10:53 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:15 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie
29:58 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Zahaczenie
30:31 2 min. Filip Drzewiecki #84 Zahaczenie
34:45 2 min. Krystian Dziubiński #61 -
34:45 2 min. Mikołaj Łopuski #82 -
39:32 2 min. Paweł Kucewicz #11 -
Koniec! Cracovia mistrzem Polski.
60. min - 30 sekund do końca spotkania. Teraz czas dla Cracovii.
59. min - Dziubiński miał przed sobą pustą bramkę. Nie trafił.
58. min - GKS bez bramkarza.
58. min - "Pasy" wybijają na uwolnienie. Trener Jirzi Szejba od razu prosi o czas. Będzie chyba grał va banque i ściągnie bramkarza.
57. min - Sporo pasiastych, biało-czerwonych flag powiewa na trybunach. Kibice gotowi do świętowania mistrzostwa.
56. min - Cztery minuty do końca spotkania
55. min - Tyszanie wrzucają krążek do tercji, potem forechecking.
54. min - Hej, heja, heja Cracovia mistrzem hokeja - roznosi się po trybunach lodowiska.
53. min - Inicjatywa po stronie tyszan. Radziszewski ma sporo pracy.
52. min - Kogut nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Radziszewskim. Nie zdołał nawet oddać strzału. Gumę wybił mu Bożko.
51. min - Krakowianie oddalają zagrożenie. Gdy tylko jest okazja starają się wybić gumę z własnej tercji.
50. min - Powoli czas zaczyna pracować na korzyść krakowian, którzy rozpaczliwie się bronią.
49. min - Kolejna próba Koguta. Radziszewski nie dał się pokonać.
48. min - Bryk uderzał z niebieskiej, tor lotu krążka zmieniał Galant. Niewiele mu zabrakło.
47. min - Tyszanie naciskają. Postawili już wszystko na jedną kartę.
46. min - Dutka kąśliwie uderzał spod niebieskiej linii. Żigardy
45. min - Pociecha wybijał krążek z własnej tercji. Krążek trafił w głowę Svitany. Mamy przerwę w grze.
44. min - Emocje dopiero przed nami.
43. min - Tyszanie chcą iść za ciosem. Coraz groźniej radzą sobie w ataku. Akcje Kolusza i Koguta.
42. min - GOOOL! 2:1! Tyszanie łapią kontakt z krakowianami. Podczas gry w przewadze sposób na Rafała Radziszewskiego znalazł Mikołaj Łopuski. Ładny strzał w przestrzeń między parkanami
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Tyszanie przez 90 sekund będą grać jeszcze w przewadze.

40. min - Będzie kara dla Kucewicza.
39. min - Ależ szansa dla tyszan. Łopuski ładnie wjechał do tercji, przełożył sobie gumę na bekhend, ale nie zdołał trafić do siatki.
38. min - Tyszanie przyspieszyli, rozpoczynając pogoń za wynikiem.
37. min - Krakowianie pewni swego. Cofnęli się do defensywy i szukają swoich szans w kontrach.
36. min - Ciura! Dobre uderzenie w wykonaniu 23-letniego defensora. Niedużo mu zabrakło.
35. min - Zaczyna iskrzyć na lodzie. Dziubiński i Łopuski wędrują na ławkę kar.
35. min - GOOOL! 2:0! Szinagl podwyższa prowadzenie. Zadrwił z tyskich defensorów, wyjechał przed bramkę i zaskoczył Sztefana Żigardiego
34. min - Vozdecky! Pociągnął z nadgarstka, ale Radziszewski popisał się świetnym instynktem.
34. min - Słaboń próbował znaleźć lukę w krótkim rogu tyskiej bramki. Nie udało mu się to.
34. min - Szybki, twardy mecz oglądamy przy Siedleckiego.
33. min - Bepierszcz i Bryk sprawdzili czujność Rafała Radziszewskiego.
32. min - Tyszanie przed szansą. Kilkadziesiąt sekund w przewadze.
31. min - Vozdecky! Groźny strzał. Niewiele zabrakło mu, aby doprowadzić do wyrównania.
31. min - Vitek w sytuacji sam na sam nie pokonał Radziszewskiego. Był jednak faulowany przez Drzewieckiego.
30. min - Kara dla Rzeszutki.
30. min - Urbanowicz faulował Komorskiego i tyszanie zagrają w przewadze.
29. min - Domogała! Potężnie huknął. Żigardy był dobrze ustawiony.
