30:28 2 min. Dariusz Wanat #10 Przeszkadzanie
35:52 2 min. Lubomir Vosatko #22 Rzucenie na bandę
37:52 2 min. Sebastian Łabuz #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
44:28 2 min. Damian Tomasik #15 Zahaczenie
44:50 2 min. Dariusz Gruszka #87 Trzymanie przeciwnika
44:50 2 min. Daniel Kysela #91 Przeszkadzanie
48:45 2 min. Jarmo Jokila #93 Zahaczenie
49:33 2 min. Łukasz Bułanowski #69 Wysoko uniesiony kij
51:50 2 min. Jarmo Jokila #93 Podcięcie
Koniec! "Szarotki" wywożą trzy punkty z Oświęcimia.
59. min - Podhale już na "stojąco". Oczekiwanie na końcową syrenę.
58. min - Spotkanie zbliża się do końca. Ułańskie szarże oświęcimian, ale bez efektu.
56. min - GOOOL! 2:5! Hattunen znajduje sposób na Fikrta. Jest już po meczu.
55. min - Sporo niedokładności w poczynaniach obu ekip. Proste błędy.
54. min - Czas pracuje na korzyść Podhala. Jokila energicznie wyskakuje z boksu.
53. min - Unia rozgrywa zamek. Bliski szczęścia był Vosatko. Juczers zdołał się przemiścic.
52. min - Ale tylko przez chwilę. Jokila udaje się do boksu.
51. min - Gramy w pełnych składach.
51. min - Hattunen z bulika. Broni Fikrt!
50. min - Sędzia Strzempek stracił kontrolę nad tym spotkaniem. Sprzeczka pod bramką. Na ławkę kar wędruje tylko Bułanowski.
49. min - Uderzenie Haasa, ale zbyt lekkie.
49. min - Unia w podwójnej przewadze. Szansa, żeby jeszcze wrócić do meczu.
49. min - Dwie kary dla Podhala. Najpierw Neupauer, potem Jokila.
47. min - Bramkarz Unii Michal Fikrt zjechał do boksu. Chyba coś mu dolega.
46. min - Unia w przewadze, ale na razie nie oddaje kąśliwych strzałów.
45. min - Kompletnie niezrozumiała decyzja sędziego Strzempka. Najpierw Gruszka faulował Kyselę, a później upadający Kysela Gruszkę. Tak chyba widział to sędzia.
45. min - Tabaczek ładnie przedarł się lewym skrzydłem, został zahaczony przez Tomasika. Dwie minuty karne.
45. min - Unia w natarciu.
44. min - GOOOL! 2:4! Wygrany bulik przez oświęcimian. Szewczyk na niebieską do Vosatki, a ten soczystym uderzeniem pokonuje nowotarskiego golkipera.
43. min - Adamus wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka, ale Juczers nie miał większego problemu z obroną tego uderzenia.
43. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Teraz dopiero groźnie uderzał Hattunen. Minimalnie się pomylił.
41. min - Górale nie spieszą się, powoli wymieniają gumę.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia zagra w osłabieniu, gdyż za późna wyszła z szatni.

40. min - Kontra Jokili! Fikrt kolejny raz ratuje swój zespół.
39. min - Haas! Uderzenie z bulika, ale Juczers nie miał większych problemów, by obronić ten strzał.
38. min - Vosatko! Wziął spory zamach, ale skiksował. Goście wybijają krążek.
38. min - Teraz dwuminutowe wykluczenie Łabuza. Szansa dla oświęcimian.
37. min - Na razie bez zagrożenia pod oświęcimską bramką. Zamek przewidywalny.
36. min - Dwie minuty karne dla Vosatki.
35. min - Kowalówka! Huknął z prawego bulika. Guma przeleciała obok bramki.
34. min - Teraz ładna akcja Wanata. Objechał bramkę, ale nie zdołał zaskoczyć nowotarskiego bramkarza strzałem od zakrystii.
33. min - Oświęcimianom potrzebny jest szybki zryw i rzecz jasna gol.
32. min - GOOOL! 1:4! Kolejny cios w wykonaniu gości. Dobre dogranie zza bramki Bryniczki, a Hattunen ze stoickim spokojem trafia do siatki. Kluczowy moment tego meczu? Wiele na to wskazuje.
31. min - GOOOL! 1:3! "Szarotki" szybko wykorzystują swoją grę w przewadze. Zapała do Wojdyły, a ten z najbliższej odległości umieszcza gumę do bramki
31. min - Dwie minuty karne dla Wanata.
