04:32 2 min. Jarmo Jokila Spowodowanie upadku przeciwnika
07:08 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:06 2 min. Damian Tomasik Przeszkadzanie
17:24 2 min. Jaroslav Kristek #49 Zahaczenie
18:56 2 min. Maciej Sulka Spowodowanie upadku przeciwnika
21:30 2 min. Kasper Bryniczka -
32:35 2 min. Josef Vítek #73 Trzymanie kija przeciwnika
58:44 2 min. Michał Kotlorz #87 -
59:06 2 min. Jarkko Hattunen Uderzanie kijem
- 61 min. - GOL! 2-3! Dariusz Gruszka wykorzystuje rzut karny. Przełożył gumę na backhand i umieścił ją pod poprzeczką.
- 61 min. - Sędzia bramki nie uznaje ale dyktuje rzut karny za zahaczanie.
- 61 min. - Sędzia będzie sprawdzał wideo po tym jak zawodnik Podhala wpadł do bramki być może krążek wcześniej przekroczył linię bramkową. Zaraz się przekonamy.
- Dogrywka rozpocznie się 3 na 3, ale jak wyjadą gracze z ławki kar będzie trwała do przerwy 4 na 4.
- 60 min. - GOL! 2-2! Strzał rozpaczy Krzysztofa Zapały z okolicy środka lodowiska ląduje w siatce nieprzygotowanego i być może zasłoniętego Żigardyego!
- 58 min. - Czas dla drużyny z Nowego Targu.
- 57 min. - Kalinowski miał coś do wyjaśnienia z Haverinenem ale szybko wkroczyli sędziowie,
- 57 min. - Witecki zza obrońcy, ale spokojnie lekki strzał broni Jucers.
- 56 min. - Tyszanie atakują, ale na posterunku Jucers.
- 54 min. - Witecki zamieszał pod bramką, następnie ją objechał ale za długo holował krążek.
- 53 min. - Vozdecky do Koguta, jego strzał łapie do raka Jucers.
- 51 min. - Kontra Podhala w osłabieniu, strzał Gruszki klatką broni Żigardy.
- 50 min. - GOL! 2:1! Vozdecky w swoim stylu z nadgarstka technicznym strzałem pokonał Juceresa.
- 49 min. - Vozdecky uderzył nad poprzeczką.
- 48 min. - Ciura z okolicy niebieskiej, pewnie mrozi Jucers.
- 47 min. - Uderzenie Zapały odbija wysoko nad bramkę Żigardy.
- 47 min. - Rzeszutko upadł na lód po starciu z rywalem ale sędzia nie reaguje.
- 45 min. - Strzał Górnego łapie Jucers. Sędzia jednak sprawdza WIDEO po poprzedniej sytuacji. Sędzia rozkłada ręce, bramki nie było.
- 44 min. - Tyszanie w natarciu, kibice krzyknęli już z radości ale krążek w zamieszaniu nie wpadł do bramki.
- 43 min. - GOL! 1:1! Komorski dobija z bliska strzał Kubosa i krążęk ląduje pod poprzeczkę.
- 43 min. - Mocny strzał Bagińskiego zza bulika łapie Jucers.
- 42 min. - Gruszka najechał z lewej strony ale jego strzał nad poprzeczką.

- 40 min. - Bryk z niebieskiej, ale pewnie do raka łapie niezasłonięty i rozgrzany Jucers.
- 39 min. - Komorski przed szansą, ale ponownie ... Jucers.
- 39 min. - Mocny z bulika Bagiński łapie gumę jak muchę Jucers.
- 38 min. - Żigardy leżał na lodzie, Sulka uderzył spod bandy ale nie trafił w bramkę.
- 38 min. - Kalinowski walczył pod bramką, próbował dobić strzał Kolusza ale Jucers był szybszy.
- 36 min. - Neupaer wycofał do Michalskiego, strzał nowotarżanina ląduje nad bramką,
- 35 min. - Jeziorski upadając strzela nad poprzeczką.
- 33 min. - Vitek pod bramką, ale sędzia uznał że faulował rywala.
- 30 min. - Najeżdżał Kolusz z lewej strony, ale jego strzał ponownie broni Jucers, gumę zamroził w parkanach.
- 29 min. - Nawałnica pod bramką gości. Najpierw zablokowany Kogut, później uderzał Komorski a następnie ponownie Kogut, jednak jego strzał łapie Jucers.
- 27 min. - Mocny strzał zza bulika Bepierszcza odbija parkanem Jucers.
- 25 min. - Ostro nacierają tyszanie pod bramką gości, ale nie przynosi to skutków bramkowych. Bagiński huknął obok słupka.
- 23 min. - Kotlorz z niebieskiej, odbija Jucers.
- 22 min. - Potężnie Komorski ale guma mija słupek.
- 21 min. - Jeziorski uderzał z bliska, jego strzał odbija do góry Jucers a dobitka była już wysoko uniesionym kijem i sygnalizowana kara przerwała grę.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Bepierszcz jechał praktycznie sam, ale został sfaulowany przez Sulkę i wpadł na bramkę.
- 18 min. - Żigardy radzi sobie ze strzałem z bliska Jaśkiewicza.
- 16 min. - Uderzenie Ciury z niebieskiej odbija Jucers.
- 14 min - GOL! 0-1! Hattunen do Zapały pod bramkę ten uderzył tylko w boczną siatkę, ale przejął gumę fiński napastnik i skierował gumę pod poprzeczkę.
- 13 min. - Bardzo groźna kontra Podhala. Hattunen jechał praktycznie sam na bramkę Żigardyego, ale ten na raty wyłapał krążek do swojej łapaczki.
- 12 min. - Stypuła pod bramkę wrzucił gumę, mrozi Żigardy.
- 10 min. - Witecki wjechał przed bramkę Jucersa ale miał zbyt mało miejsca i krążek padł łupem bramkarza.
- 8 min. - Iossafov uderzył z bulika ale spokojnie Żigardy.
- 6 min. - Tyszanie bez poważnego zagrożenia podczas gry w przewadze.
- 4 min. - Pociecha z dwóch metrów był na wprost bramki, ale nie zdołał trafić w jej światło.
- 3 min. - Bagiński przejął gumę na niebieskiej, ruszył na bramkę Jucersa ale jego strzał z bulika łapie łotewski bramkarz.
- 1 min. - Vitek pod bramkę, ale obrońca Podhala przejmuje gumę.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>