0:1 Krzysztof Zapała #10 Karny decydujący 65:00
02:49 2 min. Maciej Urbanowicz #11 Zahaczenie
23:21 2 min. Krisztián Nagy #13 Wysoko uniesiony kij
48:41 2 min. Dániel Kiss #17 Uderzanie kijem
53:41 2 min. Péter Vincze #95 Niewymiarowy sprzęt
61:59 2 min. Mikołaj Łopuski #25 Uderzanie kijem
POLSKA BIAŁO - CZERWONI!!!

Dziękuję Państwu za uwagę i wspólne przeżywanie emocji. Relację prowadził Ł. Sikora

Po meczu pełnym walki awansujemy do dalszego etapu kwalifikacji olimpijskich. Najlepszym zawodnikiem meczu w reprezentacji Polski został Mikołaj Łopuski, z kolei najlepszym obrońcą turnieju wybrano Pawła Dronię!

Brawo Krzysztof Zapała, brawo Przemysław Odobny, brawo Jacek Płachta, brawo polskie "Orły"!!!

Odrobny broni strzał Banhama i po wcześniejszym udanym najeździe Zapały wygrywamy spotkanie!!!

- 65. min - Koniec dogrywki. O zwycięstwie zadecydują karne! Strzały w dogrywce: 4 - 2.
- 64. min - Polacy dzielnie bronią się grając we trzech na lodzie.
- 62. min - Łopuski osłabia zespół i za uderzanie kijem laduje na 2 minuty w boksie kar.
- 61. min - Początek dogrywki.

- 60. min - Koniec regulaminowego czasu gry przy stanie 0:0. Czeka nas dogrywka! Strzały: 34 - 23
- 60. min - Trener Węgrów na 18 sekund do końca prosi o czas.
- 59. min - Ogromne szczęście Polski, Odrobny broni groźny strzał!
- 57. min - Kolusz dostał krążek będąc sam na sam z węgierskim golkiperem. Niestety Rajna broni uderzenie naszego kapitana.
- 55. min - Łopuski uderza na pustą bramkę, ale Rajna znakomicie przesunął się w bramce i obronił strzał.
- 54. min - Vincze ukarany za grę bez kasku.
- 54. min - Chmielewski podejmuje próbę strzału zza zakrystii
- 53. min - Urbanowicz uderza z prawego bulika, Rajna wypluwa krążek przed siebie.
- 51. min - Węgry w pięciu na lodzie. Po raz trzeci w tym meczu nie potrafimy wykorzystać przewagi.
- 49. min - Dziubiński objeżdża bramkę Węgrów i zostaje sfaulowany. Na ławkę kar udaje się Daniel Kiss.
- 48. min - Akcja za akcją, teraz Łopuski mógł pokonać Rajnę.
- 48. min - Węgrzy mają pustą bramkę, ale nie zdobywają gola.
- 48. min - Strzał z bliska Kolusza.
- 46. min - Po wrzutce Kotlorza, Rajna zmuszony do interwencji.
- 44. min - Po przypadkowym starciu Istvan Bartalis nie podnosi się z lodu.
- 42. min - Daniel Koger minął obrońców i był bliski pokonania Odrobnego.
- 41. min - Rozpoczynamy III tercję. Czy w końcu doczekamy się gola dla podopiecznych Jacka Płachty?

- 40. min - Koniec II tercji. Wciąż bez bramek w Budapeszcie. Strzały: 24 - 14
- 39. min - W końcówce tej odsłony Węgrzy mocno przycisnęli. Zapachniało golem do szatni.
- 37. min - Mimo kilku niezłych strzałów znów nie wykorzystujemy przewagi.
- 36. min - Bepierszcz uderzał z bekhendu i został zfaulowany. Znowu gramy w przewadze!
- 34. min - Istvan Sofron z bliska uderzył wprost w Odrobnego. Teraz z kolei Węgrzy mogli objąć prowadzenie. Musimy być bardziej czujni w defensywie!
- 33. min - Dronia uderza, Łopuski dobijał. Było blisko!
- 32. min - Koszmarny błąd naszej defensywy i przed znakomitą szansą stanął Andras Bank. Odrobny już nie po raz pierwszy znakomicie interweniuje.
- 30. min - Dobre uderzenie Chmielewskiego kijem odbija Rajna.
- 29. min - Kontra Węgrów zakończona strzałem Franka Banhama, po którym krążek musnął jeszcze poprzeczkę.
- 28. min - Tym razem dwukrotnie Kotlorz. Polski defensor najpierw uderzał z daleka, a po chwili objechał bramkę Węgrów i strzelił z ostrego kąta.
- 28. min - Dobra akcja Polaków. Dwukrotnie uderzał Łopuski.
- 27. min - Zablokowany strzał z daleka Janosa Hari.
- 26. min - Niestety nie wykorzystujemy liczebnej przewagi. Węgry już w komplecie.
- 25. min - Zamieszanie pod bramką Rajny. Zapała uderza z bliska, ale mrozi gumę węgierski golkiper.
- 24. min - Wronka uderzony kijem w twarz i po raz pierwszy gramy w przewadze.
- 23. min - Gallo wykorzystał błąd Chmielewskiego i tylko dobra interwencja "Wiedźmina" ratuje polski zespół przed utratą gola.
- 22. min - Dwukrotnie próbował uderzać Kotlorz.
- 22. min - Strzał z daleka Rompkowskiego, a dobijać próbował Zapała.
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję. Ponownie Węgrzy wygrywają wznowienie.

- 20. min - Koniec I tercji, w której nie oglądaliśmy goli. Strzały: 11 - 4.
- 19. min - Po dobrym rajdzie Chmielewskiego przez pół lodowiska, krążek otrzymuje Łopuski, ale uderza niecelnie.
- 17. min - Urbanowicz po kiju węgierskiego defensora uderza obok słupka.
- 16. min - Węgrzy póki co rozbijają wszystkie ataki biało-czerwonych.
- 13. min - Zadrżały serca polskim kibicom. Odrobny wypuścił krążek przed siebie, gdzie czaił się już Kristian Nagy.
- 11. min - Bepierszcz dobrze walczył za bramką rywali, jednak stracił krążek.
- 9. min - Łopuski dobrze wprowadził krążek do tercji, podał do Pasiuta, a ten mocnym strzałem próbował zaskoczyć Rajnę.
- 7. min - Na bramkę uderza Łopuski, ale parkanem broni Rajna.
- 5. min - Przetrzymaliśmy osłabienie, mimo silnego naporu Węgrów.
- 3. min - Niestety gramy w osłabieniu. Za zahaczenie karę 2 min otrzymuje Urbanowicz.
- 1. min - Sofron urwał się obrońcom i znalazł się w sytuacji sam na sam z Odrobnym. Górą polski bramkarz!
- 1. min - Rozpoczynamy w końcu grę. Pierwszy krążek dla Madziarów.

Spotkanie opóźni się o kilka minut ze względu na uroczystą oprawę przed meczem.

Początek spotkania o godz 18:00

Sędziują: GŁÓWNI - Linus Ohlund (Szwecja) i Daniel Stricker (Szwajcaria) oraz LINIOWI - Raivis Jucers (Łotwa) i Nikolaj Ponomarjow (Niemcy)
#1 Kamil Kosowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Przemysław Odrobny B 0 0.00 38 38 0 0 0 0 100.00 65:00 1 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0