05:22 2 min. Marek Wróbel #15 Zahaczenie
14:42 2 min. Mariusz Kuchnicki #66 Atak kijem trzymanym oburącz
18:44 2 min. Maciej Kruczek #26 Trzymanie przeciwnika
21:58 2 min. Siarhiej Kukuszkin #7 Opóźnianie gry
26:30 2 min. Damian Kapica #95 Opóźnianie gry
26:34 2 min. Maciej Kruczek #26 Opóźnianie gry
32:14 2 min. Mariusz Kuchnicki #66 Uderzanie kijem
40:38 2 min. Łukasz Podsiadło #25 Rzucenie na bandę
43:27 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Rzucenie na bandę
47:09 2 min. Miłosz Lidtke #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:02 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 60. min - Koniec meczu! Cracovia pewnie wygrywa 6:2 i 3 punkty jadą do Krakowa. Toruń był równorzednym partnerem tylko przez pierwszą tercję. A już w piątek "Pasy" będą mieć okazję do rewanżu z GKS Tychy.

- 57. min - Łukasz Podsiadło po starciu jednym z graczy Cracovii nie podnosi się z lodu. Zawodnik trzyma się za bark. Oby nie skończyło się to poważniejszą kontuzją.

- 54. min - uderzenie Dziubińskiego i po raz kolejny Bojanowski. Mimo wpuszczenia aż sześciu bramek to jeden z najjaśniejszych punktów Nesty w tym meczu.

- 53. min - Damian Słaboń sam przed bramkarzem gospodarzy, ale Bojanowski po raz kolejny pokazuje, że zasłużył na "jedynkę" w bramce.

- 49. min - GOOL! "Pasy" 5/4 i Drzewiecki po raz drugi.

- 44. min - Kolejna kara dla gospodarzy. Tym razem odpoczywa Żyliński.

- 41. min - Już niespełna minutę po rozpoczęciu gry na ławkę kar za rzut na bandę odesłany został Łukasz Podsiadło.

- 41. min - Zaczynamy trzecią tercję meczu.

- 40. min - Pomimo straty gola w końcówce drugiej odsłony, Cracovia całkowicie zdominowała mecz. Czy w trzeciej tercji Toruń będzie jeszcze stać na zryw?

- 38. min - GOOL! Drugą bramkę dla torunian po asyście Wiśniewskiego zdobywa Kuchnicki

- 36. min - Oba zespoły w komplecie. Toruń przetrwał oblężenie

- 34. min - Kuchnicki na ławce kar

- 32. min - Petr Sinagl bawi się z obrońcami gości, Cracovia w natarciu.

- 30 min - Damian Kapica idealnie obsłużył Filipa Drzewieckiego, a ten nie daje szans Bojanowskiemu i mamy 5:1!

- 27. min - Cracovia będzie grać w osłabieniu bez dwóch zawodników. Na ławce kar Kapica i Kruczek.

- 24. min - Pasiut objechał bramkę i próbował pokonać Bojanowskiego, ale bramkarz Torunia wspaniale broni.

- 23. min - GOOL! Cracovia prowadzi już 4:1! Na bramkę uderza Noworyta, a Słaboń dobija krążek. Arbiter jeszcze dla pewności sprawdził zapis wideo.

- 22. min - Kukuszkin na ławce kar

- 21. min - GOOL! Maciej Kruczek wychodzi z ławki kar, dopada do krążka i potężnym strzałem pokonuje Bojanowskeigo.

- 21. min - zaczynamy drugą tercję.

- 20. min - Koniec pierwszej tercji. W końcówce gospodarze grający w przewadze zaatakowali bramkę Cracovii, jednak tercja kończy się prowadzeniem przyjezdnych 2:1. Toruń gra wyjątkowo dobrze i z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

- 19. min - 2 minuty kary dla Kruczka

- 17. min. Kapica strzela, ale Bojanowski broni. GOOL dla Cacovii!! Svitana!

- 15 min - Kara Kuchnickiego, Pasy zakładają zamek

- 14. min - Kontra Torunia, strzał Dzięgiela i Radziszewski blokuje krążek parkanami

- 13. min Cracovia po straconej bramce rusza do ataku.

- 11 min - GOOL!!! Niespodziewanie mamy wyrównanie! Po strzale Daniela Minge, krążek dobija Kalinowski i jest 1:1!

- 9. min - Kacper Guzik strzela pod poprzeczkę, jednak była to nieudana próba.

- 9. min - Strzela Patryk Noworyta i znów nie ma bramki.

- 7 min - Obie drużyny grają w pełnym zestawieniu. Nie udało się graczom Nesty wykorzystać przewagi.

- 6. min Cracovia gra w osłabieniu. Na ławce kar przez 2 minuty odpoczywać będzie Marek Wróbel.

- 5. min Strzał Kruczka, Bojanowski broni.

- 3. min - Po nieudanej akcji i strzale Dołęgi, Cracovia wyprowadza kontrę i mamy 1:0!!! Strzelcem gola Damian Słaboń

- 1. min - Strzał Dziubińskiego i nie ma gola.

- 1. min - Krążek dla torunian.