27. min - Rzeszutko wygrał wznowienie. Bryk od razu zdecydował się na strzał. "Radzik" łapie gumę do raka.
27. min - Teraz Kolusz zdecydował się na uderzenie. Radziszewski broni z problemami.
26. min - Kontra "Pasów" zakończona uderzeniem Dziubińskiego. Bramkarz gości na posterunku.
25. min - Tyszanie mają problemy z rozegraniem akcji.
24. min - Urbanowicz uderzył na bramkę, Żigardy odbił gumę parkanami. Dobijać próbował Szinagl.
24. min - Nie klei się gra zawodnikom obu ekip.
23. min - Żigardy zdołał odbić gumę po uderzeniu Drzewieckiego.
22. min - Kolarz i Svitana są już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji
20. min - Teraz wykluczenie Kolarza i Svitany.
19. min - Zaiskrzyło między Dutką a Bagińskim. Obaj zawodnicy odesłani na ławkę kar. Spędzą tam po cztery minuty.
19. min - Kotlorz! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Radziszewski wyciągnął się, jak długi i obronił ten strzał.
18. min - Dziubiński w sytuacji sam na sam. Nie ma gola!
17. min - Drzewiecki powalczył, aby nie było uwolnienia. Potem przy bandzie wdał się w pojedynek fizyczny i oddał gumę na niebieską do Dutki. Defensor "Pasów" uderzył bez przyjęcia, ale Żigardy obronił - z problemami - ten strzał.
16. min - Uderzał Kotlorz z linii niebieskiej. Krążek odbił się jeszcze od krakowskiego defensora. Było groźnie.
16. min - Szinagl reklamował arbitrom, że był faulowany.
15. min - Ożywili się tyszanie.
14. min - Radziszewski! Ależ błąd popełnił krakowski golkiper, który zbyt daleko wyjechał z bramki, chcąc przeciąć krążek. Uderzenie Sokoła obronił Turoń. Poprawka Galanta, ale niecelna.
14. min - GOOOL! 1:0! Cracovia wychodzi na prowadzenie. Kucewicz ładnie wjechał przed bramkę i posłał gumę w krótki róg. Ładną pracę przed bramką wykonał Bożko
13. min - Gramy w pełnych składach.
12. min - Cracovia przez 54 sekundy w przewadze.
11. min - Pociecha faulował wychodzącego z kontrą Dziubińskiego.
11. min - Jeszcze jeden strzał tyszan. Tym razem szczęścia próbował Sokół.
11. min - Szybko założony zamek przez tyszan. Kolusz do Pociechy. Ten mocno z niebieskiej. Dobijać próbował jeszcze Łopuski.
10. min - Będzie dwuminutowe wykluczenie dla Turonia.
10. min - Komorski potężnie uderzył z niebieskiej. Broni Radziszewski.
10. min - Dziubiński strzelał z ostrego kąta. Żigardy skutecznie dostawił parkan do słupka.
9. min - Kopia akcji Łopuskiego, uderzał tym razem Bepierszcz.
8. min - Łopuski uderzył z pełnego zamachu. Broni Radziszewski.
7. min - Obie ekipy uważnie grają w defensywie. Starają się przede wszystkim nie stracić bramki.
6. min - Kogut uderzał z niemal zerowego kąta. Sprawdził czujność krakowskiego bramkarza.
5. min - Noworyta potężnie z niebieskiej. Jak mocno, tak niecelnie.
5. min - Wróbel do Kisielewskiego. Ten uderza z pierwszego krążka, ale nieczysto trafił w krążek.
5. min - Komorski uderzył z nadgarstka. Radziszewski był na posterunku.
4. min - Svitana! Potężnie uderzył z wysokości prawego bulika. Broni Żigardy.
3. min - Kolusz do Bepierszcza. Dąbkowski w odpowiednim momencie
3. min - Uderzenie Bryka, ale niezbyt pewna interwencja Bryka.
2. min - Głośny doping na trybunach. Emocje z każdą chwilą będą większe.
1 min. - Zaczynamy finałowe spotkanie. Pierwszy bulik dla tyszan.

W bramkach Radziszewski i Żigardy.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Masz swoje typy? Lubisz ryzyko? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 41 41 0 0 0 0 97.56 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#74 Artiom Bożko LS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński LS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Remigiusz Gazda LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Mikołaj Łopuski PS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Łukasz Sokół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Martin Vozdecký LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0