20:29 2 min. Jakub Gimiński #94 Przeszkadzanie
28:21 2 min. Tomasz Kulas #10 Zahaczenie
31:30 2 min. Jakub Peslar #71 Rzucenie na bandę
34:34 2 min. Jakub Peslar #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:49 2 min. Jan Látal #27 Opóźnianie gry
54:16 2 min. Michael Cichy #78 Uderzanie kijem
54:16 10 min. Łukasz Nalewajka #20 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57:19 2 min. Bradley Smith #27 Atak kijem trzymanym oburącz
58:02 2 min. Jared Brown #11 Uderzanie kijem
62:25 2 min. Jon Booras #72 Zahaczenie
Koniec dogrywki, będą pierwsze w tym sezonie PHL rzuty karne.
65 min. - Dwa strzały Latala, najpierw broni Murray, kolejny nad bramką.
63 min. - Długa akcja Orlika w terrcji JKH, ale nie zakończona strzałem. Kara dla Boorasa.
62 min. - Piękna akcja Pasia, ale nie potrafił jej skutecznie wykończyć.
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec trzeciej tercji, będzie dogrywka.
60 min. - Szczechura marnuje sam na sam z Zabolotnym.
60 min. - GOL! 3:3! Kominek dojeżdża do bezpańskiego krążka przed bramką i doprowadza do wyrównania!
59 min. - Zabolotny zjeżdza i JKH gra z przewagą trzech zawodników. Świetną okazję marnuje Laszkiewicz.
59 min. - Ogromne zamieszanie prze bramką Orlika, ale krążek nie chce wpaść do bramki. Kolejne szarpaniny między zawodnikami.
58 min. - Laszkiewicz do Kominka, a ten sam przed bramką marnuje świetną sytuację.
58 min. - Kara dla Smitha i czas dla JKH.
57 min. - Dobra interwencja Zabolotnego po strzale Bychawskiego.
55 min. - Mała szarpanina między zawodnikami obu drużyn i Cichy, Peslar oraz Nalewajka odesłani na ławkę kar.
54 min. - GOL! 2:3! Bychawski przez dwie linie do Ceslika, ten faulowany przez obrońcę zdołał na raty pokonać Fucika, przy okazji jednak powodując uraz Fucika, który schodzi do szatni, a do bramki JKH wjeżdża Zabolotny, który w poprzednim meczu także doznał urazu i został zastąpiony właśnie przez Fucika.
53 min. - Coraz większa przewaga Orlika.
53 min. - JKH w komplecie.
52 min. - Goście zakładają zamek i długo rozgrywają krążek, w końcu na strzał decyduje się Booras, ale niecelnie.
50 min. - Kara dla Latala.
50 min. - Dobra interwencja Fucika.
50 min. - Sporo przerw w grze w ostatnich minutach.
47 min. - Uderzenie Łukasza Nalewajki po lodzie odbija Murray.
45 min. - Z ostrego kąta uderza Szczechura i broni Fucik.
44 min. - GOL! 2:2! Paś wygrywa bulik, na strzał bez zastanowienia decyduje się Kominek, a krążek wpada w okienko bramki Orlika!
44 min. - Gol dla Orlika, ale sędzia decyduje się na analizę wideo i ostatecznie bramki nie uznaje z powodu zbyt wysoko uniesionego kija jednego z zawodników Orlika.
42 min. - Kolejna okazja JKH, tym razem bliski zdobycia gola Kominek.
41 min. - Paś bliski doprowadzenia do wyrównania, ale krążek po jego strzale i interwencji Murraya wpada w boczną siatkę.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - GOL! 1:2! Booras strzałem w krótki róg zdobywa drugiego gola dla Orlika. Lepiej przy tym uderzeniu mógł się zachować Fucik.
40 min. - Ponownie groźnie pod bramką Orlika, bliski drugiego trafienia Radek Nalewajka.
39 min. - Szczęście po stronie gości, że nie stracili przed momentem drugiego gola.
38 min. - GOL! 1:1! Ładna akcja JKH i Radosław Nalewajka mocnym, technicznym strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania. Sędzia Pyrskała nie wiedzieć czemu decyduje się na analizę wideo.
37 min. - GOL! 0:1! Toulmin z bliska pakuje krążek do bramki!
36 min. - Indywidualna akcja Kominka zakończona strzałem, który broni Murray.
36 min. - Uderzenie Browna odbija Fucik.
35 min. - Kolejna kara dla Peslara.
34 min. - Peslar wywalczył krążek w tercji Orlika, ale napierany przez obrońcę uderzył nad bramką.
34 min. - JKH w komplecie.
34 min. - Bardzo ładna ionterwencja Fucika po uderzeniu Szczechury.
32 min. - Kara dla Peslara.
31 min. - JKH w komplecie.
30 min. - Szczechura obok bramki, po chwili mocne uderzenie Bychawskiego z dystansu broni Fucik..
29 min. - Kara dla Kulasa.
28 min. - Bigos wrzuca krążek na bramkę, tam przepuszcza go jeden z zawodników JKH, ale Murray popisał się dobrym refleksem.
28 min. - Ceslik wyjeżdża sam na Fucika i uderza w długi róg, broni parkanem golkiper JKH.
27 min. - Okazja Bichty, ale uderzenie prosto w Murraya.
26 min. - Po strzale Szydło krążek przechodzi tuż obok słupka.
25 min. - W odpowiedzi strzał Latala z dystansu.
24 min. - Uderzenie Browna broni Fucik.
23 min. - W ataku Orlik.
21 min. - Początek drugiej tercji. Kary dla zawodników obu zespołów.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Ostatnie minuty dość wyrównane i zacięte. Przed momentem tuż przed jastrzębską bramką w krążek nie trafia jeden z graczy Orlika.
17 min. - Murray wyjeżdża pod bandę do krążka, jednak wyłuskuje go Bichta, ale przekombinował i nie było z tego żadnego zagrożenia.
17 min. - Kilka ofensywnych akcji opolan, ale dalej bez goli.
15 min. - Sporo niedokładności w zagraniach obu drużyn.
13 min. - Orlik w komplecie. Strzał Sznotali podbity i krążek wypada poza taflę.
12 min. - JKH cały czas w ataku, niewiele jednak z tego wynika.
11 min. - Kara dla Filipa Stopińskiego. JKH chwilę gra 5 na 3, uderza Latal, ale w sam środek bramki.
10min. - JKH zakłada zamek, okazja Kominka, który był tuż przed bramką, jednak broni Murray.
10 min. - Kara dla Sznotali.
9 min. - Zamieszanie pod bramką Fucika, uderza Smith, jednak obok słupka.
8 min. - Zarysowuje się przewaga gości.
7 min. - JKH w komplecie.
6 min. - Dobra okazja Smitha, ale broni Fucik, podobnie jak dwa kolejne uderzenia opolan.
5 min. - Kara dla Kominka.
2 min. - Stopiński przed bramką JKH, ale był zbyt blisko i jego strzał broni Fucik.
2 min. - Groźna kontra JKH 2 na 1, Laszkiewicz zdecydował się na strzał, ale obok słupka.
1 min. - Z ostrego kąta uderzał Brown, broni Fucik.
1 min. - Początek meczu.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#27 Jan Látal LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Przemysław Ludwiczak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0