9:2 Mikołaj Łopuski #82 ( Marcin Kolusz #85 ) +/-
9:3 Michał Kalinowski #19 ( Daniel Minge #15, Łukasz Chrzanowski #10 ) +/-
03:36 2 min. Jaroslav Šaršok #57 Przeszkadzanie
26:57 2 min. Michael Kolarz #33 Zahaczenie
29:46 2 min. Michał Kotlorz #87 Trzymanie kija przeciwnika
42:42 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Zahaczenie
48:19 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Przeszkadzanie
59min. GOOL!!! Szybka odpowiedź torunian... Michał Kalinowski z bliska w krótki róg bramki Kosowskiego!
59min. GOOL!!! Autorem bramki Mikołaj Łopuski!
59min. Krążek po raz dziewiąty w bramce gości... po raz trzeci analiza video
58min. Heyka z niebieskiej ale za lekko
57min. Kamil Kalinowski ucierpiał w starciu z jednym z graczy Nesty... pomału zjeżdża do swojego boksu
55min. Huzarski wybija gumę z linii bramkowej ratując zespół przed utratą kolejnej bramki
54min. GOOL!!! Kartoszkin w długi róg i oglądamy kolejne trafienie. Plaskiewicz zjeżdża z lodu, zmiana bramkarzy.
53min. Potężne uderzenie Kolarza broni Plaskiewicz... goście chyba już opadli z sił
52min. GOOL!!! Plaskiewicz nie zdążył się przemieścić co skutecznie wykorzystał Jakub Witecki! 7-2!
52min. Łopuski z kilku metrów, Plaskiewicz odbija przed siebie bez konsekwencji
50min. Plaskiewicz maską broni uderzenie Kotlorza z niebieskiej
49min. GOOL!!! Bardzo szybko tyszanie wykorzystują grę w przewadze. Kolusz uderza w krótki róg i zdobywa kolejną bramkę dla GKSu!
46:17 Czas dla drużyny gości
47min. GOOL!!! Rajd Łopuskiego, po jego strzale zamieszanie pod toruńską bramką... sędzia decyduje się na analizę video... Bramka dla GKSu uznana!
46min. GOOL!!! Kolejne kapitalne dogranie Vitka do partnera i Komorski uderza pod poprzeczkę!
44min. GOOL!!! Bramka GKSu w osłabieniu. Vitek wypuszcza w uliczkę Galanta który w sytuacji sam na sam pakuje krążek pod poprzeczkę!
44min. Żylinski z niebieskiej w słupek
41min. Bagiński do Galanta, Plaskiewicz broni
41min. Tyszanie rozpoczynają tercję wygranym wznowieniem

PRZERWA

40min. GOOL!!! Minge zmienia tor lotu krążka po uderzeniu Żylinskiego z niebieskiej czym kompletnie zmylił Kosowskiego. Remis!
40min. Kapitalnie teraz Plaskiewicz wyłapał krążek zmierzający w kierunku okienka swojej bramki po strzale Bartka Jeziorskiego
38min. GOOL!!! Dogranie zza bramki i Kalinowski bez zastanowienia uderza z około trzech metrów tuż przy słupku nie dając Plaskiewiczowi najmniejszych nadziei na obronę!
37min. Majoch wysoko nad poprzeczką
36min. Kolarz z dystansu, ciałem blokuje Huzarski
35min. Żyliński z niebieskiej, Kosowski odbijaczką wybija poza światło bramki
34min. Łopuski z bliska tylko w boczną siatkę bramki
34min. Bryk z trzech metrów prosto w toruńskiego bramkarza
33min. Huzarski odważnie wjechał w tercję tyszan i mocno uderzył z koła bulikowego, Kosowski broni
32min. Z niebieskiej uderzał Żylinski, obrońcy wystrzeliwują z własnej tercji odbity krążek przez Kosowskiego, GKS w pełnym zestawieniu
29min. Plaskiewicz broni strzał Kolusza
29min. Kara Kolarza dobiegła końca, bez zagrożenia pod bramką GKSu
27min. Próby Bryka i Kotlorza mało skuteczne
27min. Jeszcze raz Kasztanow i tym razem Kosowski pewnie broni
26min. Pierwsza groźna akcja gości, kąśliwie uderzał Kasztanow
24min. Kopia sytuacji sprzed dwóch minut, tym razem Kartoszkin idealnie zagrywa do Komorskiego który zwodem kładzie Plaskiewicza i gubi krążek
22min. Rzeszutko zwiódł dwójkę obrońców i wykłada gumę Łopuskiemu... niestety mało precyzyjnie. Z niebieskiej uderza Hertl ale nad poprzeczką
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Łopuski obok słupka
18min. Jeszcze raz Pociecha tym razem po lodzie, nieskutecznie dobija Komorski
18min. Pociecha z dystansu, krążek przelatuje nad poprzeczką
16min. Kolusz przedarł się przez toruńskie zasieki, mając przed sobą tylko Plaskiewicza uderza za lekko
16min. Karny dla gości... Wiśniewski przegrał wojnę nerwów z Kosowskim. Nadal remis.
15min. Witecki wyłuskał krążek obrońcy i w sytuacji sam na sam pudłuje
14min. Z bulika Ciura, Plaskiewicz szczelnie domyka "krótki" słupek i nie daje się zaskoczyć
12min. Michał Kalinowski uderza mocno po lodzie sprawiając nieco problemów tyskiemu bramkarzowi
11min. Znów gorąco pod bramką toruńską, po strzale jednego z tyszan Plaskiewicza przed utratą bramki ratuje słupek
9min. GOOL!!! Łopuski marnuje doskonałą okazję na podwyższenie rezultatu. Kontra gości którą z bliska skutecznie wykańcza Daniel Minge!
8min. GOOL!!! Zza koła bulikowego uderzał Ciura Plaskiewicz niefortunnie interweniuje, podbija krążek który przelatuje nad nim i po plecach wpade do bramki!
8min. Krążek w toruńskiej bramce... sędzia decyduje się na analizę video. Bramka uznana... 1:0!
8min. Kontra gości... Fraszko spalił na niebieskiej
7min. Kalinowski dostał dokładne podanie od Jeziorskiego, strzela po lodzie na bramkę gości
6min. Goście w pełnym zestawieniu i przed pierwszą szansą którą marnuje Kukuszkin trafiając z bliska w Kosowskiego
4min. Gospodarze błyskawicznie zakładają zamek, Witecki z metra prosto w parkany Plaskiewicza... jeszcze próbuje z dystansu Kolarz
3min. Kogut obok słupka, z okolic bulika uderza potężnie Kotlorz prosto w Plaskiewicza, jeszcze Bryk z niebieskiej ale minimalnie obok bramki
2min. Kartoszkin zostawia krążek Vitkowi ten strzela za lekko by zaskoczyć bramkarza gości
1min. Łopuski wypatrzył Rzeszuta środku, tyski skrzydłowy nie sięga krążka... po chwili Kolusz marnuje sytuację sam na sam z Plaskiewiczem
1min. Wznowienie dla GKSu

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#71 Jaroslav Hertl PO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0