4:3 Filip Drzewiecki #84 ( Matúš Chovan #12, Richard Jenčík #25 ) +/-
04:39 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
06:53 2 min. Peter Novajovský #88 Uderzanie kijem
13:48 2 min. Joni Haverinen #33 Zahaczenie
27:21 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Trzymanie przeciwnika
28:17 2 min. Maciej Kruczek #26 Uderzanie kijem
31:50 2 min. Krzysztof Zapała #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:05 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Trzymanie przeciwnika
46:58 2 min. Kasper Bryniczka #13 Atak kijem trzymanym oburącz
- 60. min - Jucers zjeżdza, ale na niewiele się to zdaje. Cracovia wyszarpała zwycięstwo!
- 58. min - GOOL dla Craxy! Chovan za bramki do Drzewieckiego, a ten precyzyjnym strzałem zdobywa gola. Drzewko udowodnił, że powołanie po 5 latach do kadry po prostu mu się należy! Czy będzie to decydujące trafienie?
- 54. min -Jencik znalazł się tuż przed bramką, ale jego strzał po lodzie w bezpiecznej odległości minął słupek.
- 53. min - Obie drużyny zwietrzyły szanse na zwycięstwo! Mecz nabrał tempa. Czy przesądzi jeden gol?
- 52. min - Po wznowieniu znów krążek znów znalazł drogę do siatki, ale sędzia po weryfikacji nie uznał gola. Argumentacja: Krążek nie przekroczył lini bramkowej.
- 52. min - Remis! W zamieszaniu podbramkowym tuż przy prawym słupku do bramki krążek wepchnął Urbanowicz
- 50. min - Wrzutka Svitany, ale krążek nad bramką, po chwili uderzył z bliska Novajovsky i Jucers mrozi krążek.
- 47. min - Bryniczka na ławce, ale Cracovia nie potrafi zrobić użytku z przewagi.
- 46. min - Drzewiecki do Jencika, ten z bekhendu, niestety zbyt lekko.
- 43. min - Po jednym ze starć z lodu nie podnosi się Kolarz. Oby kontuzja się nie odnowiła.
- 42. min - Z bekhendu na lewym buliku uderza Sinagl, ale jego strzał jest zbyt lekki by zagrozić bramce przyjezdnych.
- 41. min - Rozpoczęcie III tercji. Czy gospodarze przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

- 40. min - Koniec II tercji. Pokaz nieskuteczności Cracovii i zabójczo skuteczne Podhale. Wynik 2:3, trzecia tercja zapowiada się niezwykle emocjonująco!
- 39 min - Svitana z lewego bulika, Jucers obronił parkanem, w zamieszaniu krążek musnłą Dziubiński i dobił Jencik!
- 37. min - Svitana tuż pod bramką otrzymuje kapitalne podanie, ale uderza wprost w bramkarza. Lepszej okazji Cracovia mieć nie będzie!
- 36. min - Z ostrego kąta obok prawego słupka próbował strzelać Kapica, ale Jucers zdołał się przemieścić.
- 34. min - Kolarz do Wajdy i... niecelnie. Podhale w pełnym zestawieniu.
- 32. min - Ostrzał nowotarskiej bramki, ale bez powodzenia.
- 32. min - Cracovia w podwójnej przewadze. Na ławce Zapała i Neupauer
- 30. min - Wajda niecelnie obok bramki
- 29. min - 1:3 dla Podhala! Podhale w podwójnej przewadze zakłada zamek i Hattinen celnie uderza w okienko!
- 27. min - Gol dla Podhala! W zamieszaniu podbramkowym do pustej bramki trafia Jokila!
- 27. min - Bomba Rompkowskiego, dobijał Kapica.
- 27. min - Kisielewski efektownym zwodem próbował mnąć obronę, ale defensorzy w porę go powstrzymali.

- 26. min - Po wznowieniu uderzył Wróbel i krążek musnął poprzeczkę nowotarskeij bramki.
- 25. min - Ostrzał bramki Cracovii. Jencik i Wajda z bliska sprawdzili umiejętności Jucersa.
- 24. min 1:1 Gruszka po kontrze popędził lewą stroną i pociągnął z nadgarstka. Krążek wpadł do bramki obok odsłoniętego Radzika.
- 24. min - Dziubinski znalazł się tuż przez Jucersem, ale uderzył wprost w bramkarza

- 23. min - W podobnej sytuacji uderzył Drzewiecki, ale krążek pofrunął wysoko nad bramką
- 22. min - Strzał Novajovskuyego z lewego bulika
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję.

- 20. min - Koniec I tercji ze wskazaniem na Cracovię
- 16. min - Jencik mocno wprost w Jucersa z prawego bulika
- 15. min -Dąbkowski do Kapicy, który jest tuż pod bramką, ale ten nie trafia w krążek. Podhale już w komplecie
- 14. min - Haverinen za zahaczanie siada na ławce kar
- 11. min - 1:0! Sinagl na szybkości na lewo do Novajovskyego a ten piekielnie mocnym strzałem nei daje szans Jucersowi!
- 7. min - Strzał Gruszki z bliska. Instynktownie broni Radzik
- 4. min - Mocny strzał Kolarza z niebieskeij. Kara techniczna dla Cracovii.
- 2. min - Zapała szarpnął lewą stroną. Dwie akcje Pasów ale pewnie bramkarz Szarotek
- 1. min - Różański z niebieskiej dobijał Zapała, po chwili akcja przenosi się na drugą stronę i strzał Słabonia łapie Jucers.
- 1. min - Krążek dla gospodarzy. Kilka sekund po rozpoczęciu już dziubvinski sprawdził Jucersa.
- 1. min - Rozpoczęcie meczu. Bronią Radziszewski i Jucers. Do składu wraca kapitan Pasów - Patryk Noworyta.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 21 21 0 0 0 0 85.71 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0