07:02 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
07:02 2 min. Peter Novajovský #88 Ostrość
22:32 2 min. Radosław Nalewajka #22 Uderzanie kijem
23:27 2 min. Tomasz Pastryk #68 Wysoko uniesiony kij
25:17 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:38 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:38 2 min. Patrik Vrána #92 Wymuszanie kary (symulowanie)
48:53 2 min. Marek Wróbel #15 Atak kijem trzymanym oburącz
59:31 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Trzymanie przeciwnika
60 min. - Strzał Stantiena odbija Łuba i koniec meczu.
60 min. - Strzał Danieluka odbija Łuba. Kara dla Rompkowskiego, 31 sekund do końca, JKH bez bramkarza.
59 min. - JKH zaciekle atakuje.
57 min. - GOL! 3:4! A jednak! Jest bramka kontaktowa dla JKH. Jeden z obrońców Cracovii nie opanował krążka we własnej tercji, przejął go Laszkiewicz i pewnym strzałem pokonał Łubę!
57 min. - Gospodarze walczą, ale chyba nic się tutaj nie zmieni.
55 min. - Cracovia dobrze w obronie i nie dopuszcza do czystych sytuacji zawodników JKH.
51 min. - GOL! 2:4! Złe zagranie Janaczka w tercji Cracovii do partnera, krążek przejmuje Kisielewski i wychodzi z kontrą, zagrywa do Dziubińskiego, który pokonuje Tomljenovicia i kompletuje hat-tricka!
47 min. - Obustronne wykluczenie, w obu zespołach zawodnicy z numerem 92.
44 min. - Fatalna strata Rompkowskiego, krążek przejmuje Plichta i wychodzi sam na sam z Plichtą, zrobił zwód na bekhend, ale Łuba odbija strzał parkanem!
43 min. - Laszkiewicz uderza z bliska, ale prosto w Łubę.
42 min. - Radek Nalewajka uderzał w długi róg, parkanem odbija Łuba.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Teraz Cracovia gra wysokim presingiem i nie pozwala JKH na swobodne rozegranie krążka.
38 min. - Indywidualna akcja Domogały i w zamieszaniu podbramkowym broni Tomljenović.
36 min. - Uderzenie Svitany z ostrego kąta tylko w boczną siatkę.
36 min. - Bigos dwukrotnie atakowany bez krążka przez Wróbla, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. JKH w ataku, ale brakuje ostatniego dobrego podania.
35 min. - Fatalne podanie Pastryka we własnej tercji przejmuje Kisielewski, ale uderza ponad bramką.
34 min. - Z dystansu Maciejewski i odbija Tomljenović.
33 min. - GOL! 2:3! Rozklepana defensywa JKH, Kruczek po indywidualnej akcji wystawia do Dziubińskiego, który pewnie pokonuje Tomljenovicia!
33 min. - JKH w ataku, krążek trafia do Górnego, ten uderza z dystansu zza zasłony kilku zawodników, ale Łuba odbija.
31 min. - GOL! 2:2! Uderzenie Kisielewskiego spomiędzy bulików, zasłonięty Tomljenović nie dał rady skutecznie interweniować i ponownie jest remis!
30 min. - GOL! 2:1! Sędzia uznaje bramkę.
30 min. - GOL? Fatalna strata jednego z obrońców Cracovii, krążek przejmuje Laszkiewicz i przegrywa sam na sam z Łubą, spore zamieszanie przed bramką i krążek do bramki pakuje Danieluk, ale sędzia ponownie decyduje się na analizę wideo.
28 min. - Urbanowicz sam na sam z Tomljenoviciem i uderza obok bramki.
28 min. - Latal i Janaczek mogli strzelać, ale tego nie robili i ogromny jęk zawodu na trybunach.
27 min. - Żadnego zagrożenia ze strony JKH podczas gry w przewadze.
26 min. - Kontra JKH i strzał Kulasa broni Łuba.
25 min. - GOL! 1:1! Sędzia uznaje bramkę.
25 min. - GOL? Dobrze rozegrana przewaga Cracovii i strzał z ostrego kąta Dziubińskiego trafia do bramki, ale sędzia decyduje się na analizę wideo
24 min. - Kara dla Pastryka i przez 64 skeundy Cracovia zagra 5/3
23 min. - Zbyt koronkowo chcieli zagrać krakowianie i z dobrej akcji ostatecznie nic nie wyszło.
21 min. - Dynamiczna akcja Laszkiewicza i strzał do boku odbija Łuba.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Niefrasobliwość jastrzębskiej obrony, ale nie wykorzystali tego goście. W odpowiedzi mocno z dystansu Laszkiewicz i ładnie broni Łuba.
17 min. - Tym razem dwukrotnie dobrze interweniował Łuba po uderzeniach gospodarzy.
16 min. - Dwie interwencje Tomljenovicia.
15 min. - Lekka wrzutka Noworyty na bramkę, której Tomljenović nie łapie, jednak na jego szczęście nie było z tego zagrożenia.
14 min. - Cracovia ma spor problemy z wyjściem z tercji, JKH gra wysokim presingiem.
12 min. - GOL! 1:0! Uderzenie Kulasa odbija się od bandy za bramką i krążek ląduje przed bramką, gdzie Kulas dobija swoje uderzenie!
12 min. - Wyrównane spotkanie.
9 min. - Guzik po lodzie i parkanem odbija Tomljenović.
8 min. - Laszkiewicz przed bramkę do Danieluka, ten w dobrej sytuacji uderza obok słupka.
8 min. - Zamieszanie pod bramką Łuby, strzał z bliska i broni golkiper gości. Po gwizdku małe spięcie Novajovskiego i Radka Nalewajki.
6 min. - Po wznowieniu szybko uderza Plichta i parkanem broni Łuba.
5 min. - Uderzenia Guzika i Pasiuta broni Tomljenović.
5 min. - Noworyta z dystansu i odbija Tomljenović.
3 min. - Z ostrego kąta Bordowski, poprawka Rostkowskgo lecz Łuba nie daje się zaskoczyć.
2 min. - W odpowiedzi z bliska Wajda i dobra interwencja Tomljenovicia.
1 min. - Początek meczu. Już w 10 sekundzie przed szansą Laszkiewicz, ale uderza prosto w Łubę.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was ciekawą PROPOZYCJĘ. Przedstawiamy system, który jest przez nas przetestowany i sprawnie działa! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu, zarejestruj się i sam przetestuj system a będziesz zadowolony! >>> (KLIK)