4:4 Richard Bordowski #8 ( Łukasz Nalewajka #20 ) +/-
4:5 Jan Daneček #7 Karny decydujący 65:00
15:21 2 min. Lukáš Popela #61 Zahaczenie
25:43 2 min. Tomasz Pastryk #68 Wysoko uniesiony kij
34:50 2 min. Tomasz Pastryk #68 Zahaczenie
41:37 2 min. Kamil Paszek #9 Przeszkadzanie
52:47 2 min. Vladimír Lukáčik #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
65 min. - Bordowski uderza obok bramki.
63 min. - JKH dłużej jest przy krążku, ale nic z tego nie wynika.
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec trzeciej tercji, będzie dogrywka.
60 min. - Cały czas w ataku JKH, Unia tylko się broni. Do końca tercji 20 sekund.
Semrad o własnych siłach zjeżdża do szatni.
57 min. - Fikrt w ekwilibrystyczny sposób odbija krążek! Na lodzie leży Semrad, przerwa w grze.
56 min. - JKH cały czas w ataku, pachnie golem.
Czas dla Unii.
55 min. - Ależ blisko był teraz Łukasz Nalewajka! Objechał bramkę Fikrta i miał już ją praktycznie pustą, ale nie dał rady odpowiednio zawinąć kijem.
53 min. - Pastryk z dystansu po lodzie, broni Fikrt.
52 min. - JKH w natarciu.
Czas dla JKH.
51 min. - GOL! 4:4! Bordowski wjeżdża ze skrzydła przed bramkę i między parkanami pokonuje Fikrta!
48 min. - Bigos z dystansu, odbija Fikrt.
46 min. - Danieluk blisko zdobycia czwartej bramki, ale strącony przez niego krążek odbija Fikrt.
44 min. - GOL! 3:4! Kulas zagrywa przed bramkę do Danieluka, a ten pewnie pokonuje Fikrta! Hat-trick napastnika JKH!
41 min. - Strzał Łukasza Nalewajki tuż obok słupka.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Laszkiewicz sam na sam z Fikrtem, ale bramkarz Unii górą!
38 min. - GOL! 2:4! Kontra Unii, Haas wykłada do Szewczyka i ten pakuje krążek do pustej bramki. Nie popisał się w tej sytuacji Pastryk, który dał się ograć w dziecinny sposób.
35 min. - GOL! 2:3! Szybka odpowiedź Unii i Szewczyk w sytuacji sam na sam pokonuje Tomljenovicia.
35 min. - GOL! 2:2! Indywidualna akcja Danieluka zakończona bramką i ponownie remis!
32 min. - Mocny strzał Laszkiewicza po lodzie odbija parkanem Fikrt.
31 min. - Plichta oddał strzał po wyjeździe zza bramki, który broni Fikrt.
30 min. - Uderzenie Danieluka broni Fikrt.
28 min. - Niewykorzystana przewaga Unii.
26 min. - GOL! 1:2! Podanie Kowalówki odbija się od łyżwy Górnego i krążek wpada do bramki między parkanami Tomljenovicia.
26 min. - Kontra Unii i uderzenie Szewczyka prosto w Tomljenovicia.
25 min. - Pastryk znalazł się sam na sam z Fikrtem, ale ten zatrzymuje krążek parkanem.
24 min. - GOL! 1:1! Paszek strzałem w krótki róg doprowadza do wyrównania!
24 min. - Strata Bordowskiego we własnej tercji, uderza Haas, ale łapie Tomljenović.
24 min. - Strzał Plichty z ostrego kąta zatrzymuje Fikrt.
23 min. - Niewiele się dzieje.
21 min. - Początek drugiej tercji.

W przerwie miła uroczystość wyróżnienia przez zarząd JKH jednego z najwierniejszych kibiców jastrzębskiego sportu - Jarka Sendala.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Uderzenie Szewczyka obok bramki.
18 min. - Unia ma niewiele do powiedzenia. Jastrzębianie bardzo swobodnie rozgrywają krążek w ich tercji.
16 min. - GOL! 1:0! Szybko wykorzystana przewaga JKH. Petro spod bandy zagrał przed bramkę, a tam Danieluk strąca krążek między nogami i pokonuje Fikrta!
15 min. - JKH cały czas w natarciu.
12 min. - Kowalówka blisko pokonania Tomljenovicia, ale ten wyciągnął się jak mógł i końcówką parkana zatrzymał krążek.
11 min. - Jastrzębianie jechali 3 na 1, ale Laszkiewicz zdecydował się na strzał, który odbija Fikrt.
10 min. - Ładna akcja Plichty, ale jego strzał z ostrego kąta odbija Fikrt. Kontra Unii, uderza Malicki i broni Tomljenović.
9 min. - Stantien ze środka obok bramki, po chwili strzał Laszkiewicza łapie Fikrt. Dość łatwo gospodarze dochodzą do sytuacji strzeleckich.
8 min. - Bardzo blisko zdobycia bramki Petro. Dostał podanie od Danieluka zza bramki i uderzył, Fikrt odbił ramieniem a krążek sprzed linii wybił jeden z obrońców.
6 min. - Kontra Unii i dobrą okazję miał Szewczyk, ale broni Tomljenović.
4 min. - Z dystansu Bigos, odbija Fikrt.
3 min. - Plichta blisko zaskoczenia Fikrta, objechał bramkę i nieatakowany oddał strzał, ale Fikrt odbija parkanem.
1 min. - Było groźnie pod jastrzębską bramką. Z dystansu uderzał Bezuska, a odbity od jednego z graczy krążek przeszedł obok słupka.
1 min. - Początek meczu.