30. min - Bandy trzeszczą. Piotrowicz ładnie zaatakował ciałem Jaśkiewicza.
30. min - Znów groźnie pod bramką Juczersa. Guma ześlizgnęła się z łopatki kija Tabaczka.
29. min - Ależ ładna akcja oświęcimian. Haas wrzucał gumę na bramkę, tor lotu krążka zmieniał Tabaczek. Juczers jest czujny.
28. min - Oświęcimianie w ostatnich sekundach zaczęli grać nieco odważniej. Sprytne zagranie Kowalówki, który strzałem od zakrystii próbował zaskoczyć Juczersa. Górą Łotysz.
27. min - GOOOL! 1:2! Haverinen wrzucił gumę na bramkę, Jokila "przekierował" to zagranie na drugą stronę bramki tak, że Zapała musiał tylko odpowiednio dołożyć łopatkę kija. Podręcznikowy przykład pracy na bramkarzu
26. min - Sporo prostych błędów po obu stronach.
25. min - Gramy w pełnych składach.
24. min - Nowotarżanie łatwo wybijają krążek i kradną cenne sekundy. Wkrótce Jokila pojawi się na tafli.
23. min - Zapała jest już na lodzie.
23. min - Vosatko uderzył z pełnego zamachu, ale Juczers złapał gumę do raka.
23. min - Bezuszka! Ładnie połączył się do akcji, oddał strzał, ale krążek ostemplował słupek. Szczęście po stronie nowotarżan.
23. min - Dwie minuty karne da Jokili. Unia przez 23 sekundy zagra w podwójnej przewadze.
23. min - Teraz uderzył Graca. Jednak ten strzał nie miał odpowiedniej jakości.
22. min - Na razie zamek w wykonaniu oświęcimian zbyt wolny.
21. min - Dwie minuty dla Zapały. Oświęcimianie zagrają w przewadze.

20. min - Hattunen do Gruszki, ten uderza. Od pełni szczęścia dzielą go centymetry.
19. min - Ostatnie 90 sekund tercji przed nami. Oba zespoły szukają strzałów.
18. min - Mecz się zaostrza.
17. min - Gospodarze próbują iść za ciosem. Akcja drugiego ataku, ale krążek spokojnie obronił Juczers.
16. min - GOOOL! 1:1! Szybka wymiana krążka między Kowalówką a Wojtarowiczem. Ten drugi zagrywa przed bramkę do Daneczka, który strzałem bez przyjęcia pokonuje Juczersa.
15. min - Oświęcimianie z kolei chcą wjechać z krążkiem do bramki.
14. min - Nowotarżanie starają się kończyć każdą akcję strzałem. Na dowód uderzenie Gruszki z prawego bulika. Broni Fikrt.
13. min - Coraz mocniej kotłuje się pod oświęcimską bramką. "Fiki" jak na razie spisuje się bez zarzutu.
13. min - Teraz drobna wymiana uprzejmości między Vosatką a Zapałą.
12. min - Gramy w pełnych składach..
11. min - Zbyt czytelnie konstruują akcje biało-niebiescy. Na dobrą sprawę nie zagrozili jeszcze bramkarzowi Podhala.
10. min - Dwie minuty karne dla Haverinena. Oświęcimianie po raz pierwszy zagrają w przewadze.
9. min - Nie minęło 10 minut, a już publiczność ma sporo pretensji pod adresem arbitrów. Część ich jest wyraźnie uzasadniona.
9. min - Tabaczek! Strzał i dobitka padają łupem Juczersa.
8. min - Bułanowski jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
8. min - Kolejny raz Jokila próbował finalizować akcję. Dobrze interweniuje Fikrt.
7. min - Jokila! Fikrt zdążył złączyć parkany.
6. min - Dwie minuty karne dla Bułanowskiego.
5. min - GOOL! 0:1! Gruszka skutecznie poprawił uderzenie Jaśkiewicza
4. min - Teraz uderzał Hattunen. Minimalnie niecelnie.
3. min - Haverinen! Potężnie huknął z niebieskiej. Guma odbiła się od słupka. Szczęście po stronie gospodarzy.
2. min - Na razie zamek rozgrywany zbyt wolno i zbyt czytelnie. Nie ma zagrożenia pod bramką Fikrta.
1. min - Haas wędruje na ławkę kar. Nowotarżanie zagrają w przewadze.
1. min - Zaczynamy. W składzie Unii jest już Sebastian Kowalówka. Gra z numerem 88.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#82 Martin Kasperlík PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Sebastian Kowalówka PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Wojciech Wojtarowicz PS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0