3:2 Sebastian Kowalówka #12 Karny decydujący 65:00
05:58 2 min. Peter Tabaček #55 Trzymanie kija przeciwnika
21:03 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
23:31 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:50 2 min. Martin Parýzek #81 Trzymanie przeciwnika
36:33 2 min. Grant Toulmin #9 Opóźnianie gry
46:09 2 min. Sebastian Szydło #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:55 2 min. Mateusz Stopiński #23 Atak kolanem
54:00 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Uderzanie kijem
60:00 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Przeszkadzanie
65. min - Dwie kary dla Unii: Fikrt i Wojtarowicz.
63. min - Gramy w pełnych składach.
62. min - Brown starał się umieścić gumę w krótkim rogu. Fikrt przewidział jego zamiary.
61. min - Szczechura z nadgarstka. Broni Fikrt.
61. min - Oświęcimianie rozpoczną w osłabieniu. Karę zarobił Kowalówka

60. min - Koniec regulaminowego czasu gry. Orlik w szóstce.
59. min - Kasperlik w słupek.
58. min - Kolejna kontra opolan. Szczechura do Guzika! Ten nie znajduje sposobu na Fikrta.
56. min - Pełne składy
55. min - Kontra opolan. Szczechura od Cichego, ten uderzył w poprzeczkę! To mógłby być kluczowy moment tego meczu.
54. min - Dwie minuty karne dla Bychawskiego.
51. min - Pełne składy. Ciśnienie po obu stronach rośnie.
50. min - Murray na razie nie musiał przesadnie się natrudzić.
49. min - Kolejny okres gry w przewadze dla oświęcimian. W boksie jest już M. Stopiński.
49. min - Oświęcimianie nie wykorzystali przewagi.
48. min - Kotłuje się pod bramką Murraya.
47. min - Kara dla Szydły.
46. min - GOOOOL! 2:2! Kasperlik wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka po długim rogu
44. min - Gramy w pełnych składach.
43. min - Opolanie rozgrywają przewagę, ale na razie nie stworzyli zagrożenia.
42. min - Piotrowicz wędruje na ławkę kar. Szansa dla Orlika, by zrobić milowy krok w kierunku zwycięstwa.
41. min - Od razu szybki atak oświęcimian i uderzenie Daneczka. Murray broni.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Haas do Kasperlika, ten uderzył z nadgarstka. Obok bramki.
39. min - Gramy w pełnych składach.
38. min - Schematycznie i wolno rozgrywany jest ten zamek. W ten sposób oświęcimianie nic nie osiągną.
37. min - Dwie minuty karne dla Toulmina za opóźnianie gry.
36. min - Oświęcimianie wyglądają na mocno załamanych. Nie ma się co dziwić, bo strata dwóch bramek w osłabieniu w ciągu zaledwie 21 sekund zawsze podcina skrzydła.
35. min - GOOOOL! 1:2! Cichy strzałem w długi róg ponownie pokonuje Fikrta. Kolejny gol w osłabieniu. Minęło zaledwie 21 sekund.
34. min - GOOOOL! 1:1! Błąd oświęcimskiego defensora, najprawdopodobniej Bezuszki, wykorzystany przez Cichego. Pewny strzał z nadgarstka i gol zdobyty w osłabieniu
34. min - Piotrowicz wjechał do tercji i zza bramką został faulowany przez Paryzka. Dwie minuty karne.
32. min - Guzik! Uderzył zza obrońcy. Fikrt odbił jego strzał, dobitka niecelna.
31. min - Wyraźnie pobudzeni opolanie. Brown próbował nieszablonowo zagrać do Kulmali. Fikrt odbił gumę do boku.
30. min - Nie ma gola. Gramy dalej, choć opolanie wyraźnie niezadowoleni.
30. min - Krążek tańczył na linii bramkowej po uderzeniu Kosteckiego. Sędzia sprawdza zapis wideo.
28. min - Ładna akcja oświęcimian. Wanat do Wojtarowicza, ten zbyt długo zwlekał z dograniem.
27. min - Toulmin uderzył spod bandy. Fikrt nie miał problemów z obroną tego strzału.
26. min - Gramy w pełnych składach.
26. min - Teraz Vosatko uderzał z niebieskiej, gumę zbijał Daneczek. Broni Murray.
25. min - Zbyt czytelnie grają oświęcimianie. Dużo podań, ale żadnego zagrożenia.
24. min - Ale tylko przez chwilę. Na ławkę kar wędruje Bychawski, który faulował Daneczka.
24. min - Gramy w pełnych składach.
23. min - Cichy wygrał wznowienie, przedarł się do tercji i uderzył. Broni Fikrt.
22. min - Opolanie w przewadze. Póki co kilka niegroźnych wrzutek.
22. min - Dwie minuty karne dla Tabaczka.
21. min - Od razu do ataku ruszyli oświęcimianie. Dwa groźne uderzenia, broni Murray.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Piotrowicz do Daneczka. Ten uderzył z pierwszego krążka, ale Murray złapał gumę do raka.
19. min - Krążek znalazł się na siatce okalającej lodowisko. Sędzia Radzik tego nie zauważył i nie przerwał gry. Kolejne gwizdy na trybunach.
18. min - Kowalówka zza bramki do Wojtarowicza. Ten uderzył jednak za lekko.
17. min - Piotrowicz! Ładnie wjechał do tercji, balansem ciała ograł Stopińskiego i uderzył na bramkę Murraya. Minimalnie niecelnie. Jęk zawodu na trybunach.
16. min - Brown rzucił kij pod nogi Tabaczka.
15. min - Szczechura uderzał z prawego bulika, gumę próbował zbijać Guzik. Krążek minął bramkę o centymetry.
14. min - Dobry szybki mecz oglądamy w Oświęcimiu
13. min - Aktywna jest dzisiaj druga formacja oświęcimian. Haas mija opolan jak tyczki.
11. min - Bychawski z trzech metrów. Świetna interwencja Fikrta, który zatrzymał krążek zmierzający do bramki... maską.
10. min - Metrowy spalony opolan. Sędziowie go nie dostrzegli.
9. min - Seria uwolnień. Niedokładność w szeregach obu ekip.
8. min - Gramy w pełnych składach.
8. min - Ładna kontra w wykonaniu Unii. Kasperlik uderzył z nadgarstka, ale Murraya uratował słupek.
7. min - Niemrawo wygląda gra w przewadze w wykonaniu opolan. Unia dobrze i ofiarnie się broni.
6. min - Tabaczek zahaczany przez rywala, tymczasem sędzia Tomasz Radzik dopatrzył się trzymania kija przeciwnika przez... kapitana Unii. Na trybunach salwy śmiechu.
6. min - Tabaczek ładnie uderzył z lewej strony. Minimalnie niecelnie.
5. min - Szczechura! Broni Fikrt.
4. min - GOOOL! 1:0! Haas przejął krążek, uderzył z nadgarstka z wysokości lewego bulika. Murray niepewnie interweniował i przepuścił krążek między parkanami
3. min - Sporo nerwowości w szeregach obu ekip.
2. min - Ulalala! Zamieszanie pod bramką Murraya. Wojtarowicz miał dobrą okazję, ale nie zdołał czysto trafić w krążek. Ma czego żałować, bo spora część opolskiej bramki była odsłonięta.
1. min - Bychawski wjechał do tercji, oddał strzał z zerowego kąta. Broni Fikrt.,
1. min - Zaczynamy.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>