06:56 2 min. Władisław Troszyn #11 Uderzanie kijem
08:29 2 min. Tomasz Kulas #10 Zahaczenie
24:22 2 min. Patryk Matusik #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:16 2 min. Jakub Peslar #71 Rzucenie na bandę
30:15 2 min. Marcin Frączek #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:50 2 min. Marcin Słodczyk #91 Przeszkadzanie
53:11 2 min. Mateusz Danieluk #29 Atak łokciem
57:45 2 min. Jakub Peslar #71 Opóźnianie gry
62 min. - GOL! 3:2! Precyzyjny strzał Wanackiego wpada do bramki JKH i Polonia zdobywa dwa punkty!
61 min. - Kolejne interwencja Fucika po strzale Wanackiego.
61 min. - Strzał z ostrego kąta odbija Fucik.

Koniec trzeciej tercji, przed nami dogrywka. Dla JKH jest to trzecia dogrywka w trzecim kolejnym meczu.
60 min. - JKH w komplecie.
59 min. - Uderzenie z dystansu w środek i spokojnie broni Fucik.
58 min. - Kara dla Peslara.
57 min. - GOL! 2:2! Ładna akcja JKH, Kominek na środek do Łukasza Nalewajki, a ten strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania!
56 min. - Polonia w komplecie.
55 min. - JKH dobrze rozgrywa zamek, oddali dwa groźne strzały, które broni Landsman.
54 min. - Kara dla Danieluka i czas dla JKH.
53 min. - Jastrzębianie zaatakowali gospodarzy zdecydowanie odważniej.
51 min. - GOL! 2:1! Latal uderza z dystansu, krążek po drodze odbija się jeszcze od któregoś z zawodników i wpada do bramki Polonii!
50 min. - Kara dla Słodczyka.
48 min. - Sporo niedokładności w zagraniach obu zespołów.
45 min. - Przewraca się Michałowski, gospodarze mają szansę na trzeciego gola, ale nie potrafią jej wykorzystać.
43 min. - Uraz Zabolotnego okazuje się na tyle poważnym, że nie będzie w stanie kontynuować gry. Do bramki JKH wchodzi Fucik.
43 min. - Jeden z graczy Poloni wpada na Zabolotnego, ten uderza w słupek i nie podnosi się z tafli, przerwa w grze.
42 min. - Ładna akcja JKH, na czystej pozycji znalazł się Kominek, jednak nie trafia w bramkę.
39 min. - Kilka strzałów jastrzębian, jednak bez efektu bramkowego.
38 min. - Dwie kolejne obrony Zabolotnego po niezbyt mocnych strzałach gospodarzy.
38 min. - Interwencja Zabolotnego i gra będzie wznowiona w tercji JKH.
36 min. - Gra wznowiona.

Pleksa została wymieniona ponownie i chyba wszystko tym razem jest w porządku. Oba zespoły na lodzie, za chwilę gra powinna być kontynuowana. A na trybunach w Bytomiu żenujący pokaz chamstwa miejscowych kibiców...

Wymieniona pleska będzie... wymieniona jeszcze raz, na nową. Przerwa zatem potrwa jeszcze kilka minut. To nie pierwsze takie problemy na obiekcie w Bytomiu, gdzie w poprzednim sezonie, również podczas meczu z JKH, był problem z bandą, wskutek czego kontuzji nabawił się jeden z zawodników JKH.

Zawodnicy Polonii wrócili do boksu, ale po chwili część z nich wróciła do szatni, ponieważ jest jakiś problem z wymienioną pleksą. Zastrzeżenia mają sędziowie.

Wygląda na to, że pozostające do końca drugiej tercji 4 minuty i 9 sekund zostaną dograne w trzeciej tercji.
36 min. - Po starciu przy bandzie pękła jedna z pleks i mamy przerwę w grze, oba zespoły schodzą do szatni.
36 min. - Strzał Kominka tuż po wznowieniu broni Landsman.
35 min. - Sporo chaosu na tafli.
33 min. - Polonia w komplecie.
33 min. - Groźnie strzelał Bigos.
31 min. - Kara dla Frączka.
30 min. - Landsman łapie płaski strzał i rozpoczyna kontrę Polonii, którą źle kończy jeden z napastników, nie trafiając z bliska w bramkę.
29 min. - Niepewna interwencja Landsmana, ale krążek szczęśliwie przechodzi sporo obok słupka.
28 min. - Poprzeczka ratuje JKH przed stratą trzeciego gola. Zdecydowana przewaga bytomian.
27 min. - Kara dla Peslara.
27 min. - GOL! 2:0! Zakotłowało się przed bramką JKH, a najprzytomniej zachował się Słodczyk i podwyższa prowadzenie gospodarzy.
26 min. - Zaboltny parkanem odbija uderzenie po lodzie.
25 min. - Kontra JKH i Landsman interweniuje w dość dziwny sposób po strzale jednego z zawodników gości.
25 min. - Kara dla Matusika.
24 min. - Wznowienie w tercji Polonii, strzał Gimińskiego z okolicy bulika broni
Landsman.
23 min. - Strzał spod bandy broni Landsman.
22 min. - Krążek wystrzelony z tercji Polonii na bramkę JKH i Zabolotny interweniuje na raty.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
18 min. - Teraz zaatakowali goście, ale strzał z dystansu zbyt słaby.
18 min. - Cały czas inicjatywa po stronie Polonii.
16 min. - GOL! 1:0! Mateusz Danieluk, wychowanek JKH, wyprowadza Polonię na prowadzenie!
15 min. - Kolejna dobra interwencja Zabolotnego.
15 min. - Coraz większą przewagę osiąga Polonia.
13 min. - Strzał z półdystansu jednego z gospodarzy broni Zabolotny.
12 min. - Teraz mocniej zaatakowali bytomianie, ale nadal bez bramek.
11 min. - JKH w komplecie, Polonia nie wykorzystała gry w przewadze.
10 min. - Polonia w komplecie.
9 min. - Kara dla Kulasa.
9 min. - Goście w końcu zakładają zamek, ale bytomianie aktywnie i skutecznie grają w obronie.
7 min. - Kara dla Troszyna.
5 min. - Mocniej zaatakowali jastrzębianie, którzy zamknęli gospodarzy we własnej tercji.
4 min. - Latal mocno z dystansu i broni parkanem Landsman.
3 min. - Póki co spotkanie dość wyrównane.
1 min. - Początek meczu.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>