16:23 2 min. Piotr Winiarski #9 Atak kijem trzymanym oburącz
22:35 2 min. Damian Kran #59 Przeszkadzanie
30:27 2 min. Michał Kieler #35 Celowe przesunięcie bramki
37:05 2 min. Dawid Kruczek #10 Przeszkadzanie
39:40 2 min. Marcin Kozłowski #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:42 2 min. Martin Kečkeš #78 Uderzanie kijem
50:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:08 2 min. Krzysztof Kantor #76 Ostrość
56:08 2 min. Marcin Jaros #32 Uderzanie kijem
59:11 2 min. Łukasz Rutkowski #9 Atak kijem trzymanym oburącz
59:11 2 min. Krzysztof Kantor #76 Ostrość
58 min - Kieler zjechał do boksu
58 min - Podsiadło został niemal wgnieciony w bandę przez Bułanowskiego. Przerwa w grze
57 min - Goście bronią wyniku. Zagłębie musi postawić wszystko na jedną kartę
54 min - GOOL! Sikora ponownie wpisuje się na listę strzelców
54 min - Analiza wideo po trafieniu Sikory. Za chwilę okaże się czy była bramka czy też poprzeczka
52 min - Czas dla Zagłębia
51 min - GOOL! Fraszko wykończył zamek kolegów. Zagłębie rozklepane!
49 min - Dzięgiel mocno jednak minimalnie nad poprzeczką
47 min - GOOL! Fraszko z linii bulika posłał krążek w okienko. Piękna bramka przyjezdnych
44 min - GOOL! Lidtke mocno ze prawej strony. Bramkarz Zagłębia nie zdołał wyłapać krążka i mamy remis
44 min - Błąd Krana mogli wykorzystać goście jednak nie potrafili uderzyć w światło bramki po przejęciu krążka
43 min - W odpowiedzi Fraszko wprost w Kielera
42 min - Nahunko położył na lodzie Plaskiewicza lecz nie zdołał skierować krążka do bramki
40 min - Koniec drugiej tercji
38 min - Bomba Minge, z trudem i na raty wybronił bramkarz Zagłębia
36 min - Nahunko dwukrotnie z bliska po lodzie. Na miejscu był bramkarz gości
35 min - Kapitalna obrona Bojanowskiego, który parkanem wybronił strzał Jarosa
34 min - Kuchnicki mocno nad lodem, gumę pewnie wyłapał Kieler
32 min - GOOL! Sikora wyszedł z kontrą, przełożył sobie krążek przed bramkarzem i posłał go po lodzie przy słupku
32 min - Gra wznowiona
32 min - Kolejna przerwa w grze. Tym razem zamocować trzeba bramkę Kielera. Ten został ukarany za celowe poruszenie jej
32 min - Zamieszanie pod bramką gości. Krążek zdołał wybić jeden z obrońców Nesty
31 min - Minge wjechał z krążkiem w tercję Zagłębia i strzelił nad lodem. Krążek z trudem wybronił Kieler
30 min - Sikora zza bramki do Nahunko. Ten trafił wprost w parkan Bojanowskiego
29 min - Gramy dalej!
28 min - Przerwa w grze, czekamy na służbę techniczną, która poprawi mocowanie bramki gości
27 min - Wąsiński wyjechał sam na sam jednak trafił wprost w parkan bramkarza
26 min - Poprzeczka po strzale Kasztanau
25 min - Sikora po lodzie, krążek zdołał wybić Bojanowski
24 min - Torunianie zamykają Zagłębie w tercji, jednak ich strzały nie zagroziły bramce Kielera
22 min - Nahunko wjechał z krążkiem do tercji i strzelił wprost w bramkarza gości
21 min - Rutkowski upadając na lód oddał strzał na bramkę. Krążek zdołał wybronić Bojanowski
20 min - Koniec pierwszej tercji. Po nudnej, a zarazem sennej odsłonie na Stadionie Zimowym jest remis
20 min - Lekkie i sygnalizowane uderzenie Sikory pewnie wyłapał bramkarz Nesty Mires Toruń
19 min - Mocne uderzenie Kantora, krążek przeleciał nad Kielerem i spadł obok słupka
17 min - Winiarski docisnął kijem do lodu leżącego już Rutkowskiego za co odpocznie od gry przez najbliższe dwie minuty
16 min - Bernat mając przed sobą już tylko bramkarza trafił w jego bark
15 min - Goście zamknęli rywala we własnej tercji jednak nie potrafili oddać celnego strzału. W Sosnowcu nadal bez bramek
13 min - Mocne uderzenie Żylinskiego z niebieskiej linii. Krążek do ciała przycisnął Kieler
11 min - Zamieszanie pod bramką gości po strzale Sikory. Sędzia wskazał, że nie ma gola
10 min - Indywidualna akcja Rutkowskiego, gumę do boku zbił Bojanowski
9 min - W odpowiedzi Bojanowski przymroził krążek przed nadjeżdżającym Wąsińskim
8 min - Dzięgiel pociągnął z nadgarstka wprost w Kielera
6 min - Sosnowiczanie nie potrafili wykorzystać przewagi
4 min - Wiśniewski po otrzymaniu kary za uderzanie kijem powiedział kilka słów sędziemu za co otrzymał podwójną karę za niesportowe zachowanie
3 min - Bernat z najazdu wprost w Plaskiewicza
3 min - Służba techniczna osadza bramkę Kielera, chwila przerwy
2 min - Huzarski urwał się obronie Zagłębia lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości

Nesta Mires Toruń
#39 Krzysztof Bojanowski B 2 2.00 36 36 0 0 0 0 94.44 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Krzysztof Kantor PO 0 1 0 1 1 0 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#8 Jauhienij Kasztanau PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Wiśniewski LS 0 0 0 0 0 0 32 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0