1:5 Bryan Cameron #12 ( Michael Danton #34, Steven Tarasuk #44 ) +/-
09:37 2 min. Jared Brown #11 Przeszkadzanie
09:37 2 min. Jakub Gimiński #94 Przeszkadzanie
11:25 2 min. Joni Tuominen #26 Wysoko uniesiony kij
11:37 2 min. Mateusz Danieluk #29 Zahaczenie
21:03 2 min. Radosław Nalewajka #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:39 2 min. Robert Kostecki #10 Natarcie
24:46 2 min. Quinn Sproule #29 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
33:51 2 min. Marek Strzyżowski #80 Uderzanie kijem
36:08 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:38 2 min. Tobiasz Bigos #48 Przeszkadzanie
48:56 2 min. Bryan Cameron #12 Zahaczenie
57:06 2 min. Grzegorz Rostkowski #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. - Strzał Strzyżowskiego broni Zabolotny.
60 min. - Sanok spokojnie kontroluje grę.
58 min. - Sliwinski miał pustą bramkę, ale będąc tyłem do niej uderzył obok słupka.
58 min. - Mocny strzał Górnego po lodzie i dobra interwencja Missiaena.
55 min. - Strzał Sliwinskiego i dobrym refleksem popisuje się Zabolotny.
55 min. - Strzał Pastryka strąca Jaworski i parkanem odbija Missiaen.
52 min. - GOL! 1:5! Kontra gości, kolejny raz rozmontowana defensywa JKH, Danton do Camerona i ten z bliska do praktycznie pustej bramki podwyższa prowadzenie.
52 min. - Szanse Pastryka i Kulasa, jednak dwukrotnie dobrze interweniuje Missiaen.
49 min. - Brown przed bramkę do Sliwinskiego, ten dostawia kija, ale krążek przechodzi obok bramki.
48 min. - Niewykorzystana przewaga Sanoka.
45 min. - Niepewna interwencja Missiaena, krążek za bramką przejmuje Bordowski, ale nie zawinął odpowiednio i Missiaen zdążył odbić strzał.
45 min. - Sanok przetrwał ataki JKH i spotkanie się wyrównało.
42 min. - Mocno zaatakowało JKH na początku tej tercji.
41 min. - Niezbyt mocny strzał Pastryka, krążek się jeszcze odbija po drodze od Plichty, po czym trafia w słupek i wychodzi w pole!
41 min. - Ładna akcja Laszkiewicza w tercji Sanoka i wystawa do Jaworskiego, jego strzał broni jednak Missiaen.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Niewykorzystana przewaga Sanoka.
36 min. - Zła gra JKH w przewadze...
35 min. - Spod niebieskiej Górny, krążek odbija się przed bramką od Bordowskiego i przechodzi nad poprzeczką.
33 min. - Strzał Stasiewicza spod bandy zbyt słaby.
31 min. - Bordowski z półdystansu, z niewypracowanej pozycji, ale takim strzałem nie zaskoczy Missiaena.
29 min. - Strzyżowski wjeżdża przed bramkę JKH, ale był za blisko Zabolotnego, żeby oddać precyzyjny strzał. Beznadziejnie grają w obronie gospodarze...
27 min. - GOL! 1:4! Kontra Sanoka 2 na 1 i Danton pokonuje strzałem między parkanami Zabolotnego!
27 min. - Mocny strzał Latala, ale tylko w słupek!
26 min. - JKH nie wychodzi z tercji Sanoka, ale nie potrafią wypracować dobrej sytuacji strzeleckiej.
25 min. - Kara dla Sproule i JKH przez prawie dwie minuty zagra w podwójnej przewadze.
25 min. - Brzydki atak Kosteckiego na Plichcie w okolicy bandy, za co zostaje odesłany na ławkę kar.
24 min. - Latal po lodzie z dystansu i broni Missiaen.
23 min. - GOL! 1:3! Precyzyjny strzał pod poprzeczkę Browna z okolicy bulika i jest kolejny gol dla gości!
23 min. - Milion podań gości podczas przewagi, ale tylko jeden niecelny strzał.
22 min. - Szybka akcja Sliwinskiego i strzał obok bramki.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
18 min. - Tarasuk lekko spod niebieskiej, krążek przechodzi niedotknięty przez nikogo i parkanem odbija Zabolotny.
17 min. - Uderzenie Azriego z ostrego kąta w kask Zabolotnego.
15 min. - Dobra okazja Sproule, ale szpagatem broni Zabolotny.
14 min. - GOL! 1:2! Kolejny raz kompletnie niepilnowany gracz Sanoka, tym razem Tarasuk, w sytuacji sam na sam z łatwością pokonuje Zabolotnego!
14 min. - Brown z ostrego kąta prosto w Zabolotnego.
13 min. - Pastryk zza bulika, łapie Missiaen.
8 min. - GOL! 1:1! Błyskawiczne wyrównanie Sanoka! Goście przeprowadzili ładną akcją, Brown zagrał przed bramkę do niepilnowanego Sliwinskiego, a ten pokonuje Zabolotnego!
8 min. - GOL! 1:0! Danieluk zza bramki do Kulasa i ten z bliska pokonuje Missiaena!
7 min. - Strzał Dantona broni Zabolotny.
6 min. - Niegroźny strzał Bigosa z dystansu.
4 min. - Niecelny strzał Danieluka.
3 min. - Missiaen broni strzał Nalewajki w krótki róg.
1 min. - Okazja Górnego, ale strzał nad bramką.
1 min. - Początek meczu.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was szansę na duży zarobek. System jest przez nas przetestowany i działa bardzo sprawnie i cały czas się rozwija! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić duże pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu >>> (KLIK)
#10 Tomasz Kulas PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Jan Látal PO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Patryk Matusik ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0