3:2 Dawid Kruczek #10 ( Adam Řehák #11, Łukasz Rutkowski #9 ) +/-
20:51 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Przeszkadzanie
33:12 2 min. Łukasz Zachariasz #18 Uderzanie kijem
33:12 2 min. Jauhienij Kasztanau #8 Ostrość
39:42 2 min. Jauhienij Kasztanau #8 Przeszkadzanie
44:29 2 min. Miłosz Lidtke #12 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:30 - Czas dla gości
59 min - Pusta bramka gości. Mikulczyk obok słupka
58 min - Kibice już na stojąco
57 min - Hokeiści z Torunia grają już wysokim pressingiem
55 min - Zachariasz samotnie pomknął na bramkę jednak pewnie powstrzymał go Plaskiewicz
55 min - Kalinowski pociągnął z ostrego kąta, krążek w łapaczce bramkarza miejscowych
54 min - Kasztanau mocno w kask Kielera, zawodnik poprosił o krótką przerwę i sprawdza swój sprzęt
53 min - GOOL! Markowski przejął krążek po stracie jednego z obrońców i strzałem w okienko nie dał szans bramkarzowi gości
52 min - Jaros zza bramki do Rutkowskiego. Ten strzelił nad lodem jednak obok słupka
50 min - Ponownie Mikulczyk i ponownie górą Plaskiewicz
48 min - Odpowiedź gości jednak lekki strzał Fraszko nie zaskoczył Kielera
47 min - Mikulczyk wpadł do bramki Plaskiewicza z dużym impetem. Krótka przerwa w grze
46 min - Lidtke wystrzelił krążek poza lodowisko. Zagłębie dzięki temu zagra z przewagą jednego zawodnika
45 min - Krążek zatrzymał się przed linią bramkową po akcji Mikulczyka
44 min - Potężna bomba Lehmanna z linii niebieskiej. Guma minimalnie minęła słupek bramki Zagłębia
43 min - Dwójkowa akcja Zagłębia. Adam Jaskólski uderzył wprost w bramkarza gości
42 min - GOOL! Kruczek strzałem z ostrego kąta zaskoczył Plaskiewicz
41 min - Przez ponad półtorej minuty Zagłębie zagra w przewadze
40 min - Koniec drugiej tercji, w jej ostatnich sekundach zakotłowało się pod bramką przyjezdnych lecz wynik bez zmian
39 min - Markowski minął dwóch obrońców gości jednak trafił wprost w bramkarza
37 min - Nahunko sam na sam, kapitalnie kijem wybronił Plaskiewicz
35 min - Kantor mocno z niebieskiej, krążek za taflę wybił bramkarz Zagłębia
34 min - Spięcie pod bramką Zagłębia, będą wykluczenia
32 min - Gościński sam na sam, pewnie broni Kieler
30 min - Spojenie po strzale prawdopodobnie Kasztanau. Niestety nie widzieliśmy dokładnie kto strzelał gdyż przed nami ustawił się młyn miejscowych kibiców.
29 min - Bułanowski mocno z obrotu, krążek minął lewy słupek bramki gości
28 min - Kontra gości, krążek zamroził Kieler
27 min - Zachariasz z ostrego kąta, krążek odbił się od Plaskiewicza
25 min - GOOL! Rehak dostał krążek z lewej strony od Jarosa. Czech przełożył sobie krążek i wpakował go przy słupku obok Plaskiewicza
24 min - Stojek z najazdu wprost w bark bramkarza Nesty Toruń
23 min - Powinno być już 2:2. Najpierw Rehak na pustą obok słupka, a chwilę później Kruczek wprost w Plaskiewicza. Jęk zawodu na trybunach
22 min - Pierwsza przewaga gospodarzy w dzisiejszym meczu
22 min - Kalinowski z metra wprost w Kielera. Powinno być już 1:3
21 min - Od wygranego wznowienia drugą odsłonę rozpoczęli sosnowiczanie
20 min - Koniec pierwszej tercji, po której goście zasłużenie prowadzą jedną bramką
18 min - Tym razem szybka kontra gości. Kukuszkin wprost w Kielera, który przycisnął krążek do ciała
18 min - Dwójkowa akcja Zagłębia. Jaros wyłożył krążek Sikorze, a ten strzelił mocno lecz obok bramki
17 min - Kasztanau wjechał w tercję i z linii wprost w Kielera
15 min - Okres spokojnej gry na Zimowym
13 min - Dołęga po lodzie, z trudem broni Kieler
12 min - GOOL! Mikulczyk wyszedł sam na sam jednak odegrał do tyłu do Markowskiego, a ten pokonuje bramkarza szybkim strzałem
11 min - GOOL! Kolejny błąd miejscowych. Wiśniewski sam na sam i mamy drugie trafienie dla Nesty Toruń!
11 min - Rehak po lodzie, pewnie krążek przymroził bramkarz przyjezdnych
10 min - GOOL! Fraszko urwał się defensywie Zagłębia i precyzyjnym strzałem w długi róg nie dał szans Kielerowi
9 min - Kukuszkin natychmiastowo próbował odpowiedzieć szybkim strzałem, lecz ponownie uderzył nad poprzeczką
8 min - Sikora sam na sam, przegrał pojedynek z bramkarzem gości
7 min - Szansa przyjezdnych. Dzięgiel z metra wprost w Kielera
6 min - Bernat wjechał z krążkiem w tercję jednak nie zdołał czysto strzelić na bramkę
5 min - Huzarski nad poprzeczką, szybka kontra gości niestety nie przyniosła pierwszego gola
3 min - W odpowiedzi Lidtke z niebieskiej w stronę bramki, Kieler zdołał zbić krążek do boku
2 min - Bernat wzdłuż bramki, Kozłowski nie zdołał sięgnąć krążka
1 min - Pierwszy strzał Zagłębia. Mikulczyk wprost w Plaskiewicza
1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla miejscowych
0 min - Hokeiści wychodzą z szatni. Za chwilę początek spotkania
0 min - Zawodnicy Zagłębia nie wychodzą z szatni. Chyba szykuje się protest miejscowych
0 min - W składzie Zagłębia zadebiutuje dzisiaj Goździewicz, defensor wcześniej występował w SMS
0 min - Witamy z Sosnowca. Juża za ok 15 min początek pojedynku. W drugiej piątce gości zagra jeszcze Mateusz Gościński. Początek o godzinie 19:00
---
Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 4 4.06 33 33 0 0 0 0 87.88 59:10 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Krzysztof Kantor LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Jauhienij Kasztanau PS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Wiśniewski LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0