2:1 Tomáš Komínek #41 Karny decydujący 65:00
04:53 2 min. Jakub Michałowski #5 Przeszkadzanie
09:33 2 min. Maciej Kruczek #26 Wysoko uniesiony kij
13:35 2 min. Damian Kapica #95 Trzymanie przeciwnika
18:11 2 min. Kamil Wróbel #15 Wysoko uniesiony kij
39:47 2 min. Adam Domogała #20 Rzucenie na bandę
47:24 2 min. Kamil Wróbel #15 Zahaczenie
56:01 2 min. Petr Šinágl #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:49 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Uderzanie kijem
58:49 2 min. Jakub Gimiński #94 Ostrość
Koniec dogrywki, będą rzuty karne.
65 min. - Znowu Fucik ratuje swój zespół. Po chwili kontra i Laszkiewicz marnuje sam na sam z Radziszewskim.
64 min. - Kolejna ładna interwencja Fucika, tym razem po strzale Drzewieckiego.
63 min. - Techniczny strzał Svitany nie sprawił problemów Fucikowi.
62 min. - Strzał Jencika broni parkanem Fucik.
61 min. - Indywidualna akcja Kominka i płaski strzał w długi róg, jednak obok słupka.
61 min. - Ładna akcja Laszkiewicza, drybling i strzał, ale broni Radziszewski.
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec trzeciej tercji, za moment dogrywka.
59 min. - Urbanowicz na czystej pozycji nie trafia w bramkę.
58 min. - Szansa JKH i krążek po strzale Pasia z bliska przechodzi tuż obok słupka.
56 min. - Mecz się wyrównał, ale do jastrzębianie są bardziej zdecydowani w swoich atakach.
54 min. - Kompletnie niezrozumiała decyzja sędziego o spalonym w polu bramkowym, mimo, że Łukasz Nalewajka stał kilkadziesiąt centymetrów przed linią pola bramkowego.
52 min. - Akcja Dziubińskiego zakończona strzałem, broni Fucik.
Czas dla JKH.
50 min. - Dobrze zagrało JKH podczas osłabienia i Cracovia nie stworzyła zagrożenia.
46 min. - Laszkiewicz zza bramki do Łukasza Nalewajki, ale ten kolejny raz w tym meczu marnuje świetną sytuację.
45 min. - Ładny strzał Kulasa broni ramieniem Radziszewski.
44 min. - Z dystansu Dąbkowski, broni Fucik.
43 min. - Cracovia zamyka JKH w ich tercji, ale nie stwarza zagrożenia pod bramką Fucika.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Brzydki faul Domogały, ale dostał tylko 2 minuty.
38 min. - Zamieszanie pod bramką JKH, krążek przez moment nie był zamrożony, ale nikt nie wepchnął go do bramki.
38 min. - Kontra JKH 2 na 1, Łukasz Nalewajka decyduje się sam kończyć akcję, zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi i broni Radziszewski.
37 min. - Cracovia cały czas ma więcej z gry, jednak niewiele z tego wynika.
34 min. - Cracovia przycisnęła i gra toczy się praktycznie tylko w tercji JKH. Przed momentem Fucik popisuje się dwiema dobrymi interwencjami.
32 min. - Ładna akcja Wróbla, który minął rywala i doszedł do pozycji strzeleckiej, uderzył z beckhendu, ale parkanem broni Radziszewski.
30 min. - Laszkiewicz jechał sam na sam, zdecydował się jednak na podanie do Łukasza Nalewajki, a ten nie trafia w bramkę.
29 min. - Strzał Drzewiekiego zza zasłony łapie Fucik.
27 min. - Fatalna strata Kulasa, który stracił krążek we własnej tercji, a następnie przewrócił się, lecz strzał jednego z zawodników gości szczęśliwie dla JKH został zablokowany.
25 min. - Łukasz Nalewajka jechał sam na Radzika, ale został dogoniony przez obrońcę, który zblokował jego strzał i krążek przeszedł tuż obok słupka.
24 min. - Strata Cracovii na niebieskiej i z kontrą wychodzi Matusik, dochodzi do sytuacji strzeleckiej, jednak parkanem broni Radziszewski.
24 min. - Od początku tercji zdecydowana przewaga Pasów.
21 min. - Z dystansu strzela Novajovsky i broni Fucik.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - GOL! 1:1! Na sekundę przed końcem tercji Dąbkowski płaskim strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania.
20 min. - Strzał Kapicy z okolicy bulika prosto w Fucika.
18 min. - Kolejna dobra interwencja Fucika, tym razem po strzale z bliska Sinagla.
18 min. - Strzał Svitany broni Fucik.
17 min. - Dwa strzały gości bez efektu.
16 min. - Żadnego zagrożenia nie stworzyli gospodarze podczas gry w przewadze.
15 min. - Laszkiewicz próbował zza bramki zdobyć gola przy pomocy jednego z zawodników Cracovii.
13 min. - W okienko przymierzył Bichta, Radziszewski nie daje się zaskoczyć.
12 min. - Kruczek niepilnowany przed bramką JKH, ale ponownie lepszy Fucik.
11 min. - Strzał Laszkiewicza w krótki róg łapie Radziszewski.
10 min. - Ataki Cracovii, ale nie potrafią znaleźć sposobu na defensywę JKH.
6 min. - Charvat ciałem blokuje krążek, który zmierzał do odkrytej bramk. Po chwili kolejny strzał gości i broni Fucik.
4 min. - GOL! 1:0! Z dystansu strzela Bigos, krążek przed bramką odbija się od Świerskiego i JKH wychodzi na prowadzenie!
4 min. - I od razu strzał na bramkę Cracovii. Próbował z dystansu Pelaczyk.
4 min. - Kolejna okazja Cracovii, tym razem Kapicy, jednak wynik dalej bez zmian.
4 min. - Svitana wyjeżdża sam na Fucika, ale ten broni jego uderzenie.
3 min. - W odpowiedzi uderzenie Sinagla.
3 min. - Akcja JKH i strzał Matusika odbija parkanami Radziszewski.
1 min. - Początek meczu.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#24 Marek Charvát PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#65 Kordian Chorążyczewski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0