18:48 2 min. Jaroslav Hertl #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:45 2 min. Bartosz Ciura #6 Przeszkadzanie
43:51 2 min. Drew George #18 Zahaczenie
50:13 2 min. Jewhen Łymanski #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:06 2 min. Radosław Galant #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
60min. Ciura z niebieskiej
59min. Szczechura próbował znaleźć lukę przy krótkim słupku, dobrze Zigardy
58min. Witecki zaczarował obrońców i uderza na bramkę Slubowskiego, podbity krążek dobija Bagiński jednak za wysoko uniesionym kijem i bramka nie może być uznana
55min. GOOL!!! Bryk przerywa akcję Orlika i kapitalnym podaniem uruchamia Witeckiego który nie daje szans Slubowskiemu w pojedynku sam na sam!
54min. Uderzenie Cichego z bliska i poprawka Sordona z dystansu, broni Zigardy
53min. Witecki obraca się z obrońcą na plecach i uderza pod poprzeczkę, krążek po rękawicy trafia w poprzeczkę
51min. GOOL!!! Vitek z okolic bulika po akcji Jeziorskiego!
48min. Pociecha z dystansu... statycznie tyscy gracze przed bramką Orlika i bramkarz bez problemu łapie
46min. I jeszcze raz Michał Kotlorz z niebieskiej... Slubowski dobrze ustawiony bez problemu wyłapuje
45min. Kotlorz z niebieskiej w środek bramki, po chwili ponownie uderza Kotlorz
44min. Rzeszutko odbiera Georgowi i wychodzi na czystą pozycję, George fauluje
44min. George zza obrońcy, Zigardy broni
42min. Slubowski parkanem po uderzeniu Ciury z niebieskiej
42min. Kostek z bulika, broni Zigardy
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

40min. Wybornej okazji nie wykorzystał teraz Dakota Klecha... Zigardy nie zdążył wrócić z długiego słupka
38min. Bagiś zakręcił obroną gości ale prosto w bramkarza, Hertl dobija ale nie trafia w bramkę
37min. Dobre uderzenie Koguta z dystansu
36min. Jeziorski wyłuskał krążek i uderza na bramkę Orlika, odbity krążek przejmuje Vitek zagrywając do Hertla. Mocne uderzenie czeskiego obrońcy i guma ląduje w raku Slubowskiego
35min. Bryk z niebieskiej, Slubowski odbija przed siebie
34min. Uderza Komorski ale i tym razem bramkarz Orlika lepszy
33min. Kuzin zamarkował podanie i uderza kąśliwie po lodzie, z problemami Slubowski wybija poza bramkę
32min. Witecki o jeden zwód za dużo i zamiast strzału groźna kontra Orlika, Zigardy łapie krążek po uderzeniu Cichego
30min. Dobra okazja GKSu ale nacierający na bramkę Kartoszkin nie trafia w krążek
29min. Jeziorski zagrywał do Komorskiego, ten nie sięga krążka ale bramkarz i tak miał sporo problemów z jego opanowaniem
28min. Tyszanie trochę przyśpieszyli dzięki czemu nieco ożywił nam się ten mecz
26min. Spore zamieszanie pod tyską bramką... sytuację wyjaśnia Zigardy nakrywając krążek rękawicą
25min. GOOL!!! Jeziorski kapitalnie wypatrzył Vitka, dokładnie zagrywa na łopatkę kija i tyszanie ponownie wychodzą na prowadzenie!
24min. Komorski minimalnie obok słupka
24min. GOOL!!! Cichy z bliska skutecznie dobija swój strzał! Wyrównanie!
23min. Kolejna szansa przed Orlikiem, Korenko z dystansu ale w sam środek bramki
21min. Tyszanie mimo braku na lodzie jednego zawodnika zamykają gości w ich tercji
21min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

20min. Goście w przewadze... niewiele z tego wynika
16min. GOOL!!! Hertl mocno z niebieskiej po wycofaniu Kartoszkina!
14min. Po raz pierwszy pokazał się Cichy, dobrze Zigardy
13min. Vitek oberwał po palcach od Gawlika, arbiter nie przerywa gry
12min. Klecha dynamicznie popędził za krążkiem ale nie zgubił obrońcy i nie oddał dobrego strzału
10min. Witecki zza bramki do Galanta... zablokowany strzał w ostatniej chwili przez obrońców
7min. Kolejna świetna okazja GKSu... Kogut sam na sam z Slubowskim po lodzie trafia w parkany
5min. Kombinacyjna akcja Bryka z Bagińskim... przekombinowana
3min. Twardo teraz obrońca potraktował Jeziorskiego za bramką Slubowskiego
2min. Ładnie uderzał Kolusz
1min. Wznowienie dla GKSu
#71 Jaroslav Hertl LO 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 2 2 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1