05:41 2 min. Richard Bordowski #8 Atak kijem trzymanym oburącz
14:48 2 min. Kamil Świerski #88 Rzucenie na bandę
37:37 2 min. Maciej Szewczyk #87 Uderzanie kijem
46:38 2 min. Dariusz Wanat #88 Uderzanie kijem
46:38 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Ostrość
52:51 2 min. Peter Bezuška #6 Opóźnianie gry
58:20 2 min. Martin Janáček #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:20 10 min. Martin Janáček #16 Kara za niesportowe zachowanie 10min
Koniec meczu. Trzy punkty dla jastrzębian.
60. min - Bezuszka traci krążek na niebieskiej. Gospodarzom się nie uda wyrównać.
60. min - Biało-niebiescy rozgrywają zamek metodą tysiąca podań. Nie ma strzałów.
59. min - Unia wygrywa wznowienie i na 80 sekund przed końcem Fikrt opuszcza swój posterunek.
59. min - Czas dla Unii.
59. min - Janaczek faulował Janaczka. Dwie minuty karne. Czech rzucił się z pretensjami do sędziego i za to otrzyma karę 10 minut za niesportowe zachowanie.
57. min - Czas ucieka, oświęcimianie na razie mają problem z zawiązaniem akcji.
56. min - Goście starają się uspokoić grę i wychodzi im to naprawdę bardzo dobrze. Unia na musiku.
55. min - S. Kowalówka wjechał do jastrzębskiej tercji, pociągnął nadgarstka. Guma powędrowała obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Zabolotnego.
54. min - Jastrzębianie przed szansą, aby zdobyć piątego gola i zrobić milowy krok w kierunku zwycięstwa.
53. min - Bezuszka wędruje na ławkę kar za celowe opóźnianie gry. Oświęcimianie nie zgadzają się z tą decyzją, twierdzą, że gumę trącił jeden z jastrzębskich zawodników.
52. min - Ostatnie minuty pod dyktando jastrzębian. Są dokładniejsi w swoich poczynaniach, oddają też więcej strzałów.
51. min - Gwizdy na trybunach pod adresem arbitrów. Nie podobają się ich decyzje miejscowej publice.
50. min - Stantien z bulika, ale dobra interwencja Fikrta.
49. min - Wanat i Nalewajka już na lodzie.
48. min - Gramy 4 na 4. Na odzie więcej miejsca. Szansa dla technicznych graczy.
47. min - Wymiana uprzejmości między Ł. Nalewajką a Wanatem. Obaj na ławce kar.
46. min - Plichta odważnie wjechał przed oświęcimską bramkę. Fikrt zdołał zamrozić krążek.
44. min - GOOOL! 3:4! Jastrzębianie po raz pierwszy w tym meczu wychodzą na prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym Petro pokonuje Fikrta
43. min - Ładna akcja Górnego. Efektownie wjechał do tercji, ale jego uderzenie broni Fikrt.
41. min - Szybkie tempo. Akcja za akcję.
41. min - Przy wyniku 3:3 zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Szewczyk ładnie podłączył się do akcji, ale jego uderzenie nie miało odpowiedniej jakości.
40. min - Szewczyk jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
39. min - Laszkiewicz do Górnego, ten uderzył bez przyjęcia, ale dobra interwencja Fikrta.
38. min - Dwie minuty karne dla Szewczyka. 26-letni napastnik mocno zdziwiony.
38. min - Wojtarowicz zagrywał do Haasa, ten przyłożył łopatkę kija, ale guma zatrzymała się na bocznej siatce.
37. min - Janaczek! Uderzał z niebieskiej, jednak niezbyt celnie.
36. min - Kontra JKH - Bordowski, ale jego uderzenie z bekhendu obronił Fikrt.
35. min - Uderzał Wojtarowicz, ale nie zdołał pokonać Zabolotnego.
34. min - Dobre spotkanie. Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą.
33. min - Vosatko z okolicy bulika broni Zabolotny.
33. min - Daneczek! Krążek zatrzymał się na słupku. Sporo szczęścia miał Zabolotny.
32. min - Mamy zmianę w oświęcimskiej bramce. Fikrt wchodzi za Witka.
31. min - GOOOL! 3:3! Świerski dobijał strzał Stasiewicza i mamy wyrównującego gola. Jak powiada siedzący obok mnie redaktor strony jkh.pl - nawet Stevie Wonder by to trafił.
