18:24 2 min. Zachary Josepher #14 Uderzanie kijem
25:38 2 min. Arkadiusz Nowak #97 Przeszkadzanie
30:08 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
30:08 2 min. Jan Daneček #7 Wymuszanie kary (symulowanie)
31:05 2 min. Adam Skutchan #27 Zahaczenie
34:55 2 min. Daniel Kysela #91 Trzymanie przeciwnika
40:23 2 min. Jan Steber #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:43 2 min. Daniel Kysela #91 Przeszkadzanie
46:24 4 min. Jan Steber #24 Wysoko uniesiony kij
46:32 2 min. Szymon Marzec #71 Wysoko uniesiony kij
47:22 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
54:20 2 min. Martin Kasperlík #82 Przeszkadzanie
60. min - GOOOL! 5:1! Błąd przy wyprowadzeniu krążka, gumę przechwycił Malicki i uderzeniem z nadgarstka zaskoczył Kielera. "Maliniak" postawił pieczęć na zwycięstwie
59. min - W odpowiedzi uderzenie Koczego. Kieler odbija.
59. min - Niezwykle groźny na skrzydle jest Skutchan, kolejne kąśliwe uderzenie w jego wykonaniu.
58. min - Kysela wrzucał krążek z niebieskiej, gumę zbijał jeszcze Lacheta. Kieler jest czujny.
57. min - Budzowski z nadgarstka. Kieler broni odbijakiem.
57. min - Gramy w pełnych składach.
56. min - Kantor z korytarza między bulikami. Soczyście, ale niecelnie.
56. min - Skutchan uderzał z nadgarstka, ale nie był to strzał, który mógł sprawić problemy Fikrtowi.
55. min - Dwie minuty karne dla Kasperlika.
54. min - Oświęcimianie nastawieni na grę z kontry. Nie można się temu dziwić, mają pewną zaliczkę.
52. min - Gdańszczanie nie rezygnują. Nasca sprawdził czujność Fikrta.
51. min - Steber jest już na lodzie, gramy w pełnych składach.
51. min - Kocioł pod gdańską bramką. Krążek do siatki próbowali posłać Kowalówka, Daneczek i Paszek. Wszyscy zostali zablokowani.
50. min - Unia w pełnym zestawieniu. Gdańszczanie przez blisko 50 sekund w czwórkę.
49. min - Teraz będziemy grać czterech na czterech.
49. min - GOOOOL! 4:1! Wojtarowicz ładnym uderzeniem z nadgarstka pokonuje Kielera.
48. min - Na ławkę kar wędruje Kowalówka.
47. min - Podobne przewinienie popełnił teraz Marzec. Ucierpiał Paszek.
47. min - Steber ostro potraktował Daneczka. Podwójna kara mniejsza.
47. min - Josepher z bulika. Fikrt dobrze broni parkanem.
46. min - Próba ładnego rozegrania między Josepherem, Polodną i Steberem. Szczęście było blisko.
45. min - Kysela odesłany na ławkę kar.
44. min - Gdańszczanie szukają kontaktowego gola, jednak ich strzały nie mają odpowiedniej jakości.
43. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Po uderzeniu Piotrowicza, krążek odbił się od poprzeczki.
41. min - Steber trafia na ławkę kar. Unia w przewadze.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę

39. min - Szarża Stebera. Uderzenie i dobitka, broni Fikrt!
38. min - Sporo niedokładności w poczynaniach obu ekip. Złe decyzje podejmują zawodnicy obu ekip. Zbyt długo holują krążki, za rzadko podają.
37. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Teraz próba kontry Haas-Kasperlik. Nieudane, finalne zagranie tego drugiego..
36. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
35. min - Dwie minuty karne dla Kyseli. Szansa dla gdańszczan, by zdobyć kontaktowego gola.
34. min - Wydaje się, że oświęcimianie opanowali sytuację na lodzie.
33. min - GOOOL! 3:1! Kopia poprzedniej bramki. Strzał Kyseli, rykoszet i guma w sieci.
32. min - Dwie minuty karne dla Skutchana. Unia w przewadze.
31. min - Kastel-Dahl uderzał zza obrońcy, Fikrt broni. Poprawka Strużyka. Bez efektu bramkowego.
31. min - Obustronne wykluczenie. Lehmann za trzymanie, Daneczek za "nurkowanie".
29. min - Krążek wybity z oświęcimskiej tercji. Bramkarz sygnalizuje uwolnienie, ale gumę goni Wanat.
27. min - GOOOOL! 2:1 Unia wychodzi na prowadzenie. Kysela uderza z niebieskiej, guma odbija się od gdańskiego defensora i myli Kielera.
26. min - Dwie minuty karne dla Nowaka.
24. min - Josepher z niebieskiej, Pesta przejął krążek, jednak dobijał niecelnie.
23. min - Mecz zrobił się bardziej kontaktowy.
22. min - Nieco szybsze tempo niż w pierwszej odsłonie.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - GOOOL! 1:1! Kocioł pod bramką Kielera. Gumę do bramki skierował Wojtarowicz.
19. min - Szarża Szewczyka zastopowana w nieprawidłowy sposób. Joepher udaje się na ławkę kar.
18. min - Gramy w pełnych składach.
17. min - Kolejny raz prawym skrzydłem urwał się Skutchan. Uderzenie groźne. Fikrt odbija krążek.
16. min - Nasca! Zawinął z nadgarstka. Broni Fikrt.
16. min - Gdańszczanie w przewadze. Dobra wrzutka Kastel-Dahla, guma tańczyła na linii bramkowej.
15. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka.
14. min - Teraz Nowak uderzał z niebieskiej, Fikrt był zasłonięty i miał spore problemy z obroną tego strzału. Pachniało drugim golem dla gości.
14. min - Skutchan ładnie urwał się prawym skrzydłem. Zjechał do środka, uderzył z bekhendu. Fikrt broni barkiem.
13. min - Gdańszczanie przetrzymują kolejny okres gry w przewadze.
12. min - Kolejna próba założenia zamka w wykonaniu oświęcimian. Kysela z niebieskiej, gumę zbijał jeszcze Paszek. Kieler jest na posterunku.
11. min- Sygnalizacja kary. Steber faulował Piotrowicza.
10. min - Na razie bardzo słaby mecz oglądamy przy Chemików 4.
9. min - Sporo niedokładności w poczynaniach obu ekip.
8. min - Rompkowski jest już na lodzie. Gramy 5 na 5.
7. min - Zbyt wolno i zbyt schematycznie gumę rozgrywają biało-niebiescy. Żaden z zawodników nie chce wziąć odpowiedzialności i oddać strzału.
6. min - Dwie minuty karne dla Rompkowskiego. Szansa dla oświęcimian na szybką ripostę.
6. min - GOOOOL! 0:1! MH Automatyka wychodzi na prowadzenie. Sposób na Fikrta znalazł Marzec.
5. min - Gdańszczanie grają w pełnym składzie.
4. min - Kysela! Potężnie uderzył z niebieskiej, słupek ratuje gdańszczan.
3. min - Bezuszka z niebieskiej, broni Kieler.
3. min - Kysela z niebieskiej, krążek zbijał jeszcze Piotrowicz.
3. min - Dwie minuty karne dla gdańskiego golkipera Michała Kielera, który źle wybił krążek.
2. min - Na razie hokejowe szachy. Obie drużyny się wzajemnie badają. Dogodnych sytuacji jeszcze nie było.
1. min - Zaczynany. Pierwszy bulik dla oświęcimian.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>