1:3 Jarmo Jokila #93 ( Sebastian Łabuz #68 ) +/-
1:4 Bryan McGregor ( Patryk Wronka #10, Dariusz Gruszka #79 ) +/-
03:20 4 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
03:20 2 min. Bryan McGregor Ostrość
03:20 10 min. Bryan McGregor Kara za niesportowe zachowanie 10min
05:00 2 min. Jarmo Jokila #93 Podcięcie
05:00 2 min. Jarmo Jokila #93 Trzymanie przeciwnika
21:48 2 min. Damian Tomasik #15 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
25:30 2 min. Jarosław Różański #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:42 2 min. Peter Novajovský #88 Atak kijem trzymanym oburącz
37:09 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
41:12 2 min. Damian Tomasik #15 Rzucenie na bandę
55:05 2 min. Jussi Tapio #17 Uderzanie kijem
57:20 2 min. Joni Haverinen #33 Zahaczenie
59:35 2 min. Patrik Svitana #71 Atak kijem trzymanym oburącz
58 min. - Dwa strzały Kruczka, oba odbija parkanem Raszka.
57 min. - Urbanowicz spod bandy podaje na środek do Noworyty, ten uderza bez przyjęcia, jednak prosto w Raszkę.
57 min. - Kontra Podhala i strzał Jokili broni Radziszewski.
55 min. - Znowu niepewna interwencja Radzika, przez chwilę nie było nikogo na bramce, ale nie wykorzystało tego Podhale.
53 min. - GOL! 1:4! Płaskie uderzenie McGregora przechodzi między parkanami Radziszewskiego! Nie ma dzisiaj dobrego dnia bramkarz Pasów.
50 min. - GOL! 1:3! Strzał Jokili spod bandy przechodzi pod parkanem Radziszewskiego i ląduje w bramce! Nie popisał się bramkarz Cracovii...
50 min. - Dobra interwencja Haverinena zatrzymuje przed bramką Podhala jednego z szarżujących krakowian.
48 min. - Szansa Słabonia, miał odsłoniętą bramkę, ale nie zdołał precyzyjnie uderzyć.
46 min. - Strzał Damiana Kapicy z bliska, jednak krążek odbija parkanem Raszka.
45 min. - GOL! 1:2! Haverinen po lodzie z dystansu, Radziszewski odbija do przodu, a niepilnowany Zapała dobija do odsłoniętej bramki!
44 min. - Niepewna interwencja Raszki po strzale Novajovskiego z nadgarstka.
44 min. - Podhale przetrwało osłabienie.
43 min. - Póki co niewiele się dzieje. Strzał Grmana z dystansu obok bramki.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Rozpaczliwie broni się Cracovia w końcówce tej tercji.
39 min. - GOL! 1:1! No i w końcu goście wykorzystują podwójną przewagę. Zapała z okolicy bulia strzałem przy słupku pokonuje Radziszewskiego!
38 min. - Bomba Haverinena z okolicy bulika, krążek trafia w kask Radziszewskiego, który spada mu z głowy i jest przerwa w grze.
38 min. - Przez ponad 90 sekund Podhale zagra w podwójnej przewadze.
36 min. - Fatalnie zagranie jednego z obrońców Cracovii i krążek przejmuje Michalski, jest sam przed Radziszewskim, ale ten instynktownie odbija krążek!
36 min. - Gruszka uderza obok bramki.
35 min. - Podhale w natarciu od kilkudziesięciu sekund, jednak dobrych sytuacji do zdobycia bramki.
34 min. - Kolejne uderzenie gości, ponownie dobrze w bramce Radziszewski.
34 min. - Jeden z nielicznych strzałów gości. Próbował Haverinen, ale obok bramki.
33 min. - Podhale w ofensywie nie istnieje, krążek praktycznie cały czas w tercji gości.
31 min. - Grman spod niebieskiej, krążek odbija się od łyżew zawodników tuż przed bramką i przechodzi obok słupka.
29 min. - Drzewiecki z grymasem bólu opuszcza lód.
28 min. - Fantastyczna parada Raszki po dobitce z bliska Domogały! Wcześniej Raszka obronił strzał Bożka.
27 min. - Indywidualna akcja Sulki mogła zakończyć się golem podczas gry w osłabieniu, ale nie zdołał oddać strzału tuż przed bramką!
26 min. - Po lodzie strzelał Novajovsky, parkanem odbija Raszka.
25 min. - Z ostrego kąta najeżdżał Sinagl, ale Raszka dobrze skrócił kąt i nie dał się zaskoczyć.
24 min. - Gra cały czas toczy się w tercji Podhala, jednak gospodarze oddają mało strzałów.
22 min. - Wajda spod niebieskiej, obok bramki.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Kucewicz ze środka prosto w Raszkę.
19 min. - Urbanowicz na czysta pozycje do Słabonia, ten zamiast huknąć do bramki, przyjmuje krążek i uderza zbyt słabo.
18 min. - Svitana mocno z dystansu i parkanem broni Raszka.
15 min. - Strzał Sinagla odbija przed siebie Raszka, ale wyjeżdża kilka metrów przed bramkę i mrozi go.
14 min. - Jokila ładnie wymanewrował obrońcę przed bramką Radziszewskiego, jednak strzał prosto w bramkarza.
14 min. - Szansa Różańskiego, ale strzał zbyt słaby, w odpowiedzi kontra Cracovii i Słaboń uderza zamiast podawać do partnera, a strzał niecelny.
13 min. - Błażej Kapica z dystansu i broni Radziszewski.
13 min. - Zdecydowana przewaga Cracovii.
11 min. - Uderzenie Noworyty z dystansu broni Raszka.
10 min. - Strzał Urbanowicza do boku odbija Raszka, Kapica mógł dobić, ale nie trafił w krążek.
8 min. - GOL! 1:0! Dąbkowski z dystansu, Raszka miał juz opanowany krążek, ale wypuścił go i do bramki dobił Kucewicz!
4 min. - Nieporozumienie Dziubińskiego z McGregorem za bramką Raszki przerodziłao się w poważną bójkę, ale chyba bez zwycięzcy tego pojedynku.
3 min. - Mocny strzał Dutki z połowy tafli, przed siebie odbija Raszka.
2 min. - Strzał z dystansu jednego z krakowian, małe zamieszanie pod bramką Podhala i Raszka mrozi gumę.
1 min. - Groźnie z dystansu Rompkowski, Raszka odbija przed siebie.
1 min. - Początek meczu.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!