5:3 Maciej Urbanowicz #92 ( Krystian Dziubiński #61, Patryk Noworyta #55 ) +/-
14:17 2 min. Kacper Guzik #10 Uderzanie kijem
17:23 2 min. Łukasz Sznotala #93 Opóźnianie gry
27:55 2 min. Petr Šinágl #90 Wysoko uniesiony kij
38:31 2 min. Patrik Svitana #71 Trzymanie przeciwnika
47:02 2 min. Michael Cichy #78 Zahaczenie
49:21 2 min. Rafał Dutka #29 Zahaczenie
55:31 2 min. Rasmus Kulmala #76 Trzymanie przeciwnika
60. min - GOOOOL! 5:3! Urbanowicz umieścił gumę w pustej bramce i przypieczętował zwycięstwo Cracovii.
59. min - I wycofuje bramkarza.
59. min - Trener Orlika bierze czas.
57. min - Mieliśmy problemy techniczne, ale już wracamy. "Pasy" prowadzą i są bardzo blisko zwycięstwa
53. min - GOOOOL! 4:3! Svitana ponownie pokonuje Murraya i krakowianie wychodzą na prowadzenie
50. min - Dwie minuty karne dla Dutki.
50. min - Teraz dwa uderzenia, ale Murray jest na posterunku.
49. min - Nie udaje się Cracovii założyć zamka.
48. min - Dwie minuty karne dla Cichego.
47. min - Wajda do Novajovskiego. Murray mrozi krążek.
46. min - Kulmala do Browna, ale ten uderzył bardzo niecelnie.
45. min - Krakowianie poprawili swoją grę. Są dokładniejsi i przede wszystkim oddają więcej strzałów
44. min - "Pasy" idą za ciosem. Dziubiński, poprawka Kapicy, ale broni Murray.
43. min - GOOOL! 3:3! Mamy wyrównanie. Svitana uderzeniem w krótki róg pokonuje Murraya
42. min - Urbanowicz uderzał z lewego bulika. Tylko boczna siatka.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Ale nie układa się ta gra w przewadze opolanom. Zbyt wolno i zbyt przewidywalnie gumę rozgrywają podopieczni Douga McKaya.
39. min - Dwie minuty karne dla Svitany. Opolanie przed szansą, by ponownie objąć dwubramkowe prowadzenie.
38. min - Kolarz! Guma zatrzymała się na łyżwie opolskiego defensora.
37. min - Kulmala do Stopińskiego. Błyskawiczne uderzenie. Było groźnie pod krakowską bramką.
36. min - Dziubiński miał dobrą okazję, ale nie zdołał pokonać Murraya.
35. min - Gorzycki ładnie wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka. "Radzik" jest na posterunku.
34. min - Szczechura do Guzika i wydawało się, że Kacper zdobędzie czwartego gola dla Orlika. Guma trafiła w boczną siatkę.
33. min - Starają się iść za ciosem gospodarze. Suną z atakami na bramkę Murraya. Ten na razie nie daje się pokonać.
32. min - GOOOL! 2:3! Łapią kontakt z opolanami podopieczni Rudolfa Rohaczka. Filip Drzewiecki zdobywa bramkę
31. min - Teraz Novajovsky posłał na bramkę Murraya prawdziwy pocisk.
30. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Kapica próbował wyjść z kontrą. Został zablokowany.
30. min - Brown potężnie z niebieskiej, broni Radziszewski.
29. min - Opolanie w przewadze i już od razu kilka groźnych strzałów: Guzika i Szczechury. Gra przerwana, bo "Radzik" dostał krążkiem w maskę.
28. min - Szinagl odesłany na ławkę kar. Ostro potraktował Sordona.
27. min - Na razie gra mistrzów Polski nie napawa optymizmem.
26. min - Dobrze taktycznie grają dzisiaj opolanie. Skutecznie blokują wjazd do własnej tercji, szybko podwajają i odzyskują krążek.
25. min - Svitana! Murray nie miał większych problemów z obroną tego strzału.
24. min - Dziubiński strzela i gdyby nie interwencja obrońcy krążek wpadłby pewnie do siatki.
24. min - Nie tak ten mecz wyobrażali sobie hokeiści Comarch Cracovii. Ale sami sobie są winni. Tracą bramki po prostych, indywidualnych błędach.
23. min - GOOOOL! 1:3! Fatalny błąd Cracovii z zimną krwią wykorzystany przez duet Szczechura-Cichy. Pierwszy podawał, drugi umieścił gumę w siatce
22. min - Brown! Ładnie pociągnął z nadgarstka, gumę do boku odbił Radziszewski.

20. min - Gramy w pełnych składach.
19. min - Jenczik do Kalusa i... nie ma gola. Czeskiemu napastnikowi zabrakło dosłownie kilku centymetrów, by cieszyć się z pierwszego gola dla Cracovii.
18. min - Dwie minuty karne dla Sznotali. "Pasy" po raz kolejny w przewadze.
18. min - Znów Kalus! "Jasiek Murarz" łapię krążek do raka.
17. min - Gramy w pełnych składach.
17. min - Rompkowski, Murray odbił gumę przed siebie. Żaden z krakowskich zawodników nie zdołał dobić krążka do bramki.
16, min - Niewiele wynika z tej gry w przewadze.
15. min - Szuka gry Petr Kalus. Kolejny dobry strzał w wykonaniu 29-letniego Czecha.
15. min - Dwie minuty karne dla Guzika. Pasy mają szansę na drugiego gola.
14. min - GOOOL! 1:2! Mamy kontaktowego gola dla "Pasów". Dutka huknął z niebieskiej, guma odbiła się od bandy za bramką i trafiła na łopatkę kija Damiana Kapicy. Ten wiedział co z nią zrobić.
12. min - Urbanowicz z nadgarstka! Minimalnie niecelnie.
11. min - Rompkowski uderzał, Raantanen podbił gumę. Murray łapie gumę do raka.
10. min - GOOOL! 0:2! Michael Cichy podwyższa prowadzenie! Ładnie pociągnął z nadgarstka z okolic prawego bulika.
9. min - Pachnie drugim golem dla opolan. Dobrze taktycznie grają podopieczni Douga McKaya.
8. min - Svitana. Słowak zakręcił opolskimi defensorami, jednak nie zdołał oddać kąśliwego strzału.
6. min - Dużo walki widzimy dziś na lodzie. Troszkę gorzej z celnymi uderzeniami.
4. min - Powalczyli pod krakowską bramką Cichy i Szczechura. Nie ma jednak drugiego gola dla opolan.
3. min - Wzmaga się doping przy Siedleckiego.
2. min - GOOOL! 0:1! Orlik dość niespodziewanie obejmuje prowadzenie. Kulmala pociągnął z nadgarstka w krótki róg. Radziszewski zaskoczony.
1. min - Dziubiński uderzał z przestrzeni między bulikami. Murray broni z wielkim spokojem.
1. min - Zaczynamy. Spotkanie z trybun obserwuje profesor Janusz Filipiak.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>