Rozgrywki: 2016/17 - Puchar Kontynentalny: III runda
00:48 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Atak w okolice głowy lub szyi
00:48 10 min. Mateusz Bepierszcz #77 Kara za niesportowe zachowanie 10min
14:56 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Zahaczenie
20:00 2 min. Roland Hofer #58 Atak kijem trzymanym oburącz
29:27 2 min. Martin Vozdecký #8 Rzucenie na bandę
60. min - Koniec meczu. GKS Tychy przegrywa 3:4.
60. min - Ale guma opuszcza włoską tercję.
60. min - Rzeszutko wygrał ważne wznowienie. Tyszanie rozgrywają gumę, starają się pracować na bramkarzu.
60. min - Czas dla tyszan.
60. min - GOOOL! 4:3! Włosi obejmują prowadzenie. W ramionach swoich kolegów tonie Gomes.
59. min - Tyszanie muszą zabezpieczyć własną tercję.
58. min - Aktywniejsi w ostatnich minutach są Włosi.
57. min - Coraz mocniej iskrzy na lodzie. Zatko i Gomes mają sobie coś do powiedzenia.
56. min - Ciura trafiony kijem w twarz przez Traversę. 23-letni defensor padł jak rażony piorunem. Uderzenie jednego z zawodników Rittner Baum i Żigardiego ratuje poprzeczka!
55. min - GOOOOL! 3:3! Jason Williams doprowadza do wyrównania. Ładny, soczysty strzał spod bandy
54. min - Włosi biorą czas. Trenerzy przywołują swoich podopiecznych do porządku.
53. min - Tyszanie starają się uspokoić grę.
52. min - Dobre interwencje Żigardiego. Czas ucieka... zwycięstwo czeka.
51. min - Znów dali o sobie znać tyscy kibice. Genialnie dopingują swój zespół.
50. min - GOOOOL! 3:2! Jarosław Rzeszutko wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
50. min - Bagiński! Próbował umieścić gumę w pustej bramce. Tylko boczna siatka.
49. min - GOOOOL! 2:2! Remis! Na listę strzelców wpisuje się Ebner, asysta Wiliamsa.
48. min - Teraz szansa dla Włochów, broni Żigardy.
47. min - Witecki! Barkiem gumę obronił Killeen. Rzeszutko nie zdołał dobić gumy.
45. min - GOOOOOL! 1:2! Kolusz! Tak, tak tyszanie wychodzą na prowadzenie. Obrona Włochów rozmontowana, Kolusz pakuje gumę do siatki
43. min - Kogut! Kolejna szansa na bramkę. Starają się iść za ciosem hokeiści wicemistrza Polski.
42. min - GOOOOOL! 1:1! Straty odrobione! Kolusz doprowadza do wyrównania.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec II tercji. Strzały 25-23.
40. min - Kogut! Broni Killeen.
40. min - Bagiński wjechał prawym skrzydłem do tercji. Poszukał strzału, broni włoski bramkarz.
38. min - Uderzenie Kolusza, ale bramkarz Ritten jest na posterunku.
37. min - Jeziorski w sytuacji sam na sam z Killeenem! Przestrzelił.
35. min - Tyszanie muszą szybko wyciągnąć wnioski. Muszą zaryzykować i zagrać znacznie odważniej.
34. min - GOOOL! 1:0! Błąd Mateusza Bryka i Włosi wychodzą na prowadzenie. Uderzał Jason Williams.
33. min - Komorski! Dobrze uderzył po lodzie, ale Killeen broni jego strzał.
33. min - Błąd włoskiego defensora, w sytuacji sam na sam mógł znaleźć się Kristek. Killeen wyjechał z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.
32. min - Kostner do Borgatello, ten uderza z pierwszego krążka. Guma w raku Żigardiego.
31. min - Wybijają gumę z własnej tercji tyszanie. Oddalają zagrożenie.
31. min - Wiliams! Uderzał groźnie, ale niecelnie.
30. min - Dwie minuty karne dla Vozdeckiego. Tyszanie po raz trzeci będą się bronić w osłabieniu.
29. min - Akcja, za akcję. Dobry mecz.
27. min - Teraz gospodarze mieli trzy okazje. Szczęście po stronie GKS-u Tychy.
26. min - Nie szczędzą gardeł tyscy kibice. Głośny, kulturalny doping.
25. min - Rozpędzają się tyszanie. Coraz groźniej pod bramką Killeena.
23. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Vozdecky! Zbyt długo składał się do strzału.
21. min - Dobra próba Komorskiego! Broni włoski bramkarz.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Tyszanie w przewadze.

Strzały 13-9 dla Ritten.
20. min - Równo z syreną dwie minuty karne dla Hofera.
20. min - Akcja Vitek-Jeziorski, strzał tego drugiego. Broni włoski golkiper.
17. min - GKS w pełnym składzie.
16. min - Błyskawicznie założony zamek. Kilka uderzeń, ale nie mają one odpowiedniej jakości, by zaskoczyć Żigardiego.
15. min - Kolejny raz w przewadze zagrają Włosi. Tym razem na ławkę kar wędruje Jeziorski.
13. min - Ciura! Dobrze uderzał, ale broni włoski golkiper
11. min - Na razie ekipa GKS-u nie miała stuprocentowej okazji.
7. min - Nerwowo grają tyszanie.
5. min - Kolejna dobra akcja Wiliamsa. Zakręcił teraz tyskimi defensorami, oddał strzał. Na posterunku jest Żigardy.
3. min - Gramy w pełnych składach.
3. min - Dobrze gumę wymieniają Włosi.
2. min - Uderzał Wiliams, broni Żigardy.
1. min - 2+10 dla Bepierszcza.
1. min - Zaczynamy.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>