30. min - Gębczyk z niebieskiej. Guma przeszła obok lewego słupka bramki Zabolotnego.
29. min - Szewczyk starał się zagrać krążek przed bramkę. Dobry pomysł, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.
28. min - Sporo walki w szeregach obu ekip.
27. min - Gimiński! Próbował wrzucać gumę na bramkę rywala. Uczynił to tak, że guma po rykoszecie oświęcimskiego napastnika opuściła taflę. Robert Kalaber mocno poirytowany.
26. min - GOOOL! 3:2! Ładna akcja oświęcimian. Tabaczek wypuścił Kowalówkę, ten dograł wzdłuż do bramki do Daneczka, który odpowiednio przystawił łopatkę kija i trafił do siatki
24. min - Błąd Gabrysia, który stracił krążek. Oświęcimski defensor w porę go naprawił i zdążył przyblokować Mateusza Danieluka. "Burek" miałby przed sobą już tylko Przemysława Witka.
23. min - Pastryk uderzał z niebieskiej, ale bardzo niecelnie.
22. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
21. min - GOOOL! 2:2! Stantien uderzeniem z nadgarstka pokonuje Witka. Jastrzębianie szybko doprowadzają do wyrównania.

19. min - Stantien! Ładne uderzenie z nadgarstka i równie ładna interwencja Witka, który łapie gumę do raka.
18. min - Oświęcimianie dobrze rozgrywają dzisiaj przewagi.
17. min - GOOOL! 2:1! Bezuszka uderzył z nadgarstka, a Vosatko zasłonił pole widzenia Zabolotnemu.
16. min - Oświęcimianie w przewadze. Ładnie wprowadził krążek Tabaczek, który zakręcił pirueta, przyjął krążek i zgubił krycie. Ładne zagranie 30-letniego napastnika.
15. min - Na ławkę kar wędruje Świerski, który faulował Wanata.
14. min - GOOOL! 1:1! Nieudane wystrzelenie krążka przez jednego z oświęcimskich defensorów. Gumę zatrzymuje na linii niebieskiej Kamil Górny i strzałem z nadgarstka pokonuje Przemysława Witka.
13. min - Na razie oświęcimianie dobrze się bronią. Witek nie miał na razie okazji do interwencji.
12. min - Jastrzębianie zagrają w przewadze. Na ławkę kar udaje się Mateusz Gębczyk.
11. min - Dobrze taktycznie grają oświęcimianie. Pierwsze 10 minut ewidentnie pod ich dyktando.
10. min - Dobry forechecking w wykonaniu Unii. Jastrzębianie mają problemy z wyprowadzeniem akcji.
9. min - Bordowski jest już na lodzie, a to oznacza, że gramy w pełnych składach.
8. min - Oświęcimianie przez półtorej minuty jeszcze w przewadze. Tabaczek ładnym podaniem szukał Daneczka. Czech nieczysto trafił w krążek. Mogło i raczej powinno być 2:0.
7. min - Sędzia Patryk Pyrskała wskazuje na środek tafli. GOOOL! 1:0! Strzelcem bramki Sebastian Kowalówka
7. min - Będzie analiza wideo.
7. min - Tabaczek w słupek! Bezuszka w słupek! Kowalówka w poprzeczkę! A jednak nie. Guma odbiła się od wewnętrznej poprzeczki, co sygnalizują oświęcimianie.
6. min - Unia przez 32 sekundy zagra w podwójnej przewadze. Na ławkę kar zmierza Bordowski.
5. min - Dwie minuty karne dla Górnego.
3. min - Coraz lepiej radzą sobie oświęcimianie.
1. min - Laszkiewicz w sytuacji sam na sam z Witkiem! Przestrzelił.
1. min - Zaczynamy. Mieliśmy pewne problemy techniczne, postaramy się szybko nadrobić stracony czas.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#37 Michal Fikrt B 1 2.21 16 16 0 0 0 0 93.75 27:12 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 3 5.68 12 12 0 0 0 0 75.00 31:40 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#6 Peter Bezuška PO 1 1 0 1 2 -2 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jan Daneček ŚR 1 2 2 0 3 -1 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Paweł Fiedor PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jerzy Gabryś LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Mateusz Gębczyk PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Radim Haas PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 2 1 1 3 -1 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Kamil Berggruen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 3 3.00 34 34 0 0 0 0 91.18 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0