0:2 Josef Vítek #73 ( Bartłomiej Pociecha #67, Martin Vozdecký #29 ) +/-
10:29 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Uderzanie kijem
13:48 2 min. Oliver Paczkowski #4 Ostrość
13:48 2 min. Dawid Majoch #15 Atak kijem trzymanym oburącz
13:48 2 min. Marek Wróbel #15 Ostrość
14:58 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:25 2 min. Adam Domogała #20 Uderzanie kijem
50:10 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
- 60. min - Koniec! Tyski kompleks Cracovii trwa! "Pasy" przegrywają 2:0!
- 60. min - Tyszanie z własnej tercji wystrzeliwują krążek. Guma trafia w słupek!
- 59. min - Trener Rohaćek stawia wszystko na jedną kartę: Radziszewski zjeżdża z bramki.
- 57. min - Fantastyczna obrona Zigardyego. Czeski bramkarz położył się na lodzie i parkanem odbił strzał oddany przez Drzewieckiego.
- 56. min - Komorski sam na sam. Napastnik pierwszej formacji gości uderza jednak w bramkarza "Pasów".
- 55. min - Czas dla Cracovii.
- 53. min - Urbanowicz odpocznie w boksie kar przez 2 min za przeszkadzanie.
- 51. min - Krakowianie sprawiają wrażenie pogodzonych z porażką, choć do końca meczu pozostało niecałe 10 minut.
- 46. min - Kruczek idealnie dograł do Domogały. Napastnik trzeciej formacji uderzył na bramkę, lecz krążek po rykoszecie wypadł za taflę.
- 45. min - Okres chaotycznej gry z obu stron.
- 42. min - Doskonała okazja dla Cracovii. Dziubiński przecina krążek, ale Zigardy broni instynktownie.
- 41. min - GOOL! 2:0 dla tyszan! Pociecha huknął z niebieskiej, Radziszewski odbił do boku, a bezpański krążek przejął Vitek i wpakował do bramki!
- 41. min - Rozpoczynamy III tercję. "Pasy" jeszcze przez 25 sekund będą grać w liczebnym osłabieniu. Karę odsiaduje Domogała.

- 40. min - Koniec II tercji, w której nie oglądaliśmy goli.
- 38. min - Domogała na ławce kar za uderzanie
- 38. min - Tyszanie sprezentowali krążek Drzewieckiemu, ale ten nie wykorzystuje okazji.
- 37. min - Łopuski z bliska uderza wprost w Radziszewskiego.
- 36. min - Drzewiecki wzdłuż bramki do Dziubińskiego. Podanie przerywa Zigardy, który łapie krążek.
- 35. min - Po jednym ze starć z lodu nie podnosi się Domogała.
- 34. min - Kisielewski z bliska uderza wprost w tyskiego bramkarza.
- 30. min - Łopuski powstrzymany przez Maciejewskiego.
- 27. min - Błąd Dutki. Sytuację ofiarną interwencją ratuje Dziubiński.
- 25. min - Kucewicz miał idealną okazję, ale niepotrzebnie odegrał do Bożko, a ten nie przejął krążka.
- 25. min - Domogała w dobrej sytuacji, ale nie przechwycił krążka.
- 24. min - Do pustej bramki nie trafia Kapica.
- 22. min - Dobra interwencja Maciejewskiego.
- 22. min - Bagiński dwukrotnie próbował zaskoczyć "Radzika". Pierw jego strzał minął słupek, a później pewnie interweniował krakowski golkiper.
- 21. min - Rompkowski uderza z lewego bulika. Pewnie łapie Zigardy.
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję meczu. Wznowienie wygrywa Cracovia.

- 20. min - Koniec I tercji spotkania przy stanie 1:0 dla Tychów.
- 19. min - Kapica dostał dobre podanie i w sytuacji sam na sam uderza ponad bramką.
- 17. min - Ciura już na lodzie, a Cracovia po raz kolejny ma problem z grą w przewadze.
- 15. min - Ciura na ławce kar za spowodowanie upadku. Cracovia gra w przewadze.
- 14. min - Posypały się kary.
- 14. min - Ostro za bramką Zigardyego.
- 12. min - GOOL! Tychy wykorzystują grę w przewadze. Witecki podał do Kolarza, a ten sprzed niebieskiej huknął nie do obrony!
- 11. min - Svitana oddał kąśliwy strzał z przestrzeni międzybulikowej.
- 9. min - Strzał z bulika oddał Guzik i po raz kolejny dobrze broni tyski bramkarz.
- 7. min - Strzał Dutki parkanem odbija Zigardy.
- 6. min - Wajda ostro powstrzymuje Majocha.
- 5. min - Bagiński otrzymał dobre podanie i tuż sprzed niebieskiej próbował zaskoczyć "Radzika", ale ten broni parkanami.
- 4. min - Doskonała okazja Komorskiego, jednak napastnik tyszan przenosi krążek nad bramką.
- 2. min - Zadźwięczał słupek po strzale Svitany.
- 2. min - Było blisko. Urbanowicz miał odsłoniętą bramkę, ale minął się z krążkiem.
- 1. min - Tyszanie już sprawdzili dyspozycję Radziszewskiego.
- 1. min - Rozpoczynamy. Krążek dla "Pasów".

Drużyny są już po rozgrzewce. Bronią: Zigardy i Radziszewski.
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.04 27 27 0 0 0 0 92.59 58:56 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#74 Artiom Bożko PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0