1:3 Josef Vítek #73 ( Marcin Kolusz #85, Mateusz Bryk #65 ) +/-
(-) Drzewiecki #84, Kruczek #26, Kucewicz #11, Novajovský #88, Urbanowicz #92, Wajda #8
21:00 2 min. Michał Kotlorz #87 Trzymanie przeciwnika
27:49 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie
34:57 2 min. Michael Kolarz #33 Zahaczenie
46:15 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
Koniec meczu. Ważne zwycięstwo tyszan. Stan rywalizacji 3:2 dla obrońców mistrzowskiego tytułu.
59. min - GOOOL! 1:3! Josef Vitek pakuje gumę do pustej bramki. Losy spotkania są już rozstrzygnięte
58. min - "Pasy" bez bramkarza.
58. min - Rudolf Rohaczek bierze czas.
58. min - GOOOL! 1:2! Komorski zza bramki do Vitka, a ten pięknym strzałem pokonuje Radziszwewskiego
57. min - Wydaje się, że o losach spotkania zdecyduje jeden błąd.
56. min - Sporo indywidualnych błędów w szeregach obu ekip. Nie ma się co dziwić - zawodnicy w ten mecz włożyli sporo zdrowia.
54. min - Kibice Cracovii rozwijają wielką sektorówkę.
53. min - Bagiński z nadgarstka. Kąśliwe uderzenie.
53. min - Ładnie z krążkiem pojechał Kolusz. Szkoda, że nie dograł do Witeckiego. Ten był pozostawiony bez opieki.
52. min - Akcja za akcję. Tym razem Witecki! Dobra interwencja Radziszewskiego.
51. min - Kontra gospodarzy. Svitana uderzył z nadgarstka, Żigardy sparował krążek
50. min - Pociecha dostał dobre podanie na niebieską. Uderzył bez przyjęcia. Krakowski bramkarz jest na posterunku.
49. min - Bepierszcz wjechał do tercji, uderzył z pełnego zamachu. Radziszewski odbił gumę.
49. min - Gramy w pełnych składach.
48. min - Mądrze bronią się tyszanie.
48. min - Novajovsky potężnie uderzył z niebieskiej. Broni Żigardy.
47. min - Pociecha zarobił dwuminutowe wykluczenie.
46. min - Błąd Ciury naprawił Kolarz. Efektownie zablokował podanie krakowskiego napastnika.
45. min - Jeszcze raz to powtórzymy. Dzisiejszy mecz można oglądać z wypiekami na twarzy.
44. min - Rzeszutko powalczył zza bramką, uderzył z bekhendu, ale tylko w boczną siatkę.
43. min - Urbanowicz z łatwością ograł Ciurę, uderzał z bekhendu, ale Żigardy zdołał w porę złączyć parkany.
42. min - Teraz Pociecha. Radziszewski broni.
42. min - Kontra tyszan. Vitek oddał jednak niecelny strzał.
41. min - Złapali się za głowy krakowscy kibice. Uderzał Słaboń! Niewiele zabrakło.
41. min - Svitana starał się zaskoczyć Żigardiego. Wynik pozostaje jednak bez zmian.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Ciekawi jesteśmy, czy któryś z zespołów otworzy się.

40. min - Teraz ładnie do akcji podłączył się Turoń. Niewiele zabrakło, aby pokonać Żigardiego.
40. min - Jeszcze jedna próba Kolusza. Tym razem uderzył zaraz po wygranym wznowieniu.
39. min - Kolusz przejechał z krążkiem 3/4 tafli, wykorzystał zasłonę Bepierszcza i uderzył z nadgarstka. Broni Radziszewski.
38. min - Żigardy dokonał cudu w bramce. Najpierw obronił strzał Wróbla, potem dobitkę Kisielewskiego i w konsekwencji wyciągnął się jak długi i nakrył gumę rakiem.
37. min - Gramy w pełnych składach.
37. min - Kradnie cenne sekundy Radosław Galant, dociskając gumę do bandy.
36. min - "Pasy" starają się szybko założyć zamek, ale na razie to im się nie udaje.
35. min - Będzie jednak kara dla tyszan, a konkretnie dla Kolarza. Sędziowie zbyt długo się zastanawiali.
35. min - Trenerzy mają nieco do powiedzenia arbitrom.
35. min - Sędzia Paweł Meszyński przerwał grę, ale w tym tumulcie nie słychać gwizdka. Zawodnicy grali dobre kilkanaście sekund.
34. min - Dobrze ogląda się dzisiejsze spotkanie.
33. min - Na trybunach naprawdę niezły doping z obu stron.
32. min - Twarda walka na bandach.
31. min - Teraz szansa Cracovii. Podanie zza bramki Słabonia do Kapicy. Damian minimalnie przestrzelił.
30. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Tyszanie zmienili formację, ale krakowianie dwukrotnie wystrzeliwują krążek z własnej tercji.
29. min - Svitana, ładnie powalczył o krążek, ale gumę po jego strzale odbił Żigardy.
29. min - Vitek z korytarza międzybulikowego. Radziszewski jest czujny.
29. min - Szybko założony zamek. Dwa uderzenia Bartłomieja Pociechy, ale Radziszewski był na posterunku.
28. min - Dwie minuty karne dla Urbanowicza. Tyszanie po raz pierwszy w przewadze.
28. min - Teraz Szinagl uderzał z lewego bulika. Minimalnie niecelnie.
27. min - Dobry okres krakowian. Mają optyczną przewagę. Czy udokumentują ją kolejnym trafieniem?
26. min - Krakowianie stroną dominującą. Dwie akcje 2 na 1, ale bez powodzenia.
25. min - Kontra "Pasów". Urbanowicz pomknął, wykonał zwód, ale nie zdołał pokonać Żigardiego.
25. min - Bepierszcz uderzył, Radziszewski mrozi krążek.
25. min - Svitana uderzył z nadgarstka, broni Żigardy.
23. min - Ożyła krakowska widownia. "Pasy gol, Pasy gol" - roznosi się w hali przy Siedleckiego.
22. min - GOOOL! 1:1! Okres gry w przewadze wykorzystany i mamy wyrównanie. Dziubiński strzałem od zakrystii pokonał Żigardiego. Guma odbiła się jeszcze od łyżwy tyskiego defensora
21. min - Pasy zagrają w przewadze. Na ławce kar Michał Kotlorz.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Rzeszutko wygrywa wznowienie z Dziubińskim.

