29:20 2 min. Petr Šinágl #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:35 2 min. Josef Vítek #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:59 2 min. Petr Šinágl #90 Wysoko uniesiony kij
37:50 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Uderzanie kijem
45:35 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:36 2 min. Rafał Dutka #29 Przeszkadzanie
46:36 10 min. Rafał Dutka #29 Kara za niesportowe zachowanie 10min
48:01 2 min. Damian Słaboń #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:41 2 min. Dawid Majoch #15 Zahaczenie
57:22 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
57:22 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Przeszkadzanie
KONIEC MECZU... Mistrz Polski nadal liderem!

60min. GOOL!!! Josef Vitek do pustej bramki ! 3:1!!!
60min. Radziszewski zjeżdża z bramki
58:58 Czas dla drużyny gości
59min. Spięcie Galanta z Sinaglem pod bramką GKSu
56min. Świetna obrona Zigardyego, strzelał z bliska Guzik
55min. GOOL!!! Dziubiński wreszcie znalazł sposób na tyskiego bramkarza dobijając uderzenie Kapicy!
54min. Rzeszutko blisko zdobycia bramki... szczęśliwie obrońca ubiegł tyskiego napastnika
53min. Guzik nie trafia w krążek, tyszanie w pełnym zestawieniu
51min. Sinagl po lodzie tuż przy słupku, parkanem Zigardy
49min. Jeziorski zakręcił obrońcami za bramką Radziszewskiego, krążek trafia do Bryka który uderza mocno ale w środek bramki
46min. Gorąco pod tyską bramką, Drzewiecki i Kapica nie potrafią pokonać tyskiego golkipera
45min. Vitek nie zdołał dobić krążka nad leżącym bramkarzem Cracovii
44min. Rzeszutko przestrzelił z dwóch metrów
42min. Doskonała okazja Cracovii, uderzali z bliska Dziubiński, Svitana i Sinagl... kapitalnie Zigardy
42min. Bardzo mocne uderzenie Kotlorza z niebieskiej, sporo problemów z obroną miał teraz Radziszewski
41min. Wznowienie dla tyszan

PRZERWA

40min. Dąbkowski po opuszczeniu ławki kar znalazł się w sytuacji sam na sam jednak Zigardy nie dał się zaskoczyć... koniec drugiej tercji
40min. Pierwszy z ukaranych graczy gości wraca na lód
39min. Szybko wymieniają krążek zawodnicy GKSu, Pociecha z niebieskiej w środek bramki
38min. Ładnie przymierzył Łopuski, poprawia Rzeszut ale jest uderzany przez obrońcę przez Dąbkowskiego
37min. Hertl zgubił krążek pod bramką Cracovii... to była kolejna dobra okazja
36min. Vitek ucieka obrońcy... ewidentnie podcięty przed bramką Radziszewskiego czego arbiter nie chciał zauważyć
35min. Tyszanie w pełnym zestawieniu
33min. Pasiut pada na lód... od razu gwizdek sędziego, kara dla Vitka
32min. Koniec kary Sinagla
31min. Pociecha potężnie z niebieskiej, Łopuski źle dobija, po chwili z bliska Hertl... sporo dzieje się teraz pod krakowską bramką
30min. Gospodarze nacierają... arbiter przymyka oko na kolejne faule przeciwnika, robi się nerwowo
28min. Tyszanie w pełnym zestawieniu
27min. Pierwszy z wykluczonych zawodników GKSu już na lodzie
26min. Guzik podcięty przez KArtoszkina... goście przez 30 sekund w podwójnej przewadze
26min. Pociecha z niebieskiej... kara dla Bagińskiego za przeszkadzanie
23min. Bryk z ostrego kąta
22min. Goście w osłabieniu, atakuje Dziubiński ale raczej aby zyskać kilka sekund niż poważnie zagrozić tyskiej bramce
21min. Kolarz z dystansu omal nie zaskoczył zasłoniętego bramkarza gości
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

19min. Dwie dobre okazje Łopuskiego z Rzeszutem... najpierw krążek odbija się od słupka a po chwili Rzeszutko nie trafia w gumę zagraną wzdłuż bramki
18min. GOOL!!! Bagiś dość szczęśliwie mija na linii niebieskiej zawodnika gości i strzela na bramkę, Galant skutecznie dobija i jest już 2-0 dla GKSu!
17min. Z prawego bulika uderza Jeziorski prosto do raka Radziszewskiego
16min. Kapica nad poprzeczką
15min. W ostatniej chwili Hertl zdążył przepchnąć Urbanowicza który czekał na podanie od partnera
14min. Indywidualna akcja Kalinowskiego, Radziszewski odbija... poprawia Bepierszcz ale bez bramkowego rezultatu
13min. Kotlorz po lodzie, Radziszewski broni parkanem
11min. Świetna okazja Hertla na podwyższenie rezultatu... broni Radzik
10min. W jednym ze starć ucierpiał Filip Drzewiecki, krótka przerwa i krakowski napastnik zjeżdża do boksu swojego zespołu... nie ma kary dla zawodnika GKSu
9min. Uderzenie Urbanowicza broni tyski bramkarz
8min. GOOL!!! Radziszewski odbija krążek po uderzeniu Galanta wprost na łopatkę kija Mateusza Bepierszcza który trafia do odsłoniętej bramki!
7min. Akcja szybko przenosi się drugą stronę gdzie Kapica ładnie przymierzył w okienko, Zigardy łapie
6min. Ciura zza koła bulikowego
5min. Zamieszanie pod krakowską bramką wyjaśnione przez Radziszewskiego
4min. Dobre podanie przed bramkę do Bepierszcza, ten jednak nie trafia w krążek
2min. Kolusz przejmuje krążek i strzela na bramkę Radziszewskiego, guma odbija się od bandy za bramką i goście wychodzą z kontratakiem... Urbanowicz bliski pokonania bramkarza GKSu
1min. Strzela Svitana, Zigardy broni
1min. Wznowienie dla Cracovii
#71 Jaroslav Hertl PO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.04 31 31 0 0 0 0 90.32 59:16 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka LO 0 0 0 0 0 0 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -2 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Grzegorz Pasiut ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Petr Šinágl PS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0