01:43 2 min. Artur Kourach #90 Trzymanie kija przeciwnika
05:52 2 min. Siarhiej Kukuszkin #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:39 2 min. Jakub Šaur #79 Atak łokciem
17:50 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:58 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Atak kolanem
30:35 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Zahaczenie
37:13 2 min. Jarosław Dołęga #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:33 4 min. Artiom Mogiła #92 Wysoko uniesiony kij
48:32 2 min. Lubomir Vosatko #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec!
59. min - Malicki ładnie pociągnął z nadgarstka, ale toruński golkiper zdołał złapać krążek do raka.
58. min - Haas! Kąśliwie strzelał, Plaskiewicz był na posterunku.
57. min - GOOOL! 5:2! Daneczek pieczętuje wygraną oświęcimian
56. min - Kalinowski walczy o pozycję. Dwa groźne strzały, broni Fikrt!
55. min
54. min - Dołęga uderzył z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.
53. min - Torunianie szukają kontaktowego gola.
52. min - Paszek ładnie urwał się lewym skrzydłem. Chciał dograć do Lachety, ale rywale przewidzieli jego zamiar.
51. min - Trener Josef Dobosz daje szanse Hatłasowi i Lachecie.
50. min - Haas! Dobra szansa czeskiego środkowego. Zabrakło odrobiny precyzji i szczęścia.
50. min - GOOOL! 4:2! Fraszko mierzonym uderzeniem w okienko zmniejsza straty
49. min - Dwie minuty karne dla Voasatki.
47. min - Coraz ambitniejsi torunianie. Widać, że mają apetyt na kolejne gole.
46. min - GOOOL! 4:1! Kourach uderzył z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił Winiarski! Fikrt był bez szans
45. min - Oświęcimianie starają się szanować krążek.
44. min - GOOOL! 4:0! Wanat dobija uderzenie Malickiego i zdobywa swojego trzeciego gola w tym sezonie
43. min - Teraz Kowalówka! Spojenie słupka z poprzeczką!
42. min - Unia w przewadze. Brakuje strzałów.
41. min - Mogiła wysokim kijem zaatakował Vosatkę. Cztery minuty karne dla rosyjskiego napastnika.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - GOOOOL! 3:0! Ładna kombinacyjna akcja oświęcimian. Kasperlik do Haaasa, a ten zostawia gumę Tabaczkowi. Kapitan Unii trafia do pustej bramki.
39. min - Oświęcimianie w zamku. Zbyt wolno i zbyt schematycznie.
38. min - Kara dla Dołęgi.
37. min - GOOOL! 2:0! Ile znaczy praca na bramkarzu? Gębczyk wrzucał gumę na bramkę, Haas zmienił tor lotu krążka tak, że guma trafiła do Kasperlika. Dynamiczny skrzydłowy nie zastanawiał się zbyt długo i posłał ją do odsłoniętej części bramki
36. min - Suną kolejne ataki na toruńską bramkę. Wydaje się jednak, że oświęcimianie powinni szukać prostszych rozwiązań. Póki co chcą zbyt koronkowo rozgrywać każdy atak.
35. min - Mamy problemy z internetem mobilnym. W Oświęcimiu wynik bez zmian. Inicjatywa należy do gospodarzy.
31. min - Siły się wyrównują. Żyliński zahaczył ruszającego z kontrą Malickiego.
30. min - Mocno kontrowersyjna kara dla Gębczyka.
29. min - Dołęga dostał dobre podanie od Michajłaua. Ładny strzał z nadgarstka, ale Fikrt dobrze broni go parkanem.
28. min - Haas jest już na lodzie. Nic poważnego mu się nie stało.
27. min - Kalinowski! Szukał krótkiego rogu.
26. min - Rozpędzają się torunianie. Coraz groźniej pod oświęcimską bramką.
25. min - Gębczyk z niebieskiej, guma trafiła w Haasa. Czeski środkowy padł na lód jak rażony piorunem.
24. min - Michajłau pozostawiony bez opieki składał się do strzału... Nie dość, że nie trafił w krążek, to na dodatek "wywinął orła".
23. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip...
22. min - Haas z ostrego kąta. Broni Plaskiewicz.
21. min - Kukuszkin! To mogło zaskoczyć Fikrta.

20. min - Gramy w pełnych składach.
20. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
19. min - Bezuszka wybijał gumę z własnej tercji, ta odbija się przed bramkarzem i "Plaster" w swoim stylu interweniuje kaskiem.
18. min. - Dwie minuty techniczne dla oświęcimian.
17. min - Plaskiewicz nie ma chwili wytchnienia.
16. min - Torunianie nastawieni ultradefensywnie. Szukają swoich szans w kontrach.
15. min - Teraz szczęście uśmiechnęło się do oświęcimian. Fikrt "na parkanach" brono uderzenie Ćwikły i Winiarskiego.
14. min - Saur próbował dobijać gumę po uderzeniu Szewczyka. Fatalnie skiksował.
13. min - Gramy w pełnych składach
12. min - Torunianie w przewadze. Lidtke próbował wrzucać gumę przed bramkę. Fikrt łapie krążek do raka.
11. min - Pierwsza kara w tym meczu dla oświęcimian. Szaur zmierza na przymusową odsiadkę.
10. min - Słupek ratuje torunian. Uderzał Kasperlik.
10. min - Kalinowski sprawdził czujność Fikrta.
9, min - Rajd Wanata, uderzenie z bekhendu. Dobra interwencja Plaskiewicza.
8. min - GOOOL! 1:0! Vosatko skutecznie dobił uderzenie Piotrowicza.
7. min - Dobrze rozgrywany zamek. Uderzenia Gabrysia i Tabaczka.
6. min - Daneczek rozpędzał się, ale został zahaczony przez Kukuszkina. Ręka sędziego uniesiona wysoko do góry, Będzie kara.
6. min - Dzieje się pod toruńską bramką. Teraz Kasperlik minimalnie przestrzelił. Pachnie golem dla gospodarzy.
5. min - Ależ kocioł pod bramką Plaskiewicza. Toruński bramkarz obronił chyba pięć uderzeń.
5. min - Paszek pociągnął z nadgarstka. Było bardzo groźnie.
4. min - Teraz Malicki! Plaskiewicz był na posterunku.
4. min - Torunianie grają w pełnym składzie.
4. min - Bezuszka z niebieskiej. Broni "Plaster".
3. min - Zbyt wolno rozgrywana guma. Kilka uderzeń, ale Plaskiewicz nie daje się pokonać.
2. min - Dwie minuty karne dla Kouracha. Oświęcimianie w przewadze.
2. min - Ładnie do tercji wjechał Piotrowicz. Zostawił gumę Kasperlikowi, ładny strzał. Potem uderzał potężnie Gabryś. Bez efektu bramkowego.
1. min - Nieszablonowe dogranie Kowalówki przed bramkę, gumę "teczował" Daneczek, ale Plaskiewicz zdążył złączyć parkany.
1. min - Zaczynamy!
#82 Martin Kasperlík PS 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nesta Mires Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.00 48 48 0 0 0 0 89.58 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#12 Miłosz Lidtke PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Uładzimir Michajłau ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Piotr Winiarski LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski LO 0 1 0 1 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0