4:2 Leszek Laszkiewicz #81 ( Patrik Stantien #69, Patrik Vrána #92 ) +/-
04:36 2 min. Josef Vítek #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:15 2 min. Jakub Gimiński #94 Trzymanie kija przeciwnika
40:28 2 min. Adam Bagiński #3 Zahaczenie
52:51 2 min. Radosław Galant #24 Atak kijem trzymanym oburącz
58:54 2 min. Dawid Majoch #15 Rzucenie na bandę
- Koniec Meczu
- 59 min. - GOL! 4-2! Prawie równo z syreną Leszek Laszkiewicz znalazł lukę między Kosowski a bramką i ulokował gumę w siatce.
- 55 min. - GOL! 4-1! Do pustej bramki ze swojej tercji krążek umieszcza w bramce Mateusz Bryk.
- 54 min. - Czas dla JKH.
- 52 min. - W sytuacji sam na sam Kotlorz, ale jego strzał z backhandu broni Tomlejnovic.
- 49 min. - Uderzenie z niebieskiej Kotlorza do boku odbija Tomljenovic.
- 46 min. - Strzał Szczurka odbija Kosowski.
- 44 min. - Komorski w sytuacji sam na sam chciał oszukać Tomljenovica strzałem pomiędzy parkanami ale krążek wyszedł tuż obok słupka.
- 43 min. - GOL! 3-1! Laszkiewicz wzdłuż bramki a tam akcję zamyka Richard Bordowski celnym strzałem do bramki Kosowskiego.
- 41 min. - Uderzenie z lewej strony Petro łapie Kosowski.

- Koniec II tercji. Strzały: 19 - 16.
- 38 min. - GOL! 3-0! Rzeszutko do Bagińskiego ten zza bulika mocnym strzałem nie daje szans Tomljevicovi.
- 36 min. - Mocny strzał Semrada otarł się o boczną siatkę.
- 36 min. - Bepierszcz w sytuacji sam na sam, ale ten uderzył z klepy obok bramki.
- 34 min. - Strzał z boku Kulasa odbija Kosowski.
- 30 min. - Mocny strzał Kotlorza zablokowany, a dobitka Łopuskiego ląduje obok słupka.
- 28 min. - Kogut niepilnowany uderzył nad pustą bramką, która została w między czasie poruszona.
- 26 min. - Hertl w sytuacji sam na sam, ale radzi sobie z czeskim obrońcą bramkarz Tomljenovic.
- 24 min. - Indywidualna akcja Vitka, wjechał przed bramkę, ale sędzia zagwizdał spalonego w polu bramkowym.
- 21 min. - Strzał Bagińskiego zablokowany.

- Koniec I tercji. Strzały: 12 - 7.
- 19 min. - Poprzeczka po strzale Mateusza Danieluka.
- 18 min. - Bepierszcz minął obrońcę i stanął sam przed Tomjenovicem ale krążek otarł się o słupek.
- 17 min. - Bordowski z ostrego kąta, łapie Kosowski.
- 16 min. - Z niebieskiej uderzył Kolarz, lot krążka zmienił Galant i podwyższył wynik spotkania.
- 15 min. - Blisko zdobycia gola Komorski ale pod bramką nacierany przez Vranę niedokładnie trafił w krążek.
- 11 min. - GOL! 1-0! Tyszanie ruszyli 2 na 1, Galant zdecydował się sam zakończyć akcję i trafił pod poprzeczkę bramki Tomljenovica.
- 10 min. - Vrana spod bandy, mrozi w parkanach gumę Kosowski.
- 9 min. - Mocny strzał z bulika Łopuskiego, łapie do raka Tomljenovic.
- 8 min. - Strzał Ciura zablokowany.
- 6 min. - Potężny strzał Vrany, obok bramki.
- 5 min. - Semrad z niebieskiej, ale Kosowski pewnie łapie.
- 3 min. - Majoch z bliska dobijał strzał swojego obrońcy, ale Tomljenovic wyciągnął się jak długi i kijem wybił gumę.
- 3 min. - Na razie obie ekipy spokojne, bez zagrożenia.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!
#15 Dawid Majoch LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#73 Josef Vítek PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Mate Krešimir Tomljenović B 3 3.03 32 32 0 0 0 0 90.63 59:29 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#10 Tomasz Kulas PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 1 1 1 0 2 -3 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Vladimír Lukáčik LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0