0:1 Miłosz Lidtke #12 ( Jarosław Dołęga #29, Bartosz Fraszko #10 ) +/-
0:2 Daniel Minge #15 ( Siarhiej Kukuszkin #7 ) +/-
(+) Kalinowski #19, Kourach #90, Kukuszkin #7, Minge #15, Podsiadło #20
(-) Josepher #14, Kantor #76, Marzec #71, Rompkowski #15, Skutchan #27, Strużyk #40
5/5
58:58
09:08 2 min. Siarhiej Kukuszkin #7 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
55:54 2 min. Dienis Trachanow #73 Bójka
60 min- Koniec meczu! Toruń po raz drugi lepszy w Derbach Pomorza.
59 min- Błąd Josephera w swojej tercji, krążek przejął Kukuszkin, dograł do środka i Minge wpakował go do pustej bramki.
59 min- Czas dla Stoczniowca. Kieler zostaje w boksie. Do końca meczu 1 min 58 sekund.
58 min- Plaster odbija kaskiem strzał Skutchana, chwila przerwy dla bramkarza gości.
56 min- Małe przepychanki Nasci z Trakhanovem, kary dla obu zawodników
54 min- Szansa dla Stoczni na wyrównanie podczas gry w przewadze.
54 min- Toruń 3 na 2, akcję skończył Stasiewicz, ale wyłapał gumę Kieler.
51 min- Stoczniowiec przed minutę zamknął gości w ich tercji, Josepher strzelił po lodzie, ale do boku zbił Plaskiewicz.
48 min- Kukuszkin przejął krążek i oddał strzał sprzed niebieskiej, do boku zbił Kieler.
45 min- Lidtke dostał fantastyczne podanie i strzałem z pierwszego pokonał Kielera.
42 min- mnożą się błędy Stoczniowca.
41 min- Krążek dla Stoczni.

Koniec drugiej tercji, w której przewagę mieli torunianie, ale Kieler "trzyma" wynik dla gospodarzy. Na ostatnią odsłonę zapraszamy około godz. 19:51.
40 min- Bramka dla Torunia wisi w powietrzu, ale powstrzymuje ich fenomenalny Kieler.
39 min- Stasiewicz dostał kapitalne podanie od Wiśniewskiego przed bramkę , ale strzelił wprost w Kielera.
38 min- Fraszko wyjechał zza bramki, ale nie wcisnął krążka pod pachą golkipera gospodarzy.
35 min- Torunianie przejęli inicjatywę na lodzie, raz po raz zamykają Stocznię w ich tercji, tylko szczęście i dobre interwencje Kielera sprawiły, że nadal mamy remis.
33 min- Torunianie zamknęli zamek, kapitalną szansę miał Minge, ale lepszy okazał się Kieler.
32 min- Skutchan z Wryczą wyszli 2 na 1, Czech podawał do Wryczy, ale te drugi nie zdołał umieścić krążka w bramce.
31 min- Lehmann z niebieskiej, "z pierwszego" po lodzie, parkanem do boku Plaskiewicz.
30 min- Dużo akcji z obu stron, ale strzałów jak na lekarstwo.
26 min- Fraszko zabrał krążek Kantorowi, strzelił, ale barkiem odbił Kieler.
25 min- Skutchan z nadgarstka, Plaster odbił nad siebie, ale potem złapał gumę do raka.
22 min- Stasiewicz po kontrze strzelił z klepy, ale parkanem odbił Kieler.
21 min- Minge mógł wyjść sam na sam po podaniu przez całą długość lodu, ale liniowy odgwizdał spalonego.
21 min- Zaczynamy druga tercję. Krążek dla TKH.

Koniec I tercji. Szybkie, ciekawe spotkanie, ale bez klarownych sytuacji bramkowych. Na drugą odsłonę zapraszamy około godz. 19:11.
20 min- Wiśniewski kilka sekund przed końcem próbował pokonać Kielera, ale golkiper gospodarzy na posterunku.
19 min- Stoczniowiec urwał się 2 na 0, ale niedokładnie podanie i nie ma strzału.
18 min- Dużo niedokładności z obu stron co skutkuje zakazanymi uwolnieniami.
14 min- Błąd Kukuszkina przy wyprowadzaniu krążka, ale na szczęście dla Torunia bez konsekwencji.
13 min- Skutchan podał do Ziółkowskiego na środek, ale kąt skrócił Plaster i nie dał się pokonać.
12 min- Koniec kary Kukuszkina, gdańszczanie nie stworzyli ani jednej dobrej sytuacji.
11 min- Torunianie na razie dobrze wybijają krążek i nie dają sobie wjechać do tercji.
10 min- Pierwsza okazja w przewadze dla Stoczni w dzisiejszym spotkaniu.
9 min- Naparło sam na sam po błędzie Wsoła, parkanem odbił Kieler.
8 min- Szybkie spotkanie oglądamy w Gdańsku, mało przerw w grze. Obie drużyny na przemian atakują.
6 min- Toruń zamknął Stocznię w ich tercji, ale bez strzału.
5 min- Na trybunach świetny doping z obu stron.
5 min- Kukuszkin do Kalinowskiego, strzał broni Kieler.
4 min- Gospodarze zamknęli torunian w ich tercji.
3 min- Błąd obrony gości, próbował to wykorzystać Marzec, ale broni Plaskiewicz.
2 min- Fraszko próbował z bliska, ale wprost w Kielera.
1 min- Zaczynamy Derby Pomorza! Pierwszy krążek dla gości z Torunia.
0 min- Zawodnicy obu drużyn już na tafli. Za chwilę początek spotkania.

Witamy serdecznie z Derbów Pomorza. Znane są już składy w jakich wystąpią oba zespoły.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
Nesta Mires Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 0 0.00 31 31 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0