2:9 Maciej Urbanowicz #92 ( Grzegorz Pasiut #19, Patryk Wajda #8 ) +/-
15:09 2 min. Kacper Guzik #10 Przeszkadzanie
28:40 2 min. Łukasz Rutkowski #9 Uderzanie kijem
52:51 2 min. Adam Jaskólski #23 Podcięcie
55:38 2 min. Patrik Svitana #71 Trzymanie przeciwnika
59:14 2 min. Kamil Sikora #19 Uderzanie kijem
59:14 2 min. Erik Spady #40 Ostrość
60 min - KONIEC MECZU. Pewne 3 pkt Cracovii
58 min - Dwójkowa akcja braci Kozłowskich nie przyniosła kolejnego trafienia dla miejscowych
57 min - GOOL! Urbanowicz urwał się obronie i strzelił w osłabieniu. Fatalna gra Zagłębia wykorzystana bezlitośnie przez gości
55 min - Swobodna gra gości, którzy powoli myślą już o końcowej syrenie
51 min - GOOL! Nahunko otrzymał podanie przed bramkę i szybkim strzałem pokonał Kowalówkę
50 min - GOOL! Błąd Rutkowskiego. Stratę krążka wykorzystał Kapica, który z bliska pokonał Białka

49 min - Gorąco pod bramką Białka lecz nie ma zmiany rezultatu
48 min - A. Jaskólski mocno z niebieskiej linii wprost w Kowalówkę
46 min - GOOL! Podanie z bocznej linii bulika na bramkę zamienił Słaboń i mamy 1:7
46 min - Zmiana w bramce Pasów. Za Radzika wjechał Kowalówka
45 min - GOOL! Pasiut z zerowego kąta pokonuje Białka
45 min - Urbanowicz po wygranym buliku strzelił wprost w Białka
45 min - Keckes zdołał powstrzymać dwójkową kontrę Cracovii
44 min - Ponownie ruszona bramka, obsługa lodowiska z wiertarką naprawia umocowanie słupka
43 min - Guzik dwukrotnie dobijał swój strzał jednak nie zdołał pokonać Białka
42 min - Przerwa w grze, kosmetyki wymaga jedna z bramek
41 min - Między słupkami Zagłębia Białek. Akcja Zagłębia. Strzał Keckesa broni Radzik, dobitka Bułanowskiego również wybroniona
40 min - Koniec drugiej tercji. Ostatnia odsłona rozpocznie się o 20:27
40 min - GOOL! Dziubiński wygrał wznowienie i podał do Svitany. Ten huknął pod poprzeczkę. Kieler bez szans!
39 min - Rompkowski mocno z nadgarstka, krążek do ciała przycisnął Kieler
37 min - GOOL! Szybka wymiana krążka i Słaboń podwyższa prowadzenie gości
35 min - A.Jaskólski strzelił w stronę bramki. Krążek po kiju jednego z obrońców zmienił to lotu i minął słupek
33 min - Przewaga Pasów, zawodnicy Zagłębia zamykani we własnej tercji
31 min - Kapica mógł się zapytać Kielera, w który róg strzelić. Ostatecznie z metra trafił wprost w bramkarza miejscowych
30 min - GOOL! Liczebna przewaga wykorzystana. Podanie z prawej strony na bramkę zamienił Dziubiński, który strzelił obok przesuwającego się bramkarza miejscowych
28 min - Rutkowski mógł doprowadzić do wyrównania, lecz z bliska strzelił obok słupka
27 min - GOOL! Bułanowski wyszedł sam na sam po podaniu Kozłowskiego i zdobył swojego pierwszego gola dla Zagłębia
26 min - GOOL! Kapica wyłożył krążek Drzewieckiemu, a ten z wysokości bulika pokonał Kielera
25 min - Piękna parada Kielera, który zdołał wyłapać strzał Pasiuta
25 min - J.Jaskólski starł się przy bandzie z Dąbkowskim. Obyło się bez kar
24 min - Spady mocno z niebieskiej linii ponownie wprost w bramkarza miejscowych
23 min - Tym razem Domogała wprost w Kielera z najazdu
22 min - Dwójkowa akcja Pasów. Pasiut wprost w bramkarza Zagłębia. Krążek przymrożony przez Kielera
21 min - Pierwsze wznowienie drugiej odsłony dla Cracovii
20 min - Koniec pierwszej dość nudnej tercji. Przewaga Pasów i zasłużone prowadzenie gości. Druga tercja rozpocznie się o 19:42
19 min - J.Jaskólski wrzucił krążek w tercję Pasów jednak żaden z kolegów nie zdołał dojechać do krążka
18 min - Wąsiński próbował swoich sił, jednak strzał napastnika Zagłębia był daleki od ideału
17 min - Kontra Pasów. Dziubiński uderzył nad lodem wprost w Kielera. Po wznowieniu Pasiut huknął wprost w łapaczkę bramkarza Zagłębia
16 min - Horzelski mocno, lecz wprost w Radzika. Krążek odbił się od bramkarza gości i przeleciał obok słupka
15 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu. Zagłębie zagra w przewadze
13 min - Wąsiński dostał krążkiem i zwijał się z bólu. Po chwili szybka akcja Zagłębia. Tomasz Kozłowski uderzył na bramkę. Krążek minął poprzeczkę bramki Cracovii
12 min - Mocny strzał Dutki z niebieskiej linii, parkanem broni bramkarz gospodarzy
11 min - GOOL! Pasiut strzelił na bramkę Zagłębia. Krążek odbił się od łyżwy Horzelskiego i zmylił Kielera
11 min - Keckes minął dwóch zawodników gości i wjechał z krążkiem do tercji rywala. Niestety dla miejscowych kibiców po chwili stracił krążek
10 min - Mało ciekawych akcji, okres wyrównanej gry
8 min - Jaros wypuścił krążek do Bernata. Ten nie zdołał go sięgnąć. Ostatecznie gumę bez problemów odbił Radziszewski
7 min - Urbanowicz sam na sam, szczęśliwie broni Kieler
6 min - Svitana mocno z nadgarstka, krążek minął bramkę Zagłębia
5 min - Nahunko próbował wyjechać z kontrą lecz nie zdołał wykończyć swojej akcji. W odpowiedzi Kruczek huknął obok bramki Kielera
4 min - Pasy zamykają rywala we własnej tercji, jednak bez celnych strzałów w światło bramki
3 min - W odpowiedzi Pasiut mocno jednak tuż nad poprzeczką
2 min - Bernat wjechał w tercję rywala i strzelił mocno lecz obok słupka
1 min - Pierwsze uderzenie w dzisiejszym pojedynku. Svitana wprost w Kielera
1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla Zagłębia
0 min - Witamy z Sosnowca. Za ok 25 minut początek pojedynku. Znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły. Na trybunach obecnie garstka widzów, drużyny powoli kończą rozgrzewkę. Startujemy o 19:00

#16 Łukasz Bułanowski PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Aleksiej Czerniadiew ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 1 3.94 4 4 0 0 0 0 75.00 15:14 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.34 14 14 0 0 0 0 92.86 44:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0