2:3 Jared Brown #11 ( Anssi Rantanen #37 ) +/-
3:3 Krzysztof Zapała #19 ( Joni Haverinen #33 ) +/-
5/5 53:32
4:3 Jarmo Jokila #93 ( Artem Iossafov #71, Oskar Jaśkiewicz #24 ) +/-
5/5 54:57
14:31 2 min. Filip Stopiński #28 Przeszkadzanie
21:24 2 min. Łukasz Sznotala #93 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
46:37 2 min. Joni Haverinen #33 -
59:55 2 min. Alexander Szczechura #8 Uderzanie kijem
- 60 min. - Koniec Meczu. Podhale wyszarpało zwycięstwo i po raz pierwszy w tym sezonie pokonało Orlika Opole.
- 59 min. - Pusta bramka Orlika, naciskają goście, ale nic nie wskazuje żeby wyrównali.
- 58 min. - Dwie szanse wyśmienite pierwszego ataku Podhala, ale zmarnowane.
- 54 min. - GOL! 4-3! Świetnie podanie Iossafova wzdłuż bramki a tam Jokila bez problemu pokonał Murraya.
- 53 min. - GOL! 3-3! Zapała wjechał w okolice bulika po podaniu Jokili i z nadgarstka zaskoczył Murraya zasłoniętego.
- 50 min. - Bychawski z niebieskiej, lot krążka Cichy zmienił ale nad bramką.
- 45 min. - Próba Zapały ale nieskuteczna.
- 41 min. - GOL! 2-3! Brown przejechał pół lodowiska i trafił do bramki Kapicy strzałem po lodzie, sędzia sprawdzał jeszcze wideo bo krążek szybko wypadł z bramki a obrońca jeszcze popchał Kanadyjczyka, ale po chwili wskazał na środek.

- Koniec II tercji. Strzały: 17 - 13
- 39 min. - GOL! 2-2! Szybka odpowiedź gospodarzy, zza bramki Iossafov dograł do Jokili a ten precyzyjnym strzałem po krótkim rogu z metra w samo okienko zaskoczył Murraya.
- 38 min. - GOL! 1-2! Kontra gości podanie Toulimina do Paryzka a ten zwodem oszukał bramkarza i trafił do pustej części bramki.
- 36 min. - Paryzek z niebieskiej, łapie spokojnie Kapica.
- 35 min. - Gorzycki z dwóch metrów, ale trafia nad bramką.
- 34 min. - Neupauer dostał podanie przed bramką, ale ledwo zdołał dosięgnąć gumę i bez problemu mrozu Murray.
- 33 min. - Dwa groźne strzał Browna, ale radzi sobie z nimi Błażej Kapica.
- 31 min. - Brown minął przeciwnika i uderzył z backhandu, odbija Kapica.
- 31 min. - Różański celował w okienko bramki Murraya, ale guma odbiła się od jego łapaczki i przeszła obok słupka.
- 30 min. - Groźnie uderzał ze środka na wysokości bulików Iossafov ale parkanem odbił gumę Murray.
- 29 min. - Kolejny raz Murray łapie groźny strzał Bryniczki.
- 29 min. - Rantanen z niebieskiej, ale Kapica popisał się refleksem i łapie do raka gumę.
- 28 min. - Akcja pod bramką gospodarzy, Szczechura z Cichym próbowali rozwinąć akcje, ale obrońcy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.
- 27 min. - Dwukrotnie Bryniczka, lepszy jednak Murray.
- 27 min. - Hattunen nad bramką, Kulmala z kontra, ale strzał z nadgarstka do raka łapie Kapica.
- 26 min. - Z niebieskiej pociągnął z nadgarstka Haverinen, ale pewnie łapie Murray.
- 25 min. - Mocno uderzał Jared Brown, odbił ten strzał Kapica.
- 22 min. - Podhale w przewadze po tym jak krążek poza taflę wystrzelił Sznotala, ale jak na razie bez zagrożenia pod bramką Murarza.

- Koniec I tercji. Strzały: 19 - 10.
- 19 min. - Cichy wjechał w tercje, ale jego strzał zablokował Syrej.
- 19 min. - Uderzył Iossafov z bliska po podaniu Zapały, łapie pewnie Murray.
- 18 min. - GOL! 1-1! Krążek stracił na rzecz Szczechury, od razu uderzył Cichy ale przestrzelił z bliska, jednak Guzik krążek spod bandy wrzucił w kierunku bramki a ta w kuriozalny sposób odbiła się od Kapicy i wpadła do bramki ku jego zdziwieniu.
- 18 min. - Guzik do Szczechury, ale krążek po jego strzale przechodzi obok słupka.
- 16 min. - Bryniczka z pierwszego krążka, ale niezbyt dokładnie i goście wybronili się z osłabienia.
- 15 min. - Podhale w przewadze.
- 14 min. - Próbował Murraya zaskoczyć Svitac, ale bez skutku.
- 13 min. - Akcja Haverinena, minął zwodem przeciwnika ale jego strzał odbił parkanem Murray.
- 12 min. - Groźna akcja pod bramką Murraya, blisko wciśnięcia krążka do bramki był Daniel Kapica, ale ten jednak znalazł się za bramką.
- 10 min. - Strzał Guzika pewnie chwyta do łapaczki Błażej Kapica.
- 7 min. - Różański zamieszał zza bramką, jednak nie zdołał wepchnąć gumy do bramki, próbował dobijać Iossafov ale niezbyt dokładnie.
- 6 min. - Zza bramki Bryniczka podawał ale tam Daniel Kapica nie trafił czysto w krążek.
- 3 min. - GOL! 1-0! Bryniczka wygrał wznowienie po którym huknął Tomasik bez zastanowienia zaskakując Murraya.
- 2 min. - Brown spod bandy ale zablokowany.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#68 Sebastian Łabuz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0