(-) Bezuška #6, Daneček #7, Kowalówka #12, Kysela #32, Vosatko #22, Wojtarowicz #21
30:14 2 min. Marek Modrzejewski #77 Zahaczenie
39:34 2 min. Jerzy Gabryś #17 Ostrość
40:47 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:58 2 min. Jakub Gimiński #94 Trzymanie przeciwnika
Koniec.
60. min - GOL! 1:3! Łukasz Nalewajka strzałem do pustej bramki stawia pieczęć na zwycięstwie
60. min - Kowalówka do Kyseli, ten uderza z pierwszego krążka. Broni Zabolotny.
60. min - Trener Dobosz ściągnął bramkarza.
59. min - JKH w komplecie.
58. min - Unia rozgrywa zamek. Metoda "tysiąca podań".
57. min - Będzie kara dla Gimińskiego.
57. min - Wanat! Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu. Wydaje się, że mógł dograć do Budzowkiego.
56. min - Bezuszka dograł do Haasa. Czech znalazł się w sytuacji sam na sam, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.
55. min - Unia ma pięć minut na to, aby zdobyć wyrównującego gola i pokusić się o dogrywkę.
54. min - Piotrowicz wjechał do tercji uderzył z nadgarstka. Zabolotny odbił gumę poza taflę.
53. min - Oba zespoły nie rezygnują. Dużo gry pod bandami, przebitek. Groźnych strzałów już nie.
52. min - Vrana ładnie zaatakował ciałem Budzowskiego. Twardy mecz nam się zrobił, ale to dobrze.
51. min - Plichta zrzucił rękawice i zjechał do boksu. Chyba coś mu się stało.
50. min - Vosatko ostro potraktowany pod bandą. Z grymasem bólu na twarzy i rozciętym łukiem brwiowym udaje się do bosku.
49. min - Nalewajka z nadgarstka. Kolejny raz dobrze Fikrt.
48. min - Prosty błąd na niebieskiej w wykonaniu Vosatki. Rywal rzucił mu się przed nogi i wybił krążek z tercji. "Vosa" miał naprawdę sporo czasu na to, aby odegrać.
47. min - Plichta! Sytuacja sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski bramkarz, który wyciągnął się jak długi i złapał ten strzał do raka.
46. min - Danieluk! Ładnie uderzył z przestrzeni między bulikami. Fikrt broni ten strzał odbijaką.
44. min - Prosty błąd Nowotarskiego, który nieumiejętnie wybijał krążek z własnej tercji. Guma trafiła za bramkę do Ł. Nalewajki, który strzałem od zakrystii chciał zaskoczyć Fikrta.
43. min - Gramy w pełnych składach.
43. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
42. min. - Jastrzębie gra 5/4.
42. min - Bordowski ładnie się przedzierał, uderzył z bekhendu, ale Fikrt zdołał wyłapać jego strzał.
41. min - Kara dla biało-niebieskich za nadmierną ilość graczy na lodzie. JKH przez 73 sekundy zagrają w czwórkę przeciwko trójce oświecimian.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Drobna przepychanka między Gabrysiem i Plichtą. Obaj odesłani na ławkę kar. Czeski zawodnik zwleka z udaniem się do boksu. Spojrzał wymownie w kierunku oświęcimskiego boksu. Trzeba przyznać, że bardzo cierpliwy jest dzisiaj Paweł Meszyński. Każdy polski arbiter pewnie ukarałby Plichtę jeszcze jednym wykluczeniem.
38. min - Ucierpiał Wanat, który pod bandą był wyraźnie faulowany. Sędzia nie reaguje.
37. min - Mieliśmy drobne problemy techniczne z internetem. Wynik się nie zmienił.
34. min - Kysela z niebieskiej wrzucał krążek. Ofiarna interwencja Michala Plichy, który zablokował gumę ciałem.
33. min - GOL! 1:2! Oświęcimska obrona rozklepana. Kulas dogrywa do Radosława Nalewajki, ten dopełnia formalności
33. min - Kulas ładny strzał zza obrońcy. Fikrt instynktownie broni ten strzał.
33. min - Modrzejewski jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
32. min - Oświęcimianie dobrze się bronią. Kolejny naprawdę ładny atak ciałem. Adamus zbiera brawa od oświęcimskiej publiczności.
31. min - Mamy pierwsze wykluczenie w tym meczu. Na ławkę kar udaje się Modrzejewski.
30. min - Ładna kontra oświęcimian. Sebastian Kowalówka dograł wzdłuż bramki do Lubomira Vosatki. Czeski defensor powinien zdobyć bramkę, bo podanie było idealne.
30. min - Danieluk wymanewrował Fikrta, jednak nie zdołał w porę oddać strzału. Przez dłuższy moment oświęcimska bramka była mocno odkryta.
