10:33 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
13:28 2 min. Daniel Kysela #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:05 2 min. Rafał Dutka #29 Rzucenie na bandę
19:48 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Opóźnianie gry
22:16 2 min. Adam Domogała #20 Przeszkadzanie
30:33 2 min. Kacper Guzik #10 Wysoko uniesiony kij
30:33 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:17 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:19 2 min. Damian Kapica #95 Zahaczenie
48:58 2 min. Patryk Wajda #8 Trzymanie przeciwnika
53:41 2 min. Daniel Kysela #32 Przeszkadzanie
- 60. min - Koniec meczu! Cracovia pokonuje Unię Oświęcim aż 6:0 i po raz pierwszy w historii przekracza w sezonie zasadniczym liczbę 100 punktów w tabeli!
- 58. min - Napór Cracovii trwa. Kapica uderza ponad bramką.
- 56. min - GOOL! Otworzył się worek z bramkami! Cracovia dosłownie miażdży rywali, a tym razem do siatki krążek pakuje Dziubiński. Napastnik "Pasów" z bliskiej odległości pokonuje zdezorientowanego Fikrta!
- 55. min - GOOL! Cracovia wykorzystuje przewagę i piątego gola zdobył Guzik
- 52. min - GOOL! Czwartą bramkę dla Cracovii zdobywa Guzik, który wykorzystuje zamieszanie pod bramką Unii!
- 51. min - Kisielewski popędził na bramkę Unii. Strzał młodego napastnika Cracovii nie mógł jednak zrobić wrażenia na Fikrcie.
- 50. min - Bezuska w doskonałej okazji, jednak uciekł mu krążek.
- 49. min - Danecek uderza obok bramki Kowalówki.
- 46. min - GOOL! 3:0 dla Cracovii! Pod bramką Unii krążek przejął Dziubiński i strzałem w okienko nie dał szans Fikrtowi!
- 45. min - S. Kowalówka bekhendem próbował wepchnąć krążek do siatki.
- 41. min - Kapica na ławkę kar. Drużyny grają 4 na 4.
- 41. min - Rozpoczynamy III tercję.

- 40. min - Koniec II tercji, w której nie oglądaliśmy goli.
- 40. min - Guzik z bekhendu uderza wprost w Fikrta.
- 39. min - Kapica w dwójkowej akcji próbował zagrać do Urbanowicza, jednak obrońca Unii leżąc na lodzie przecina podanie.
- 38. min - Piotrowicz z daleka, Kowalówka wypluwa krążek przed siebie.
- 38. min - Kowalówka odbija strzał Budzowskiego.
- 37. min - Drzewiecki do Pasiuta, ale ten przestrzela z bliska.
- 33. min - Szewczyk z bliska trafia w spojenie.
- 32. min - Trwa napór gości. Cracovia dzielnie broni się we trzech.
- 31. min - Podwójna kara Cracovii. W boksie kar siedzą Guzik i Wajda.
- 30. min - W podobnej sytuacji nie trafił Guzik, który uderza wprost w bramkarza.
- 27. min - Urbanowicz marnuje stuprocentową sytuację. Krakowski napastnik znalazł się tuż przed bramkarzem, jednak krążek po jego strzale powędrował nad bramką.
- 24. min - Po raz kolejny dobrze Turon, który minął obrońców i bekhendem na szybkości próbował zmieścić gumę w siatce.
- 23. min - Bożko urwał się obronie i popędził na bramkę Unii, jednak uderzył wprost w bramkarza.
- 22. min - Oświęcimianie ostrzeliwują krakowską bramkę. Po jednym z uderzeń zadźwięczał słupek bramki "Pasów".
- 21. min - Rozpoczęcie II tercji.

- 20. min - Koniec I tercji.
- 20. min - Dąbkowski wybija krążek poza lodowisko i otrzymuje kare 2 min za opóźnianie
- 16. min - GOOL! 2:0 dla gospodarzy! Grająca w przewadze Cracovia zakłada zamek i krążek po uderzeniu Pasiuta ląduje między parkanami oświęcimskiego golkipera
- 16. min - Zmiana bramkarza. W bramce Unii melduje się Fikrt.
- 14. min - Dobra akcja oświęcimian zakończona strzałem.
- 13. min - Z dobrej strony póki co pokazuje się Turon. Rozprowadza akcje i kilkukrotnie zagroził bramce Witka.
- 12. min - Cracovia w przewadze. Na ławce kar Vosatko.
- 11. min - Cracovia cały czas atakuje. Po jednym ze strzałów krążek uderzył w poprzeczkę bramki oświęcimian.
- 9. min - GOOL! 1:0 dla Cracovii. Guzik otrzymał dobre podanie z lewej strony od Drzewieckiego i z bliska nie dał szans Witkowi!
- 8. min - Wojtarowicz z bliska, jednak uderza obok słupka.
- 6. min - Strzał Dąbkowskiego parkanem odbija Witek.
- 5. min - Pasiut był bliski zdobycia gola. Miał przed sobą pustą bramkę, jednak minął się z krążkiem.
- 4. min - Kibicom w Krakowie pokazał się David Turon, który oddał kąśliwy strzał spod niebieskiej.
- 3. min - Urbanowicz i Dutka z daleka sprawdzili dyspozycję oświęcimskiego bramkarza.
- 3. min - Gra toczy się cały czas w tercji Oświęcimia.
- 1. min - Cracovia zagroziła bramce Unii, jednak na posterunku Witek.
- 1. min - Rozpoczęcie meczu. Wznowienie wygrywają oświęcimianie, jednak krążek juz wybity został na uwolnienie.

Witamy z krakowskiego lodowiska przy ul. Siedleckiego 7. Oba zespoły zakończyły właśnie rozgrzewkę. W drużynie gospodarzy zadebiutuje czeski obrońca David Turoń, jednak zabraknie Petra Sinagla, Damiana Słabonia, Dawida Maciejewskiego,Olivera Paczkowskiego oraz Rafała Radziszewskiego.

W ekipie Unii Oświęcim z protokołu w ostatniej chwili zostali wykreśleni Wojciech Koczy, Jakub Nowotarski oraz Kamil Paszek.

Bronią: Przemysław Witek i Robert Kowalówka.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was ciekawą PROPOZYCJĘ. Przedstawiamy system, który jest przez nas przetestowany i sprawnie działa! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu, zarejestruj się i sam przetestuj system a będziesz zadowolony! >>> (KLIK)