03:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
04:00 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Ostrość
34:54 2 min. Marcin Jaros #32 Wysoko uniesiony kij
42:36 2 min. Piotr Bar #59 Wysoko uniesiony kij
47:35 2 min. Dominik Nahunko #57 Zahaczenie
56:43 2 min. Damian Kran #59 Wysoko uniesiony kij
59:26 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Ostrość
59:26 2 min. Martin Kečkeš #78 Ostrość
59 min - Keckes poszarpał się z Łopuskim na sam koniec
58 min - Bryk próbował zaskoczyć Białka szybkim strzałem, ten zdołał powstrzymać akcję rywala
56 min - Poprzeczka po strzale Bułanowskiego, który ładnie pociągnął z nadgarstka
54 min - Tym razem Łopuski z bliska również w bramkarza Zagłębia
53 min - Jeziorski pociągnął z nadgarstka, krążek odbił się od Białka
52 min - Kalinowski sam na sam, górą Białek
49 min - Kotlorz próbował wykończyć zamek mocnym strzałem jednak Białek zdołał domknąć parkany
47 min - Chyba obie drużyny chciałyby już by ten mecz zakończył się po dwóch tercjach. Mało akcji wartych odnotowania
46 min - Rutkowski po lodzie z najazdu, krążek do boku zbił Zigardy
45 min - Pociecha z niebieskiej linii posłał krążek nad lodem. Gumę z problemami i na raty wyłapał bramkarz Zagłębia
42 min - Kartoszkin z bliska wprost w Białka
41 min - Pierwsze wznowienie trzeciej odsłony dla gości
40 min - Koniec drugiej tercji. Ostatnia odsłona rozpocznie się o godzinie 20:35
39 min - Markowski wpadł w pole bramkowe GKS. Napastnik Zagłębia nie mógł wstać przez chwilę. Przy pomocy Jarosa zjechał do boksu
38 min - Komorski z bliska wprost w parkan Białka. Kolejna bramka wisi w powietrzu
37 min - Nahunko łyżwą powstrzymał uderzenie Kotlorza. Zawodnik z grymasem bólu na twarzy zjechał do boksu
35 min - GOOL! Kapitalna bramka Jeziorskiego, który lekkim strzałem przelobował leżącego Białka
34 min - Komorski wyjechał sam na sam jednak przegrał pojedynek z Białkiem
32 min - Mimo, że obie drużyny grają w pełnym składzie to tyszanie rozgrywają zamek w tercji Zagłębia
30 min - Krawczyk leżał na lodzie, po chwili trzymając się za żebro zjechał z lodu przy pomocy kolegów z drużyny
29 min - Rehak w boczną siatkę chwilę później Keckes wprost w bramkarza przyjezdnych
27 min - Kalinowski bliski szczęścia jednak z metra trafił wprost w bramkarza gospodarzy
25 min - GOOL! Kolusz zerwał pajęczynę z bramki Białka. Piękny strzał, bramkarz Zagłębia bez szans
23 min - Andrejkiw z niebieskiej linii nad lodem. Krążek w łapaczce Zigardyego
22 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Białek szczęśliwie mrozi krążek
21 min - Dwie szybkie akcje gości jednak żadna z nich nie przyniosła zmiany rezultatu
20 min - Koniec pierwszej tercji, po której GKS zasłużenie prowadzi trzema bramkami
19 min - Bar przymierzył w okienko i uderzył na bramkę. Piękną interwencją popisał się Zigardy
19 min - Potężna bomba Markowskiego, krążek po parkanie bramkarza GKS wyleciał poza taflę
18 min - Kolejna szansa tyszan. Witecki z bliska mocno lecz nad poprzeczką
17 min - Bardzo widowiskową akcję przeprowadził Jaros, który minął dwóch defensorów GKS jednak trafił wprost w Zigardyego
16 min - Vitek z najazdu wprost w łapaczkę Białka. Przewaga gości znacząca!
15 min - GOOL! Kolejna bramka dla GKS. Rzeszutko po lodzie obok Białka, który nie zdołał wrócić na pozycję
14 min - Zmiana w bramce Zagłębia. Za Kielera wjechał Białek
14 min - GOOL! Piękna bramka Kalinowskiego, który wjechał przed bramkę i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie
13 min - Kolejna szansa gości, jednak szczęśliwie broni bramkarz Zagłębia. Mocnym strzałem próbował zaskoczyć go Kotlorz
12 min - GOOL! Tyszanie rozklepali Zagłębie. Szybka wymiana podań i Rzeszutko strzałem pod pachę pokonuje Kielera
11 min - Bramka sprawiła, że Zagłębie atakuje coraz śmielej. Wąsiński z linii bulika wprost w bramkarza GKS
10 min - GOOL! Zigardy obronił strzał Rehaka jednak przy dobitce Bernata był już bez sans
10 min - Zamieszanie pod bramką miejscowych. Bryk nie trafił czysto w krążek mając przed sobą pozostawioną przez Kielera lukę
9 min - Ciura z niebieskiej mocno nad lodem. Krążek odbił przed siebie Kieler
8 min - Zagłębie nie potrafi założyć zamka grając w liczebnej przewadze
6 min - GOOL! Andriejkiw stracił krążek w tercji tyszan. Kogut pomknął przy bandzie i strzałem między parkanami otworzył wynik meczu
5 min - Kolusz sam na sam, broni Kieler
4 min - Spięcie pod bramką GKS. Będą kolejne wykluczenia
3 min - Bernat z metra wprost w łapaczkę bramkarza gości
3 min - Zagłębie zagra w przewadze. Pierwsza kara w dzisiejszym meczu dla tyszan za nadmierną ilość graczy na lodzie
3 min - Bryk mocno z niebieskiej jednak trafił wprost w Kielera
2 min - Jaros wjechał w tercję rywala jednak nie zdołał podać do Markowskiego, który najeżdżał prawą stroną
1 min - Spotkanie od wygranego wznowienia rozpoczęli hokeiści Zagłębia
0 min - Witamy z Sosnowca. Za chwilę początek meczu