26:05 2 min. Patrik Svitana #71 Atak z tyłu
26:05 10 min. Patrik Svitana #71 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:38 2 min. Adam Skutchan #27 Zahaczenie
29:50 2 min. Krzysztof Kantor #76 Atak łokciem
36:31 2 min. Filip Drzewiecki #84 Zahaczenie
42:14 2 min. Sebastian Wachowski #8 Zahaczenie
44:26 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
52:32 2 min. Karol Kisielewski #77 Wysoko uniesiony kij
54:05 2 min. Dmytro Szczerbakow #16 Trzymanie przeciwnika
54:31 2 min. Jan Steber #24 Trzymanie przeciwnika
57:30 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:26 2 min. Michael Kolarz #3 Uderzanie kijem
60. min - Koniec meczu! Pasy pewnie zwyciężają 7:2!
58. min - GOOL! Kolejna bramka w osłabieniu. Strzelcem - Kapica!
52. min - Stocznia opadła z sił. Cracovia nie wychodzi już z tercji obronnej rywali.
49. min - GOOL! Pasy zdobywają szóstą bramkę, a strzelcem jest Dziubiński, który zdobywa trzeci punkt w meczu. Asysty: Domogała i Kisielewski.
48. min - Stocznia próbuje odwrócić jeszcze losy meczu, ale po raz kolejny dobrze spisał się golkiper Cracovii, który z bliska obronił strzał Marca.
46. min - Strzał Stebera kijem broni Kowalowka.
42. min - Wachowski za zahaczanie odpocznie w boksie kar.
41. min - Dutka zbyt długo składał się do strzału i Szczerba, choć z kłopotami, broni uderzenie.
41. min - Rozpoczynamy III tercję.

40. min - W końcówce Pasy stanęły przed szansą na szóstego gola, gdyż Szczerba wyjechał z bramki, ale wynik się nie zmienił. Cracovia prowadzi 5:2 i w pełni kontroluje grę. Zapraszamy po przerwie.
37. min - GOOL! 5:2! Kapica otrzymał dobre podanie od Kolarza, położył bramkarza i z bliska zmieścił krążek między słupkami.
37. min - Dobrze spisuje się obrona Cracovii, która w porę rozbija ataki gości.
35. min - Szczerbakow przedarł się przez defensywę, ale guma przeszła po kiju obrońcy i opuściła lodowisko.
34. min - Trwa napór Pasów. Piąty gol wisi w powietrzu
31. min - Na ławce kar Kantor. Cracovia zakłada zamek i strzał Jencika z prawego bulika uderza w słupek!
28. min - GOOL! Mimo osłabienia Pasy zdobywają gola! Urbanowicz na szybkości dograł na lewo do Kapicy, a ten pewnie umieszcza gumę w siatce!
27. min - Mocny strzał Lehmanna spod niebieskiej odbija parkanem golkiper Cracovii.
26. min - Kara 2+10 dla Svitany za atak z tyłu!
26. min - Ładna seria podań pierwszego ataku pod bramką Stoczni, ale strzał Sinagla przy lewym słupku neicelny.
25. min - W zamieszaniu pod bramką Cracovii krążek przetoczył się po linii bramkowej, ale na szczęście dla gospodarzy nie było gola.
24. min - Mat. Rompkowski otrzymał dobre podanie zza bramki, ale krążek zszedł mu z kija i nie zagroził bramce gości.
23. min - Pasy idą za ciosem. Sinagl był bliski zdobycia kolejnej bramki, ale jego piekielnie mocny strzał odbił Szczerba!
22. min - GOOL! Gdy do końca osłabienia pozostała jedna sekunda JKencik we wspaniałym stylu objechał bramkę Szczerby, wysunął krążek na lewo Drzewieckiemu, a ten ładnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie!
21. min - Strzał Josephera z prawego bulika pewnie łapie Kowalówka.
21. min - Witamy po przerwie. Rozpoczynamy II odsłonę.

20. min - Pasy kończą I tercję w osłabieniu. Za zagranie wysokim kijem na ławce kar siada Domogała. Póki co mamy remis. Stocznia gra bez kompleksów, a w grze Cracovii szwankuje skuteczność. Zapraszamy na II tercję za 15 minut.
18. min - Chovan z bliska uderza wprost w bramkarza.
17. min - Strzał Skutchana ze środka tercji minimalnie minął poprzeczkę
15. min - GOOL dla Stoczni! Z prawego bulika uderzył Skutchan, Kowalówka odbił krążek, ale przy dobitce Kastel-Dahla był już bezradny. Mamy remis!
13. min - Dutka mocno uderzył z przestrzeni międzybulikowej, ale obok bramki.
10. min - Kolarz na ławce kar. Stocznia próbuje odwrócić losy medczu. W dobrej sytuacji znalazł się Wasca, ale Kowalówka obronił jego strzał.
9. min - Kisielewski sam na sam i ... fatalne pudło!
8. min - GOOL! Po falstarcie gra Cracovii wróciła na właściwe tory. Po ładnej serii podań precyzyjnym strzałem tuż sprzed bramki na listę strzelców po raz drugi wpisuje się Svitana. Kolejną asystą popisuje się również Dziubiński. Pierwszy atak Craxy jest dziś nie do powstrzymania.
7. min - Sinagl ofiarnie zza bramki bekhendem próbował wepchnąć krążek do siatki, dobrze Kieler.
6. min - Kapica urwał się obronie, jednak defensorzy w porę naprawili bład.
5. min - GOOL! Pasy od razu przystąpiły do odrabiania strat. Gola po dograniu na lewo Dziubińskiego, strzałem w długi róg zdobywa Svitana.
3. min - GOOL! W zamieszaniu podbramkowym krążek w bramce Kowalówki umieszcza Strużyk. Mamy niespodziankę!
2. min - Kastehl-Dahl objechał bramkę i oddał strzał po ldozie, ale nikt z kolegów nie przeciął toru krążka.
1. min - Pierwszy krążek dla Cracovii.
1. min - Rozpoczynamy mecz. Tym razem trener Rudolf Rohacek dał odpocząć Rafałowi Radziszewskiemu i do gry desygnował Roberta Kowalówkę. W bramce gości z Gdańska zagra Nikifor Szczerba.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>