29. min - Daneczek ładne uderzenie od zakrystii. Guma zatrzymała się na podstawie bramki.
28. min - Ładny forechecking w wykonaniu Budzowskiego. Bigos popełnił błąd, stracił krążek. Oświęcimianie mogą żałować, że nie oddali strzału.
27. min - Haas uderzył spod bandy. Zasłonięty Zabolotny zdołał odbić krążek.
27. min - Coraz groźniej wyglądają akcje Unii. Teraz Adamus dobrze uderzał. Zabolotny był na posterunku.
26. min - Kowalówka starał się dobić uderzenie Wojtarowicza.
26. min - Ładna akcja pierwszego ataku oświęcimian. Szybkie rozprowadzenie krążka. Jedno małe ale... Vosatko mając dobrą pozycję do oddania strzału nieczysto trafił w krążek.
25. min - GOL! 1:1! Wanat dostrzegł Piotrowicza, ten przełożył sobie gumę na bekhend i zaskoczył Davida Zabolotnego.
24. min - Plichta wjechał do oświęcimskiej tercji, pociągnął z nadgarstka, ale krążek zatrzymał się na słupku.
23. min - Piotrowicz ładnie się przedzierał. Gdyby szybciej dograł do Budzowskiego, to być może bylibyśmy świadkami wyrównującego gola.
23. min - Seria błędów w oświęcimskiej tercji. Najpierw Nowotarski, potem Kysela. Aż dziw bierze, bo jastrzębianie nie grali forecheckingiem.
22. min - Petro uderzył z nadgarstka, Fikrt odbija krążek.

20. min - Przewaga w strzałach Jastrzębia 12-9.
19. min - Bandy zaczęły trzeszczeć. To dobry znak.
18. min - Petro zaatakowany ciałem przez Adamusa. Czyste wejście ciałem, choć Słowak stara się przekonać sędziego, że był faul.
18. min - Bordowski! Dobra próba w wykonaniu czeskiego skrzydłowego.
17. min - Haas z lewego bulika. Zablokowany ten strzał.
17. min - Ładnie przedzierał się Haas. Wjechał między dwóch obrońców, ale został czysto zatrzymany. Choć zapewne odczuł to starcie.
16. min - Kulas znalazł się przed Michalem Fikrtem, ale nie zdołał go pokonać. Czeski golkiper znakomicie obronił ten strzał lewym parkanem.
16. min - Daneczek ładnie zainicjował kontrę, dograł do Wojtarowicza. Ten uderzył z pierwszego krążka. Obok bramki.
16. min - Bordowski potężnie uderzył z wysokości prawego bulika.
Broni Fikrt.
15. min - Coraz odważniej atakują jastrzębianie. Uskrzydlił ich ten gol.
14. min - Danieluk! Ładnie uderzył z nadgarstka, ale Fikrt zdołał sparować ten strzał.
13. min - Akcja pierwszego ataku oświęcimian. Dwa dobre podania, zabrakło jednak wykończenia.
12. min - GOL! 0:1! Wynik spotkania otworzył Kamil Górny. Uderzył z niebieskiej, a zasłonięty Michal Firkt był bez szans.
11. min - Opuścił taflę Peter Bezuszka. Słowacki defensor udał się do szatni. Chyba jakieś problemy ze sprzętem.
10. min - Za nami połowa pierwszej tercji. Na razie bez bramek i bez kar.
9. min - Od kilku ostatnich częściej przy krążku są hokeiści z Jastrzębia. Unia czeka teraz na dogodną okazję do kontrataku.
8. min - Poprzeczka uratowała teraz Michala Fikrta. Strzelał Laszkiewicz.
5. min - Haas próbował indywidualnej akcji. Został jednak zatrzymany przez obrońców gości.
4. min - Na razie Unia częściej jest przy krążku.
3. min - Wanat chciał umieścić gumę w krótkim rogu. Niewiele mu zabrakło.
3. min - Ładna solówka Piotrowicza, wyłożył gumę Adamusowi, ale ten został zablokowany.
2. min - Pierwsza dobra interwencja oświęcimskiego bramkarza. Krążek po wrzutce Latala teczował Bordowski.
2. min - Najpierw uderzał Kysela z niebieskiej, później guma trafiła do Szewczyka. Było groźnie, ale nie ma zmiany wyniku.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Zabolotny.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was ciekawą PROPOZYCJĘ. Przedstawiamy system, który jest przez nas przetestowany i sprawnie działa! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu, zarejestruj się i sam przetestuj system a będziesz zadowolony! >>> (KLIK)
#61 Mariusz Jakubik LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Kamil Berggruen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 1 1.00 28 28 0 0 0 0 96.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0