20. min - Łopuski próbował szarżować pod bramką Radziszewskiego. Oddał na linię niebieską do Kolusza, uderzenie ugrzęzło w nogach krakowskich obrońców.
19. min - Ładnie przedzierał się Kapica. Kolejny strzał w wykonaniu dynamicznego skrzydłowego. Niecelny.
18. min - Tyszanie starają się wyprowadzać kontry. Przed chwilą jedną z nich wyprowadził Vitek. Komorski nie doszedł do krążka.
17. min - Kotlorz strzałem od zakrystii chciał pokonać Radziszewskiego. Będzie tylko wznowienie po lewej ręce krakowskiego golkipera.
16. min - Dziubiński dobrze dostrzegł Kapicę. Ten strzelił, ale Żigardy jest już chyba dobrze rozgrzany.
15. min - Jakby to powiedział Dariusz Szpakowski: goool-a nie ma. Ogromny kocioł pod bramką Żigardiego. Strzał i dwie dobitki. Krążek jakimś cudem nie trafił do siatki.
14. min - Ciura potężne z niebieskiej. Dobijać próbował Rzeszutko, niewiele mu zabrakło.
13. min - Łopuski z bulika! Bramkarz Cracovii odbija gumę parkanem.
12. min - Witecki ładnie wjechał przed bramkę. Uderzył, ale Radziszewski był dobrze ustawiony. Poprawka Łopuskiego również padła łupem "Radzika".
12. min - Drzewiecki! Ładny rajd, ale wydaje się, że "Drzewko" przekombinował, bo nie dograł do rywala, ani nie oddał strzału.
11. min - Kolejna dobra okazja "Pasów". Urbanowicz wzdłuż bramki do Kucewicza. Żigardy zdołał przemieścić się i sparować strzał Białorusina.
10. min - Sporo walki na bandach. Nikt nie ma zamiaru
9. min - Bagiński! Guma ostemplowała słupek.
9. min - Domogała pociągnął z nadgarstka, ale krążek powędrował obok bramki.
8. min - Ładna wymiana krążka między Kapicą a Słaboniem. 23-letni skrzydłowy nie zdołał pokonać Żigardiego.
7. min - Tyszanie dobrze bronią się na linii niebieskiej. Zagęszczają dostęp do własnej tercji w czwórkę.
6. min - Ataki Cracovii na razie nie mają odpowiedniej jakości.
5. min - "Pasy" od razu ruszają do ataku. Chcą od razu odpowiedzieć.
4. min - GOOOL! 0:1! Tymczasem mamy bramkę dla tyszan. Vozdecky uderzeniem sprzed obrońcy zaskoczył Radziszewskiego
3. min - Noworyta groźnie z niebieskiej, Żigardy odbił przed siebie, ale krakowianie nie zdołali dobić gumy.
2. min - Uderzał Kruczek, ale bez efektu bramkowego.
1. min - Dobrze rozpoczęły "Pasy". Dwa groźne uderzenia Svitany. Bramkarz GKS Tychy pewnie interweniuje.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Radziszewski i Żigardy.

W składzie tyszan są Jaroslav Hertl i Michael Kolarz. Z kolei w drużynie Pasów mamy Artioma Bożko.

Witamy z Krakowa. Za chwilę rozpocznie się mecz numer 5. W finałowej rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 2:2.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Masz swoje typy? Lubisz ryzyko? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.03 32 32 0 0 0 0 93.75 59:01 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#74 Artiom Bożko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0