19:59 5 min. Damian Kapica #95 Kara za niesportowe zachowanie 10min
23:51 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:53 2 min. Krzysztof Zapała Trzymanie przeciwnika
32:38 2 min. Jarkko Hattunen Wysoko uniesiony kij
34:21 2 min. Joni Haverinen Bójka
34:21 2 min. Marek Wróbel #15 Bójka
- Koniec Meczu 3-4!
- 60 min. - GOL! 3-4! W ostatniej sekundzie po składnej akcji Bryniczka pakuje gumę do bramki po podaniu Hattunena.
- 55 min. - Kontra Cracovii i goście blisko zdobycia piątej bramki, ale uderzenie nad leżącym Kapicą ale też i nad poprzeczką.
- 54 min. - Haverinen z niebieskiej, odbija Radziszewski.
- 50 min. - Zapała z nadgarstka, nad poprzeczką.
- 49 min. - Gra się nieco uspokoiła, dużo holowania krążka bez większego zagrożenia pod bramkami.
- 44 min. - Radziszewski spokojnie broni strzał Michalskiego.
- 43 min. - Podanie pod bramkę, strzał Jenczika broni Kapica.
- 42 min. - GOL! 2-4! Drzewiecki idealnie zagrał pod bramkę do Richarda Jenczika, który dołożył kija i pokonał Jucersa. Po tym golu trener Marek Ziętara zdecydował zmienić bramkarza. Za Jucersa wszedł Błażej Kapica.

- Koniec II tercji
- 39 min. - Podanie zza bramki ale Zapała uderza nad poprzeczką i jęk zawodu na trybunach.
- 38 min. - Mocny strzał Sulki, ale obok bramki.
- 37 min. - Uderzenie Kuczewicza spokojnie zatrzymuje Jucers.
- 36 min. - Groźnie pod bramką Radzika, ale nieczysto w krążek trafił Jokila.
- 34 min. - Strzały Dutki i Urbanowicza łapie Jucers.
- 31 min. - Aktywny Marek Wróbel, jego uderzenie odbija Jucers.
- 29 min. - Strzał Jenczika broni Jucers, który zdążył przemieścić się w bramce.
- 28 min. - Zamieszanie pod bramką Jucersa, Kruczek próbował zaskoczyć Łotysza, ale ten na posterunku wygarnął gumę do raka.
- 26 min. - Iossafov z kontra, ale Radziszewski odbija kijem gumę.
- 25 min. - GOL! 2-3! Sinagl wykorzystuje rzut karny, spokojnie strzałem po lodzie między parkanami nie daje szans Jucersowi.
- 25 min. - Sinagl przejmuje krążek po złym przyjęciu przez Łabuza, ten w kolejnej fazie fauluje wychodzącego na czystą pozycję czeskiego napastnika i sędzia wskazuje na rzut karny.
- 25 min. - Dobre rozegranie zamka przez Podhale, strzał Jokili zatrzymuje Radziszewski.
- 24 min. - Strzał Neupeura odbija Radziszewski.
- 23 min. - GOL! 2:2! Jokila wjechał w tercję rywala i mocno uderzył pod poprzeczkę z okolicy bulika!
- 21 min. - GOL! 1:2! W przeciągu 32 sekund goście wychodzą na prowadzenie, tym razem Svitana z bliska pokonał Jucersa.
- 21 min. - GOL! 1:1! Huknął potężnie Novajovsky po wjechaniu w tercje gospodarzy zaskakując Jucersa. Krążek aż wypadł od razu z bramki.

- Sędziowie wysłali obu krewskich zawodników do szatni.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Spięcie pod bramką Jucersa! Kapica z Jaśkiewiczem wymienili kilka ciosów które doszło do celu, obrońca Podhala celnie wymierzył ostatni cios, po którym usiadł na lodzie Kapica.
- 20 min. - Kapica sam przed bramkarzem Jucersem, ale miał mało miejsca i nie zdołał pokonać golkipera Szarotek.
- 19 min. - Domogała do Sinagla, ale czeski napastnik trafia prosto w Jucersa.
- 17 min. - Różański wjechał przed bramkę, ale z backhandu przestrzelił nad poprzeczką.
- 16 min. - Potężne strzały Łabuza, dwukrotnie broni Radziszewski.
- 16 min. - Zapała mocno przymierzył, ale Radziszewski odbija gumę wysoko nad bramkę.
- 15 min. - Podhale zagra 5 na 3 przez minutę.
- 15 min. - Kontra Podhala i Zapała minimalnie nad bramką.
- 14 min. - Dwie szanse gości na wyrównanie, ale jak w ukropie uwija się w bramce Jucers.
- 13 min. - Kontra Podhala i Gruszka uderza prosto w Radziszewskiego.
- 11 min. - Wajda z niebieskiej, odbija Jucers.
- 10 min. - W starciu pod bramką Jucersa ucierpiał Słaboń i Hattunen został ukarany podwójną karą mniejszą. Pasy w przewadze przez cztery minuty.
- 9 min. - Z niebieskiej gumę uderzył Novajovsky ale Jucers spokojnie odbija gumę.
- 7 min. - Radziszewski radzi sobie ze strzałem Hattunena.
- 5 min. - Mocno z pierwszego krążka uderzył Iossafov , ale guma minęła słupek bramki gości.
- 3 min. - Uderzenie Słabonia a za moment Rompkowskiego zatrzymuje Jucers.
- 1 min. - GOL! Już w 10 sekundzie Dariusz Gruszka zdobywa bramkę! Wstrzelenie krążka do tercji Cracovii, krążek odbił się od bandy a Gruszkin strzałem pod długim rogu zaskoczył Radzika.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy na stronie głównej portalu oraz w dużą reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 28 28 0 0 0 0 89.29 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#12 Matúš Chovan ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#29 Rafał Dutka PO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Oliver Paczkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Petr Šinágl PS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Damian Słaboń ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0