08:25 2 min. Karol Kisielewski #77 Atak kijem trzymanym oburącz
27:34 2 min. Bartosz Ciura #6 Trzymanie przeciwnika
33:23 2 min. Patryk Wajda #8 Rzucenie na bandę
34:46 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Przeszkadzanie
48:02 2 min. Krystian Dziubiński #61 Przeszkadzanie
52:16 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:25 2 min. Dawid Majoch #15 Trzymanie przeciwnika
55:33 2 min. Peter Novajovský #88 Uderzanie kijem
- 60. min - Koniec! "Pasy" przełamują tyski kompleks i w siódmym oficjalnym starciu z mistrzem Polski odnoszą upragnione zwycięstwo!
- 59. min - Dobra interwencja Radzika po próbie Jeziorskiego.
- 56. min - Novajovsky na ławce kar.
- 55. min - Na ławce kar Majoch, ale Cracovia ma problem z grą w przewadze.
- 51. min - Galant wyjeżdża z kontrą, ale powstrzymuje go Rompkowski.
- 48. min - GOOL! 5:1 dla Cracovii! Kacper Guzik w tercji przeciwnika przejmuje krążek i strzałem z bliska pokonuje "Kosę".
- 48. min - Po podaniu Drzewieckiego Guzik uderza ponad bramką.
- 46. min - Próba Kolusza i ponownie górą krakowski golkiper.
- 44. min - Po strzale z bliska Komorskiego, Radziszewski odbija krążek przed siebie.
- 42. min - Po dobrej akcji, Galantowi pozostało dołożyć łopatkę kija, jednak krążek po tym zagraniu powędrował nad bramkę "Radzika".
- 41. min - Wznowienie dla Cracovii.

- Rozpoczynamy III tercję spotkania.

- 40. min - Koniec II tercji.
- 39. min - GOOL! Czwarta bramka dla Cracovii! Pasiut wygrywa wznowienie, krążek przejmuje Śinagl i kąśliwym strzałem pokonuje Kosowskiego!
- 38. min - Jeziorski oddaje strzał, ale Maciejewski leżąc już na lodzie powstrzymuje napastnika tyszan.
- 37. min - Cracovia już w pełnym zestawieniu.
- 37. min - Bepierszcz próbował szczęścia i po raz kolejny dobrze broni krakowski golkiper.
- 36. min - Vitek miał wyśmienitą okazję, jednak sobie tylko znanym sposobem nie zdołał pokonać "Radzika".
- 36. min - Faulowany Vitek. Do boksu kar zjeżdza Rompkowski. Cracovia w podwójnym osłabieniu.
- 35. min - Łopuski ma przed sobą pustą bramkę, ale uderza obok słupka.
- 34. min - Wajda pod bandą kasuje Komorskiego. Krakowski obrońca za to zagranie odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
- 33. min - GOOL! Pierwsza bramka dla Tychów! Kalinowski po podaniu Majocha z bliskiej odległości na raty umieszcza krążek w bramce Radziszewskeigo!
- 30. min - GOOL! Svitana decyduje się na samotny rajd, mija tyskich obrońców i uderza nie do obrony! Cracovia prowadzi już 3:0!
- 30. min - Novajovsky uderza z niebieskiej. Krążek jednak przelatuje obok słupka bramki Kosowskeigo.
- 29. min - Tyszanie w osłabieniu, a mimo to Kolusz z bliska mógł zdobyć pierwszego gola dla GKSu.
- 28. min - Kolejna szansa przed "Pasami" W boksie kar Ciura za trzymanie.
- 27. min - Vozdecky uderza na bramkę. Parkanami zatrzymuje strzał Radziszewski.
- 24. min - Vozdecky uderza, Radziszewski bez trudu łapie.
- 24. min - Komorski dośrodkowuje, ale żaden z tyszan nie przejął krążka.
- 3. min - Sinagl uderza na bramkę Kosowskiego. Tyski bramkarz nie ma problemów z obroną strzału.
- 21. min - GOOL! Po wymianie podań Patrik Svitana dośrodkowuje do Petra Sinagla, a ten z prawego bulika strzela nie do obrony!
- 21. min - Pasy wygrywają wznowienie i akcja w tercji tyszan.

- Rozpoczynamy II tercję.

- 20. min - Vitek wzdłuż bramki do Vozdeckiego, ale ten nie znajduje sposobu na Rafała Radziszewskiego. Okazja była iście wyborna.
- 19. min - Drzewiecki! Jak on tego nie strzelił. Fatalne pudło, powinno być 2:0 dla "Pasów".
- 18. min - Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy. Spalił ją jednak Bepierszcz.
- 17. min - Krakowianie mocno rozochoceni. Zamknęli tyszan w ich tercji i chcą zapewne zdobyć drugiego gola.
- 15. min - Tyszanie powinni się otworzyć i zaatakować.
- 14. min - GOL! 0:1 Szinagl doskonale dograł do pozostawionego bez opieki Urbanowicza. Ten uderzył w lewy róg bramki Kosowskiego i wyprowadził swój zespół na prowadzenie
- 12. min - Na razie tempo tego spotkania, jak i dokładność w grze obu ekip nie powalają.
- 11. min - Gramy w pełnych składach.
- 10. min - Kolarz za późno wjechał z krążkiem do tercji. Spalony.
- 10. min - Tyszanie, jak na razie mają problem z założeniem zamka.
- 9. min - Dwie minuty karne dla Kisielewskiego. Tyszanie zagrają w przewadze.
- 9. min - Ależ kocioł pod bramką Kosowskiego. Krążek w siatce próbował umieścić Pasiut. Ostatecznie tyska bramka została poruszona, a gra przerwana.
- 8. min - Ładna akcja Sokoła, który dobrze podłączył się do akcji. W ostatniej chwili został zablokowany.
- 7. min - Guzik uderzył, ale krążek przeleciał nad poprzeczką.
- 6. min - Galant oddał zaskakujący skład zza obrońcy na bramkę Radziszewskiego, krążek otarł się o słupek.
- 5. min - Domogała wyjechał przed bramkę, chciał zawinąć gumę przy słupku, ale Kosowski był dobrze ustawiony.
- 4. min - Aktywnie grają krakowianie. Szinagl powalczył, uderzył na bramkę Kosowskiego, ale jego uderzenie nie mogło zaskoczyć Kosowskiego.
- 3. min - Na razie spokojne pierwsze minuty.
- 1. min - Zaczynamy. W bramkach Kosowski i Radziszewski,
#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Bartosz Ciura PO 0 0 0 0 0 -4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Radosław Galant ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Remigiusz Gazda PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Jaroslav Hertl LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Łukasz Sokół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Martin Vozdecký LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 24 24 0 0 0 0 95.83 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0