05:43 2 min. Adam Řehák #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:50 2 min. Jakub Jaskólski #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:54 2 min. Piotr Winiarski #9 Wysoko uniesiony kij
22:50 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:23 2 min. Łukasz Rutkowski #9 Zahaczenie
34:12 2 min. Daniel Minge #15 Trzymanie przeciwnika
37:07 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Uderzanie kijem
45:25 2 min. Kamil Sikora #19 Atak łokciem
45:39 2 min. Piotr Huzarski #90 Atak łokciem
58:37 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
57 min - GOOL! Rehak lobem pokonuje Bojanowskiego
55 min - GOOL! Kasztanau potężną bombą z bliska zmniejszył prowadzenie Zagłębia
51 min - Rehak wyszedł sam na sam jednak nie strzelił w światło bramki
49 min - GOOL! Gospodarze rozpracowali defensywę torunian. Kozłowski ponownie wpisuje się na listę strzelców
48 min - Zmiana w bramce TKH. Za Plaskiewicza wjechał Bojanowski
47 min - GOOL! Jaros wyjechał zza bramki i strzałem przy słupku zaskoczył Plaskiewicza
45 min - Rehak mocno po lodzie, pewnie broni Plaskiewicz. W odpowiedzi zamieszanie pod bramką Kielera jednak bez kontaktowego trafienia
44 min - GOOL! Jaros podwyższa prowadzenie gospodarzy strzałem z bliska
42 min - W odpowiedzi groźna akcja Sikory, który na raty próbował pokonać bramkarza gości. Ten dwukrotnie zdołał odbić strzał napastnika Zagłębia
41 min - Lidtke mocno z niebieskiej, krążek sparował Kieler. Groźny początek w wykonaniu gości
40 min - GOOL! Zagłębie po raz pierwszy w dzisiejszym meczu wychodzi na prowadzenie. Jaros w słupek, dobitka Rutkowskiego do pustej bramki
38 min - Goście po raz kolejny w osłabieniu. Zagłębie zamyka rywala w tercji. Zespół dwukrotnie uratował ponownie Plaster
36 min - Mikulczik z ostrego kąta wprost w Plaskiewicza
34 min - GOOL! Szybkie wykorzystanie liczebnej przewagi przez miejscowych. Bernat wyłożył gumę Kozłowskiego, a ten skierował go do pustej luki
33 min - GOOL! Żylinski wykorzystał szybko rozegrane wznowienie i goście ponownie na prowadzeniu
32 min - Kapitalna parada Plaskiewicza, który uratował swój zespół po strzale Kozłowskiego
31 min - Tym razem Nahunko po lodzie, krążek przy słupku zatrzymał bramkarz TKH
30 min - Najazd Markowskiego broni Plaster
29 min - Rehak mocno przymierzył w maskę Plaskiewicza, w odpowiedzi z bliska Dzięgiel nad poprzeczką
27 min - Próba Żylinskiego, jednak jego strzał nad lodem zdołał wyłapać Kieler
25 min - Jaros podczas gry w osłabieniu strzelił w słupek
24 min - Keckes mocno lecz obok słupka
23 min - Mikulczik w indywidualnym najeździe powstrzymany przez Skólmowskiego, który go podciął
22 min - Winiarski z nadgarstka wprost w bramkarza Zagłębia
21 min - Druga odsłona rozpoczęła się od wygranego wznowienia przez przyjezdnych, którzy grają w osłabieniu
20 min - Koniec I tercji. Druga odsłona rozpocznie się o godzinie 19:49
18 min - Jaskólski wyjechał z kary i pomknął na bramkę przeciwnika. Jego próbę z problemami powstrzymał Plaskiewicz, który wybił krążek do boku
16 min - Kolejna szansa dla gości, którzy zagrają z przewagą jednego zawodnika
15 min - Jaros pociągnął z nadgarstka jednak obok bramki
14 min - GOOL! Bramka uznana, zdobywcą gola Rehak
14 min - Analiza wideo po trafieniu Zagłębia, wcześniej było zamieszanie pod bramką gości
13 min - W odpowiedzi Stojek z linii bulika wprost w Plaskiewicza
12 min - Mogło być już 1:3 jednak Kieler wybronił strzał z metra Dzięgiela
11 min - GOOL! Wielbłąd J.Jaskóslkiego, który wyłożył krążek Kukszkinowi, a ten pojechał sam na sam. Napastnik gości precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Kielera
10 min - Bernat z bliska wprost w bramkarza, dobitka minęła słupek
9 min - Skólmowski mocno zza bulika, krążek po barku Kielera wyleciał poza taflę
9 min - Kosmetyka mocowania bramki, krótka przerwa w grze
8 min - Kasztanau znalazł się przed Kielerem jednak strzelił wprost w jego łapaczkę
7 min - Zagłębie skutecznie przetrwało liczebne osłabienie. Torunianie nie zagrozili bramce rywala
5 min - Kruczek huknął z niebieskiej linii. Krążek do lodu przycisnął bramkarz TKH
4 min - GOOL! Szybka odpowiedź Zagłębia. Markowski pojechał za krążkiem i strzałem po lodzie między parkanami Plaskiewicza doprowadził do wyrównania.
3 min - GOOL!Fraszko posłał krążek nad lodem, a ten wpadł do siatki obok zaskoczonego Kielera
2 min - Groźna akcja przyjezdnych. Chrzanowski mocno zza linii bulika wprost w Kielera
1 min - Gramy! Pierwsze wznowienie dla gości
0 min - Witamy z "Zimowego". Za ok 7 min początek pojedynku. Znamy już składy w jakich wystąpią oba zespoły. Startujemy punktualnie o 19:00

Nesta Mires Toruń
#39 Krzysztof Bojanowski B 3 13.95 6 6 0 0 0 0 50.00 12:54 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 6 7.64 31 31 0 0 0 0 80.65 47:06 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Łukasz Chrzanowski PO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Jacek Dzięgiel ŚR 0 1 0 1 1 -3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#80 Bartosz Fraszko ŚR 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#70 Paweł Heyka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Piotr Huzarski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Jauhienij Kasztanau LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Wiśniewski PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski LO 1 0 0 0 1 -3 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0