06:18 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
07:02 2 min. Maciej Rompkowski #15 Natarcie
23:03 2 min. Jakub Nowotarski #58 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:05 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Uderzanie kijem
28:27 2 min. Filip Stopiński #28 Atak kijem trzymanym oburącz
42:46 2 min. Patryk Malicki #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:35 2 min. Mateusz Sordon #19 Atak kijem trzymanym oburącz
48:35 2 min. Maciej Szewczyk #87 Ostrość
50:40 5 min. Mateusz Sordon #19 Atak w okolice głowy lub szyi
50:40 20 min. Mateusz Sordon #19 Kara meczu
Koniec.
57 min. - Widać, że z graczy Jacka Szopińskiego zeszło już powietrze. Atakują bez wiary.
56 min. - Koniec kary dla opolan.
53 min. - Oświęcimianie spokojnie rozgrywają krążek. Chcą utrzymać korzystny wynik do samego końca.
52 min. - GOOOL! 1:3! Szewczyk pokonuje Slubowskiego. Ważne trafienie oświęcimian
51 min. - Mocno nieodpowiedzialne zachowanie Sordona, który zaatakował ciałem Lukasza Popelę. Oświęcimski defensor pada na lód, a sędzia wysyła zawodnika gospodarzy do szatni.
50 min. - Fabry huknął, ale guma nie znalazła drogi do bramki.
49 min. - Spięcie między Szewczykiem a Sordonem. Obaj lądują na ławce kar. Będą mogli troszkę się uspokoić.
47 min. - Najpierw Haas, a potem Adamus starali się przechytrzyć Slubowskiego. Na tablicy świetlnej dalej widnieje 2:1 dla oświęcimian.
46 min. - Akcja Marca, soczysty strzał, ale Michal Fikrt jest na posterunku.
45 min. - Malicki jest już na lodzie.
45 min. - Kontra oświęcimian. Slubowski ratuje swój zespół.
44 min. - Szydło! Ależ zmarnował dobrą okazję. Z bliskiej odległości nie udało mu się pokonać.
43 min. - Dwie minuty karne dla Patryka Malickiego.
41 min. - Fabry! Bliski pokonania Fikrta.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40 min. - GOOOL! Na 45 sekund przed końcem drugiej odsłony opolanie łapią kontakt. Na listę strzelców wpisał się Cichy.
39 min. - Paszek! Z bliska próbował pokonać Slubowskiego. Oświęcimianie jakby uwierzyli w siebie.
38 min. - GOOOL! 0:2! Daneczek podwyższa prowadzenie.
36 min. - Kolejny raz uderzał Sznotala. Fikrt łapie gumę do raka.
35 min. - Teraz szansa oświęcimian. Haas, dobra interwencja Slubowskiego.
34 min. - Orlik w natarciu. Teraz Szczechura uderzał. Fikrt interweniuje na raty.
33 min. - Rompkowski! Słupek ratuje Michala Fikrta.
32 min. - Sordon! Uderzał z niebieskiej, ale krążek odbity przez oświęcimskiego bramkarza.
31 min. - Gramy 5 na 5.
30 min. - Daneczek! Szukał swojego drugiego gola, ale uderzył wprost w bramkarza.
29 min. - Teraz role się odwrócą. Oświęcimianie zagrają w przewadze. Do boksu udaje się Filip Stopiński.
29 min. - Kowalówka jest już na lodzie
29 min. - Szydło miał genialną okazję, ale nie zdołał zaskoczyć Fikrta. Dobitka Szczechury! Niecelna.
28 min. - Sporo musi się napocić Michal Fikrt. Oświęcimski bramkarz obronił trzy kąśliwe uderzenia opolan. Nie dał się pokonać.
27 min. - Dwie minuty karne dla Sebastiana Kowalówki.
27 min. - Cichy uwolnił się spod opieki obrońcy, potem z wysokości bulika oddał strzał. Fikrt jest czujny.
26 min. - Oświęcimianie w pełnym zestawieniu.
25 min. - Kontra Unii. Uderzenie zbyt słabe, żeby zaskoczyć Slubowskiego.
24 min. - Nowotarski udaje się do boksu, by odsiedzieć dwuminutowe wykluczenie.
23 min. - Dolny uderzył spod linii niebieskiej. Zmiany rezultatu nie ma.
22 min. - Teraz Łymański, ale broni Fikrt.
22 min. - Szuka swojego gola Michael Cichy. Amerykanin z polskim paszportem stara się ciągnąć grę Orlika
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

20 min. - GOOOL! 0:1! Na ułamki sekund przed końcem pierwszej tercji Daneczek pokonał Slubowskiego. Bramka zaliczona po wideoweryfikacji.
19 min. - Błąd oświęcimskiego obrońcy, przed szansą stanął Szydło, ale Fikrt jest na posterunku.
17 min. - Bychawski do Cichego, ale ten nie zamknął akcji w odpowiedni sposób.
16 min. - Cichy! Ze strzałem Amerykanina z polskim paszportem poradził sobie Fikrt.
15 min. - Piotrowicz do Kowalówki. Skrzydłowy pierwszej formacji blisko pokonania Slubowskiego.
14 min. - Kolejna szansa Orlika. Łymański, ale nie ma bramki.
13 min. - Teraz Szczechura próbował zaskoczyć Fikrta.
12 min. - Soczyste uderzenie Korenki z linii niebieskiej, krążek powędrował obok bramki.
11 min. - Gospodarze póki co aktywniejsi.
10 min. - I Orlik też.
9 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
8 min. - Daneczek z bliska próbował pokonać Slubowskiego. Wynik pozostaje bez zmian.
8 min. - Siły się wyrównują. Na ławkę kar trafia Rompkowski.
7 min. - Potężne uderzenie Sznotali! Broni Fikrt.
7 min. - Opolanie zagrają w przewadze. Na ławkę kar wędruje Gabryś.
6 min. - Cichy! Mocno uderzył, odbity krążek ląduje poza taflą.
5 min. - Seria niedokładności w ekipie z Opola. Trzecie uwolnienie w ciągu niespełna dwóch minut.
4 min. - Marzec próbował sprawdził czujność Fikrta. Czeski golkiper nie dał się zaskoczyć.
3 min. - Obie drużyny uważnie grają w obronie. Widać, że nie chcą popełnić błędu.
2 min. - Teraz opolanie. Wrzutka przed bramkę, łapie oświęcimski bramkarz.
1 min. - Goście próbowali szybko zawiązać akcję, ale mamy uwolnienie.
1 min. - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla oświęcimian.
#1 Frank Slubowski B 3 3.00 23 23 0 0 0 0 86.96 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Mateusz Stopiński LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0