03:59 2 min. Adam Bagiński #3 Wysoko uniesiony kij
04:06 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
07:50 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
15:49 2 min. Marcin Kolusz #85 Przeszkadzanie
28:08 2 min. Maciej Szewczyk #87 Zahaczenie
33:00 2 min. Jerzy Gabryś #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:57 2 min. Jan Daneček #7 Zahaczenie
44:52 2 min. Przemysław Witek #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:19 2 min. Jaroslav Hertl #71 Trzymanie przeciwnika
50:32 2 min. Patryk Malicki #20 Zahaczenie
58min. GOOL!!! Kolejna akcja GKSu, rozpracowana obrona gości po profesorsku i Komorski strzela bramkę!
58min. GOOL!!! Peszek tylko dokłada łopatkę kija i zdobywa bramkę!
57min. GOOL!!! Remigiusz Gazda trafia w okienko z koła bulikowego!
56min. Jeziorski w środek bramki
55min. Rzeszutko z najbliższej odległości nie potrafił pokonać bramkarza
54min. Vitek po lodzie z koła bulikowego obija parkany Witka
53min. Uderzenie Galanta i w tym momencie kończy się kara dla zawodnika gości
52min. Hertl z niebieskiej, krążek zatańczył w polu bramkowym ale nie miał kto go wepchnąć do pustej bramki
49min. Vozdecky poszedł do przodu, zwodem robi sobie miejsce i uderza minimalnie nad poprzeczką
48min. Kontra GKSu, ucieka Witecki ale nie potrafi oddać strzału
47min. Haas ucieka i w sytuacji sam na sam przenosi nad poprzeczką... Unia w pełnym zestawieniu
45min. Kolusz przed szansą... faul Przemysława Witka
45min. Tabacek z bliska, broni Zigardy
44min. Rajd Witeckiego i obrona Witka łyżwą
44min. Moment przestoju w meczu przerwany atakiem Unii i lekkim strzałem Malickiego
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

40min. Goście sprawiają wrażenie potwornie zmęczonych... Witecki z niebieskiej prosto w Witka. Koniec II tercji.
40min. Witecki z bliska w Witka
38min. Kolusz do Łopuskiego, broni Witek po kilku sekundach Bryk marnuje świetną okazję
37min. Tym razem bramkarz gości nie dał się zaskoczyć Bepierszczowi
37min. Komorski zmienił tor lotu krążka jednak Witek broni z wyczuciem
36min. Witecki po lodzie w ramę bramki
35min. GOOL!!! Kamil Kalinowski po podaniu Majocha znalazł miejsce przy krótkim słupku bramki Witka!
34min. Rzeszutko w słupek
33min. Danecek zwiódł obrońcę i w dogodnej sytuacji trafia w rozciągniętego Zigardyego
33min. Galant z pierwszego krążka prosto do raka Witka
31min. Kalinowski zza obrońcy mógł zaskoczyć teraz Witka
31min. Hertl potężnie z dystansu
30min. Szewczyk opuszcza ławkę kar
29min. GKS z przewagą jednego zawodnika, Vozdecky uderza broni Witek
27min. Jeziorski urządził sobie slalom między graczami gości, w ostatnim momencie obrońca przecina podanie do Majocha
26min. Witek instynktownie odbija krążek parkanem po strzale Rzeszuta
25min. Bryk z dystansu, krążek odbity po drodze od kija obrońcy przelatuje nad bramką
24min. Haas nad poprzeczką
23min. GOOL!!! Bepierszcz skutecznie dobija uderzenie Rzeszutki!
23min. Vozdecky otrzymuje podanie marzenie od Vitka, uderza na bramkę a Witek kapitalnie to wyciąga rakiem
22min. Zigardy broni silny strzał Szewczyka
21min. Bagiński przed szansą ale jest dobrze zablokowany przez obrońcę Unii

PRZERWA

20min. Dobra okazja GKSu przerwana gwizdkiem... spalony na niebieskiej
18min. Goście nadal zamknięci we własnej tercji, krążek wędruje jak po sznurku od kija do kija tyskich zawodników. Z niebieskiej uderza groźnie Kolarz... broni Witek a Kolusz kończy swój odpoczynek na ławce kar
18min. Witecki na drugą stronę do Ciury, Witek łapie krążek
17min. Kontra GKSu, Witek broni parkanem uderzenie Łopuskiego
15min. Jeziorski sam na sam, Witek odbija krążek przed siebie ale nadjeżdżający Dawid Majoch nie trafia do odsłoniętej bramki
14min. Vozdecky spod bandy wrzuca krążek na kij Sokoła, broni Witek
13min. Danecek niepilnowany uderza z 4 metrów obok słupka
12min. Witek broni uderzenie Jeziorskiego
11min. GOOL!!! Rajd Witeckiego powstrzymany przez obrońców. Krążek wyłuskuje jednak Radosław Galant i oddaje do Witeckiego który bez ceregieli pakuje gumę do bramki Unii!
10min. Pociecha przymierzył z niebieskiej centymetry obok lewego słupka
9min. Łopuski z dystansu prosto w Witka
8min. Dwie dogodne okazje Kalinowskiego
7min. GOOL!!! Adamus nie to strzałem ni podaniem pokonuje zasłoniętego bramkarza GKSu!
6min. GOOL!!! Mateusz Bryk przejmuje krążek na linii niebieskiej i w sytuacji sam na sam pokonuje Witka!
5min. Unia przez prawie 2 minuty 5 na 3
4min. Dobra okazja Danecka na kontaktową bramkę. Zigardy broni parkanem
4min. GOOL!!! Gospodarze poszli za ciosem. Jeziorski do Majocha a ten strzałem po lodzie po raz drugi pokonuje bramkarza gości!
2min. GOOL!!! Kolejna dobra okazja GKSu. Josef Vitek z bliska strzałem w górny róg bramki Witka otwiera wynik spotkania!
1min. Odpowiedź tyszan i Vozdecky trafia w Witka
1min. Śmiało zaatakowała Unia uderza Kowalówka i poprawia Adamus... po chwili jeszcze Bezuska przed szansą
1min. Wznowienie dla GKSu

Witamy z lodowiska w Tychach. Za kilka minut początek spotkania.
W drużynie gospodarzy zadebiutuje w dniu dzisiejszym Martin Vozdecky.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was szansę na duży zarobek. System jest przez nas przetestowany i działa bardzo sprawnie i cały czas się rozwija! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić duże pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu >>> (KLIK)
#71 Jaroslav Hertl LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 3 0 3 3 2 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Maksim Kartoszkin ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Marcin Kolusz LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Mikołaj Łopuski LS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch PS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 8 8.00 60 60 0 0 0 0 86.67 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#61 Mariusz Jakubik ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Daniel Kysela PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Jakub Nowotarski PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0