2:5 Maciej Kruczek #26 ( Patryk Noworyta #55, Petr Šinágl #90 ) +/-
13:49 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Uderzanie kijem
19:22 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:12 2 min. Jurij Kuzin #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:09 2 min. Patrik Svitana #71 Uderzanie kijem
36:26 2 min. Patryk Kogut #21 Trzymanie przeciwnika
41:45 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 60. min - Koniec meczu. Nie udał się Cracovii rewanż za Superpuchar Polski. Tychy wygrywają jak najbardziej zasłużenie, a krakowską drużynę czeka jeszcze sporo pracy.

- 59. min Karny dla Tychów: Strzela Łopuski i Radziszewski odbija krążek.

- 58. min - Po problemach technicznych wracamy do Krakowa. Cracovia zniwelowała porażkę do trzech bramek i mamy wynik 5:2. Drugą bramkę dla Pasów zdobył Maciej Kruczek

- 48. min - Słaboń w specyficzny sposób, lobem próbował pokonać Kosę:

- 46. min - Pierwsze trafienie dla Cracovii! Strzelcem gola po podaniu Patrika Svitany Krystian Dziubiński.

- 43. min Damian Kapica zostaje przewrócony przez Bartosza Ciurę. Tyski obrońca będzie odpoczywał przez 2 minuty w boksie kar.

- 42. min - Kolusz za niebieską linią mija pięknym zwodem obronę i podaje do Hertla, jednak ten niecelnie.

- 41. min - Dziubiński znalazł się tuż przed Kosowskim, jednak nie zdołał umieścić krążka w siatce.

- 41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

- 40. min - Koniec II tercji. Cracovia gra bez szybkości i polotu. Czy jeszcze coś w tym meczu się wydarzy?

- 38. min - Słaboń z bliska i nie ma gola. Cracovia bije głową w mur

- 37. min - Po starcie w prawym narożniku bramki "Kosy" Michal Kolarz wędruje na 2 minuty na ławkę kar za trzymanie.

- 32. min Kara Svitany za uderzanie

- 30. min - Fatum nad Cracovią! Krążek na linii bramki Tychów i nie ma gola!

- 29. min - Na szybkości Vitek i 5:0 dla Tychów!

- 26. min - Na ławce kar Kuzin za spowodowanie upadku Damiana Kapicy, który wyjeżdżał na dobrą pozycję

-24. min GOOL!!! 4:0! Witecki z bliska strzela, Radzik odbija, ale przy dobitce jest już bez radny.

- 24. min - Po początkowej przewadze Cracovii wszystko wraca do "normy".

- 24. min - Strzał Komorskiego, ale napastnik zostaje przewrócony. Nie ma kary.

- 22 min - Słupek po strzale Kapicy. Kocioł przed bramką Kosowskiego.

- 21. min - Strzał z tercji obronnej Hertla, jednak Radziszewski nie miał problemów z wyłapaniem.

- 21. min - Rozpoczynamy drugą tercję

- 20. min - Koniec 1 tercji. Widzowie w Krakowie przecierają oczy ze zdumienia. "Pasy" nie istnieją w tym meczu. Czy jeszcze się przebudzą i odwrócą losy spotkania?

- 19. min - Kara dla Rzeszutki za spowodowanie upadku przeciwnika. Grając w przewadze, Komorski decyduje się na samotny rajd, jednak Radziszewski broni.

- 18. min - Zawiązuje się ładna akcja Cracovii. Sinagl gubi krążek za niebieską linią.

- 16. min - Obie drużyny grają w pełnym zestawieniu.

- 15. min - Ostrzał bramki "Pasów". Obrońcy wybijają krążek z pustej bramki.

- 14. min Rompkowski 2 minuty kary za uderzanie. Sytuacja miała miejsce tuż przed bramką Cracovii

- 13. min - Kotlorz z lewej strony strzela z bliska. Radzik łapie krążek. Tychy dominują w każdym elemencie

- 12. min Kapica pędzi prawą stroną dogrywa... i tyszanie wybijają krążek

- 11. min - GOOL! Już 3:0 dla tyszan. Powtarza się scenariusz z Superpucharu Polski. Strzelcem Kolusz.

- 10, min - Kapica sam przed bramką po podaniu Drzewieckiego jednak zbyt późno się zorientował

- 6 min. GOOL! Tychy prowadzą już dwoma bramkami. Autor gola to Komorski, który pokonał "Radzika" z bliskiej odległości.

- 3. min - GOOL! Pociecha sprzed niebieskiej i mamy 1:0!

- 2. min - Drugi atak Cracovii zagroził bramce "Kosy"

- 1. min - Pierwszy krążek dla tyszan.

#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 5 5.00 36 36 0 0 0 0 86.11 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0