1:4 Mateusz Danieluk #29 ( Tomasz Kulas #10, Jakub Schejbal #92 ) +/-
13:27 2 min. Marcin Jaros #32 Atak kolanem
16:02 4 min. Marcin Kozłowski #21 Wysoko uniesiony kij
23:49 2 min. Dominik Nahunko #57 Zahaczenie
28:03 2 min. Tomasz Pastryk #68 Trzymanie kija przeciwnika
49:26 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
50:32 2 min. Kamil Górny #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:52 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
59 min - Krawczyk nad lodem obok słupka
57 min - Dobra parada Zabolotnego, który wyłapał krążek po strzale Czernadiewa
55 min - Jaros mocno lecz obok bramki. Goście już w komplecie
54 min - Danieluk przy bandzie zaatakował jednego z napastników Zagłębia
51 min - Plichta ustrzelony przez J.Jaskólskiego z grymasem bólu zjechał do boksu. Zawodnik gości dostał krążkiem w bark
48 min - Górny mocno z niebieskiej, krążek wybronił Kieler
47 min - Zagłębie chyba opadło z sił. Goście zamykają rywala w ich tercji
45 min - Stantien mocno z bliska lecz obok słupka. Zawodnik mógł już ustrzelić hat-tricka
44 min - GOOL! Kolejna bramka dla gości. Danieluk przebił parkan Kielera i krążek wpadł przy słupku
43 min - Analiza wideo po bramce Zagłębia. Gol nie został uznany
42 min - GOOL! Świerski urwał się obronie Zagłębia i strzelił po lodzie. Krążek odbił przed siebie Kieler. Do gumy podjechał Stantien i strzelił pod poprzeczkę
40 min - Koniec drugiej tercji, w której przewagę mieli przyjezdni. Zapraszamy za 15 minut
38 min - GOOL! R.Nalewajka wykorzystał stratę krążka przez Kowalówkę i na raty zdołał pokonać Kielera. "Wielbłąd" obrońcy Zagłębia
36 min - W odpowiedzi Danieluk wystrzelił spod bandy. Skaczącą gumę zdołał przymrozić Kieler
35 min - Keckes wprowadził krążek do tercji rywala i podał Nahunko. Ten nie zdołał trafić do bramki obok leżącego Zabolotnego
33 min - Jedna z nielicznych akcji Zagłębia. Wąsiński z najazdu wprost w łapaczkę bramkarza gości
31 min - Szczurek wjechał z krążkiem za niebieską linię i silnie strzelił nad lodem. Krążek kijem powstrzymał bramkarz Zagłębia
30 min - Podczas liczebnej przewagi Zagłębie nie oddało żadnego celnego strzału
29 min - Zagłębie nie potrafi założyć zamka. JKH pewnie powstrzymuje próby sosnowiczan
28 min - Pastryk musiał złamać przepisy by zapobiec kontrze Zagłębia. Nahunko powstrzymany
25 min - GOOL! Stantien wykończył zamek i wstrzelił się w lukę pozostawioną przez Kielera. Liczebna przewaga wykorzystana!
24 min - Dwójkowa akcja Zagłębia. Jaros wyłożył krążek Rutkowskiemu. Ten nie zdołał czysto uderzyć w światło bramki
23 min - W odpowiedzi potężna bomba Świerskiego. Krążek do ciała przycisnął Kieler
22 min - Czernadiew jak tyczki minął zawodników JKH i strzelił w światło bramki. Zabolotny pewnie wyłapał strzał Rosjanina
21 min - Gospodarze już w komplecie. Pierwsze wznowienie drugiej odsłony dla JKH
20 min - Koniec I tercji. Sosnowiczanie przetrwali czterominutowe osłabienie
19 min - Nahunko ucierpiał przy bandzie po starciu z jednym z defensorów przyjezdnych. Po chwili przy pomocy kolegi z drużyny zjechał do boksu
17 min - JKH do końca tercji z przewagą jednego zawodnika. M. Kozłowski zranił Świerskiego zbyt wysoko uniesionym kijem
16 min - Laszkiewicz z przestrzeni międzybulikowej wprost w Kielera
15 min - Semrad zmarnował kapitalną szansę. Z metra nie trafił w bramkę
14 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu. Na ławce kar Jaros
13 min - Analiza wideo po akcji JKH. Nie ma gola gramy dalej
13 min - Wąsiński położył na lodzie obrońcę i strzelił wprost w Zabolotnego
12 min - Słupek po strzale Petro
10 min - Laszkiewicz pociągnął z nadgarstka, krążek na raty zdołał przymrozić Kieler
8 min - Zamieszanie pod bramką JKH. Zabolotny ostatecznie mrozi krążek
7 min - GOOL! Krawczyk z niebieskiej lekkim lobem pokonuje bramkarza gości. Ten chyba nie spodziewał się, że krążek wpadnie do bramki
5 min - A.Jaskólski w indywidualnej akcji. W ostatnim etapie akcji zawodnik Zagłęba nie zdołał dogonić uciekającego krążka
4 min - Semrad po lodzie z niebieskiej. Po gwizdku lekkie przepychanki za bramką Zagłębia. Obyło się bez kar
3 min - Zamieszanie pod bramką miejscowych. Plichta nie zdołał skierować krążka do siatki
2 min - Jako pierwsi celny strzał oddali goście. Świerski wprost w łapaczkę Kielera
1 min - Pierwsze wznowienie dla Zagłębia
0 min - Witamy z Sosnowca. Za ok 14 minut początek spotkania. Znamy już skład Zagłębia, które dzisiaj na trzy piątki. Dodatkowo dwóch napastników zostało przemianowanych na defensorów. Mamy nadzieję, że za chwilę dostarczony zostanie skład JKH