1:1 Krystian Dziubiński #61 ( Maciej Kruczek #26, Patrik Svitana #71 ) +/-
1:2 Patrik Svitana #71 ( Krystian Dziubiński #61, Maciej Kruczek #26 ) +/-
(+1) 5/4 36:25
1:3 Krystian Dziubiński #61 ( Patrik Svitana #71, Kacper Guzik #10 ) +/-
(-) Budzowski #5, Gębczyk #23, Jakubik #61, Kysela #32, Malicki #20
5/5 38:50
2:3 Wojciech Wojtarowicz #21 ( Lubomir Vosatko #22, Sebastian Kowalówka #12 ) +/-
Koniec.
60. min - Obustronne wykluczenie. Tabaczek i Słaboń udają się na ławkę kar.
59. min - GOOOL! 2:5! Zamieszanie pod oświęcimską bramką. Kruczek umieszcza gumę w pustej bramce.
57. min - "Pasy" pewnym krokiem zmierzają do zwycięstwa.
56. min - GOOOL! 2:4! Kontra krakowian i Maciej Urbanowicz w sytuacji sam na sam pokonuje Michala Fikrta
55. min - Aktywny jest dzisiaj Radim Haas. Kolejny strzał w wykonaniu czeskiego środkowego.
54. min - "Pasy" w pełnym zestawieniu.
53. min - Haas! Odbija Radziszewski, poprawka Vosatki. Krążek odbity, wędruje na siatkę nad bramką.
53. min - Trener Cracovii bierze czas.
53. min - GOOOOL! 2:3! Wojtarowicz uderza pod poprzeczkę z prawego koła bulikowego
52. min - Kolejne wykluczenie dla Cracovii. Tym razem na ławkę kar powędrował Noworyta. Ostro zaatakował Haasa.
52. min - Kara dla Kapicy. Szansa dla oświęcimian, by wrócić do meczu.
51. min - Kolejne problemy techniczne. Wynik bez zmian.
48. min - Bożko! Pociągnął z nadgarstka. Broni instynktownie Fikrt.
47. min - Gabryś uderzył z pełnego zamachu, bramkarz Cracovii skrócił kąt i odbił gumę.
46. min - Piotrowicz! Uderzenie z nadgarstka, łapie Radziszewski.
44. min - "Pasy" starają się kontrolować przebieg meczu. Szanują krążek, ale potrafią w odpowiednim czasie przyspieszyć.
43. min - Ładny atak ciałem Mariusza Jakubika na Rafale Dutce.
42. min - Oświęcimianie na cztery ataki. Postarają się jeszcze odwrócić losy tego spotkania.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Zmiana w bramce Unii. Za Witka wchodzi Fikrt, w nowych biało-złotych parkanach.

40. min - Teraz gumę sprytnie pchnął Słaboń. I Witka znów uratował słupek.
39. min - Kucewicz ładnie pociągnął z nadgarstka, ale guma zatrzymała się na słupku
39. min - GOOOL! 1:3! Svitana przed bramkę do Dziubińskiego, ten dokłada kij i pokonuje Witka.
37. min - GOOOL! 1:2! Svitana w sytuacji sam pokonuje Witka
36. min - Problemy techniczne związane z mobilnym internetem dosłownie nas prześladują. Na razie wynik bez zmian, choć było kilka kar. Postaramy się wszystko uzupełnić.
34. min - Paczkowski zaatakował Witka po gwizdku i oberwało mu się od Modrzejewskiego.
30. min - Kapica zgubił Vosatkę i znalazł się przed Przemysławem Witkiem. Górą w tym starciu oświęcimski bramkarz, który obronił także dobitkę uderzenia krakowskiego napastnika.
29. min - Bożko! Szukał długiego rogu. Witek przewidział jego zamiary.
28. min - Mocno ożywiło nam się to spotkanie.
27. min - Modrzejewski z nadgarstka, gumę zbił jeszcze Budzowski. Krążek minął lewy słupek bramki Radziszewskiego.
26. min - Trzech krakowian zderzyło się pod oświęcimską bramką. Poszła kontra, ale oświęcimianie nie wykorzystali akcji 3 na 1. Takie sytuacje trzeba wykorzystać.
25. min - Haas faulowany w sytuacji sam na sam przez krakowskiego defensora i sędzia dyktuje rzut karny. Haas trafia w słupek!
25. min - Kruczek! Uderzył z nadgarstka, Witek odbił krążek.
24. min - Kapitalna akcja Radima Haasa. Czech zjechał z prawego skrzydła w kierunku bramki i uderzył w słupek!
23. min - Dąbkowski z niebieskiej. Krążek po rykoszecie mija bramkę Witka.
22. min - Adamus. Niesygnalizowany strzał w wykonaniu oświęcimskiego skrzydłowego. Broni "Radzik".
21. min - Kapitalna okazja przed oświęcimianami. Wojtarowicz z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Radziszewskiego.

19. min - Ostro starają się grać krakowianie. Haas kilka razy twardo zaatakowany ciałem.
18. min - GOOOL! 1:1! Dziubiński doprowadza do wyrównania. Wykorzystał opieszałość oświęcimskich obrońców i wpakował gumę do siatki
17. min - Błąd przy rozegraniu krążka i Modrzejewski musiał faulować jednego z krakowian. Odpocznie przez dwie minuty.
16. min - Dwie minuty karne dla Kruczka. Unia ponownie w przewadze.
15. min - Błąd na linii niebieskiej Vosatki, który dograł wprost na łopatkę kija Urbanowicza. Dwa strzały zadziornego skrzydłowego, ale Witek nie daje się pokonać.
15. min - Urbanowicz jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
14. min - Gabryś potężnie z niebieskiej. Broni Radziszewski.
13. min - Kilka razy zakotłowało się pod bramką "Radzika". Nie ma jednak zmiany wyniku.
13. min - Teraz dwie minuty karne dla Urbanowicza. Unia ponownie w przewadze.
11. min - GOOOL! 1:0! Szewczyk strzałem w krótki róg pokonuje Radziszewskiego. Wydaje się, że bramkarz Pasów powinien w tej sytuacji lepiej się zachować
10. min - Ładne uderzenie Kowalówki. Radziszewski łapie gumę, wykonując przy okazji efektowny szpagat.
10. min. - Dwie minuty karne dla Guzika. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
9. min - Piotrowicz ładnie się przedzierał. Był chyba faulowany przez jednego z krakowian. Sędzia jednak nie reaguje.
8. min - Na razie optyczna przewaga "Pasów". Znacznie częściej są przy krążku. Oświęcimianie czekają na kontrataki.
6. min. - Sporo niedokładności w poczynaniach obu ekip.
5. min - Nacierają krakowianie. Dwa groźne uderzenia na bramkę Witka. Oświęcimski bramkarz jest na razie bezbłędny.
4. min - Domogała bez przyjęcia. Broni Witek.
3. min - Dziubiński! Groźne uderzenie, ale trafiło ono w podstawę bramki.
2. min - Teraz w natarciu krakowianie, ale na razie nie oddali kąśliwego strzału..
1. min - Ładna akcja pierwszego ataku. Kowalówka do Haasa, ten bez przyjęcia, ale bardzo niecelnie.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Radziszewski i Witek. W składzie nie ma Jana Daneczka, za jego do pierwszej formacji wpisany jest Mariusz Jakubik.

#37 Michal Fikrt B 2 6.00 12 12 0 0 0 0 83.33 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 3 4.50 22 22 0 0 0 0 86.36 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#61 Mariusz Jakubik ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 20 20 0 0 0 0 95.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0