04:01 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Opóźnianie gry
06:01 2 min. Richard Bordowski #8 Wysoko uniesiony kij
10:00 2 min. Juraj Petro #89 Opóźnianie gry
14:30 2 min. Michal Grman #74 Trzymanie przeciwnika
19:10 2 min. Michal Grman #74 Przeszkadzanie
30:45 2 min. Tomasz Pastryk #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:53 2 min. Karol Kisielewski #77 Ostrość
47:15 2 min. Kacper Guzik #10 Atak kolanem
48:12 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:14 2 min. Peter Novajovský #88 Trzymanie przeciwnika
54:55 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:22 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
60 min. - GOL! 4:6! Pasiut w sytuacji sam na sam pokonuje Zabolotnego.
58 min. - Kuriozalna kara dla JKH i Cracovia zagra w przewadze. Akcja Danieluka, Radziszewski odbija do boku, była pusta bramka, ale nie miał kto dobić.
58 min. - Cracovia w komplecie, niewiele zdziałali jastrzębianie podczas tej przewagi.
56 min. - Danieluk z ostrego kąta, broni Radziszewski. Kibice oglądają na stojąco.
56 min. - Kara dla Urbanowicza, 100 sekund podwójnej przewagi JKH!
55 min. - Dobrze rozegrana przewaga JKH i Pastryk uderza tuż obok słupka.
55 min. - Czas dla JKH.
53 min. - GOL! 4:5! Plichta zza bramki do nadjeżdżającego Petro, a ten płaskim strzałem pokonuje Radziszewskiego!
51 min. - GOL! 3:5! Urbanowicz podwyższa prowadzenie Cracovii płaskim strzałem! Kolejna niezbyt udana interwencja Zabolotnego.
50 min. - Drzewiecki marnuje sam na sam z Zabolotnym!
48 min. - Z dystansu uderza Pastryk, na raty odbija Radziszewski.
47 min. - Rompkowski z dystansu, bez problemu Zabolotny.
45 min. - Górny spod bandy, odbija parkanem Radziszewski.
44 min. - Wyrównana gra z obu stron.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
38 min. - Mała szarpanina Janaczka z Kisielewskim i obaj odesłani na ławkę kar, chyba niepotrzebnie, bo nic wielkiego się nie działo.
36 min. - Kolejna dobra interwencja Zabolotnego po strzale Wajdy.
36 min. - Pasiut ze środka, spokojnie odbija Zabolotny.
Nie ma bramki.
35 min. - Kolejna okazja JKH. Plichta wzdłuż bramki do Petro, ten uderza z bliska, ale fantastycznie interweniuje Radziszewski. Zrobił się w ostatnich minutach świetny mecz! Sędzia decyduje się na analizę wideo.
34 min. - Laszkiewicz sam na sam z Radziszewskim i Radzik końcówką rękawicy odbija krążek!
32 min. - GOL! 3:4! Bordowski fenomenalnie utrzymał się przy krążku w tercji Cracovii, wożąc na plecach i mijając defensorów gości, po czym wyłożył krążek przed bramkę Plichcie, a ten przełożył sobie na backhand i bez problemu pokonał Radziszewskiego!
30 min. - GOL! 2:4! Nalewajka dość lekko wrzuca krążek zza bulika, Radziszewskiego zasłaniał Danieluk i ten nie zdążył zareagować, a krążek znalazł się w bramce!
29 min. - Stantien przed bramkę do Laszkiewicza, ten sprytnie przepuszcza krążek, ale ten przechodzi tuż obok słupka.
27 min. - Mocny strzał Grmana tuż po wznowieniu i ponownie Zabolotny broni.
26 min. - Strzał Pasiuta z ostrego kąta broni Zabolotny.
25 min. - Strzał Wajdy przecina Drzewiecki i krążek mija bramkę.
24 min. - GOL! 1:4! Strzał Rompkowskiego i fatalny błąd Zabolotnego, który odbija krążek parkanem i ten wpada do bramki.
23 min. - Fatalny błąd obrony JKH, krążek trafia przed bramkę do Pasiuta, ten przekłada krążek i uderza, jednak tylko w boczną siatkę.
21 min. - Strzał Bordowskiego szczęśliwie odbija Radziszewski.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
19 min. - GOL! 1:3! Dwóch zawodników Cracovii przeciwko jednemu obrońcy JKH, Słaboń do Urbanowicza, a ten strzałem pod poprzeczkę pokonuje Zabolotnego.
18 min. - Guzik na czystej pozycji, odbija ramieniem Zabolotny.
16 min. - W dobrej sytuacji Petro uderza w kask Radziszewskgo.
15 min. - Bardzo ładna akcja Laszkiewicza z Bordowskim, Leszek w dobrej sytuacji wystawia jeszcze krążek swojemu partnerowi, ale w ostatnim momencie przerwał to zawodnik gości.
14 min. - Uderzenie Górnego spod bandy broni Radziszewski.
12 min. - Laszkiewicz przejmuje bezpański krążek i wjeżdża przed samą bramkę, lecz miał za mało miejsca na skuteczny strzał.
11 min. - GOL! 1:2! Novajovsky z dystansu, krążek odbija się jeszcze od jednego z obrońców JKH i wpada do bramki Zabolotnego!
11 min. - Wajda z dystansu, bez problemu broni Zabolotny.
9 min. - Gramy dalej.
9 min. - GOL! 1:1! Najpierw strzał z dystansu jednego z obrońców JKH odbija kijem Kruczek, a krążek odbija się od łyżwy zaskoczonego Radziszewskiego, jednak przechodzi tuż obok słupka. Za bramką powalczył o niego Bordowski, wystawił przed bramkę do Laszkiewicza, a ten doprowadza do wyrównania, po czym na lodzie wylądowały setki miśków i mamy przerwę w grze.
8 min. - Cracovia cały czas w ataku podczas przewagi, ale JKH skutecznie się broni.
7 min. - Źle rozegrana przewaga JKH, nie stworzyli żadnego zagrożenia.
5 min. - Kontra Cracovii, Kapica do Kruczka, ten na czystej pozycji płasko uderza, jednak Zabolotny odbija parkanem.
3 min. - GOL! 0:1! Kisielewski strzałem w okienko pokonuje Zabolotnego!
1 min. - Kruczek z niebieskiej prosto w Zabolotnego.
1 min. - Początek meczu.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#29 Mateusz Danieluk LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Krzysztof Dudkiewicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.00 41 41 0 0 0 0 90.24 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#84 Filip Drzewiecki LS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0