15:43 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
16:27 2 min. Jan Daneček #7 Atak kijem trzymanym oburącz
17:59 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
17:59 10 min. Peter Tabaček #55 Kara za niesportowe zachowanie 10min
19:18 2 min. Marcin Horzelski #33 Uderzanie kijem
32:26 2 min. Dawid Kruczek Spowodowanie upadku przeciwnika
34:10 2 min. Jan Daneček #7 Uderzanie kijem
43:50 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Wysoko uniesiony kij
48:11 2 min. Jakub Jaskólski #17 Uderzanie kijem
57 min - Piotrowicz przeprowadził samotną akcję, lecz nie zdołał pokonać Kielera. Strzelił wprost w bramkarza gospodarzy
55 min - Nad taflą ponownie unosi się mgła. Sosnowiczanie starają się doprowadzić do wyrównania jednak brakuje pomysłu na rozegranie
54 min - Szansę na wyrównanie miał Rutkowski, lecz nie zdołał przyjąć podania kolegi
52 min - Przez chwilę było gorąco pod bramką Zagłębia. Kieler dwukrotnie wybronił strzały rywala
48 min - Szewczyk z grymasem bólu zjechał z tafli. Unia przed kolejną szansą na gola
45 min - Kolejna przewaga zmarnowana przez sosnowiczan, którzy nie potrafili założyć zamka
43 min - Sprytny strzał Horzelskiego nad lodem. Fikrt szczupakiem rzucił się na gumę
41 min - Mocne otwarcie tercji w wykonaniu Unii. Kowalówka wprost w Kielera
40 min - Koniec II tercji
39 min - Jaros z najazdu obok bramki
38 min - Kruczek z niebieskiej, krążek do boku zbił bramkarz Unii
34 min - GOOL! Szybka odpowiedź gospodarzy. Starszy z braci Kozłowski z bliska przy słupku jakimś sposobem skierował krążek do siatki
33 min - GOOL! Vosatko wykorzystał liczebną przewagę. Zagłębie rozklepane
31 min - Rutkowski z metra wprost w parkany Fikrta
30 min - Budzowski huknął z klepy nad poprzeczką. Połowa spotkania za nami
28 min - Dość niespodziewanie lekka przewaga Zagłębia. Kowalówka wprost w bramkarza gości po podaniu Jarosa
27 min - Kapitalna szansa Jarosa na wyrównanie. Bramkarz przyjezdnych instynktownie interweniując uratował swój zespół przed stratą bramki. Napastnik Zagłębia chwycił się za głowę
26 min - Adam Jaskólski mocno ze ściąganej, krążek w łapaczce Fikrta
24 min - Daneczek z bliska obok słupka. Mogło być już 1:3
23 min - GOOL! Piotrowicz sprytnie posłał krążek po lodzie. Kieler nie zdołał przykryć krążka parkanem i goście ponownie na prowadzeniu
22 min - S. Kowalówka próbował dwukrotnie pokonać Kielera, jednak ten pewnie zdołał odbić krążek
21 min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Zagłębia
20 min - Koniec I tercji
19 min - GOOL! Tomasz Kozłowski zdobył premierowego gola dla sosnowiczan. 199 minut bez bramki Zagłębia zakończone. Młodszy z Koziołków wyjechał sam na sam i wpakował krążek pod poprzeczkę
18 min - Tabaczek z karą 10 minut za niesportowe zachowanie. Zagłębie nie potrafi wykorzystać podwójnej przewagi
18 min - Jeszcze dwie minuty i Zagłębie będzie bez bramki przez 200 minut!
17 min - Sosnowiczanie przez prawie półtorej minuty zagrają w podwójnej przewadze
16 min - Kontra gości. Malicki po lodzie wprost w Kielera
15 min - M. Kozłowski wyjechał sam na sam, jednak nie zdołał oddać celnego strzału
13 min - Gabryś mocno z niebieskiej, gumę zdołał wyłapać bramkarz Zagłębia
12 min - Pierwsze wykluczenie dla miejscowych. Unia w przewadze
11 min - GOOL! Daneczek wyjechał sam na sam, lecz przegrał pojedynek z Kielerem. Wracający za nim Adrian Kowalówka skierował krążek do bramki. Gol samobójczy jednak spiker na lodowisku podał, że asystentem bramki był Budzowski
10 min - Bomba Tabaczka. Krążek po masce Kielera przeleciał nad poprzeczką
8 min - W odpowiedzi S. Kowalówka mocno nad lodem, pewnie broni Kieler
7 min - Jaros próbował wjechać z krążkiem i stworzyć zagrożenie. Niestety dla miejscowych kibiców stracił krążek.
4 min - Między słupkami Kieler i Fikrt. Gra w środkowej części tafli. Lekka przewaga Zagłębia, które dwukrotnie wypracowało sobie składną akcję.
2 min - Szewczyk mocno z nadgarstka, szczęśliwie broni Kieler
1 min - Pierwsze dwie składne akcje Zagłębia. Nad taflą unosi się jednak mgła, która przeszkadza w rozgrywaniu krążka
0 min - Witamy z Sosnowca. Za ok 15 min początek. Niestety na chwilę obecną składów jeszcze nie posiadamy. Wiemy jedynie, że w Zagłębiu zabraknie dzisiaj na pewno Bernata i Mikulczika, którzy z powodu kontuzji odpoczną od lodu przez najbliższe kilka tygodni.