemu Andrzejowi Szalowi.

Trwa przedmeczowa prezentacja zawodników JKH, dlatego mecz rozpocznie się z małym opóźnieniem.
#33 Mate Krešimir Tomljenović B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0.00 11 11 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0